Wtorek, 6 lutego 2024 r.

Już trwa! Wisła rozpoczęła sprzedaż biletów na lutowe mecze przy Reymonta

O godzinie 11:00 wystartowała sprzedaż biletów na mecze piłkarzy krakowskiej Wisły, które rozegramy przy Reymonta w lutym bieżącego roku. W nich zmierzymy się 23 lutego, o godzinie 20:30, w spotkaniu ligowym z GKS-em Tychy oraz 28 lutego - również o godzinie 20:30 - w pucharowym z Widzewem Łódź.

Bilety dostępne są oczywiście stacjonarnie w wiślackiej Strefie Kibica na stadionie, a także online na stronie: bilety.wislakrakow.com »

Zachęcamy do zakupów!


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


12    Komentarze:

~~~WNH
Zobaczymy
czy Jaro miał rację mówiąc że Wiśle w eklapie grało by się łatwiej wszak Widzew to przedstawiciel tej ligi.

30            -7
~~~PS
...
Spoko , że na podstawie jednego meczu chcesz to stwierdzić. Współczuję powierzchowności byczku

20            -10
~~~Wiślak
Ciekawe
Sam jestem zwolennikiem teorii że ten skład Wisły to środek tabeli Esa. Uważam że w Esa gra więcej zespołów bez ambicji na cokolwiek oprócz utrzymania i dlatego pewnie byłoby by łatwiej

24            -7
~~~WNH
Jezeli
trener kadry mógł określić jakość piłkarza po tym wychodzi po schodach, to ja mogę określić poziom gry Wisły po jednym meczu z ekstraklasowiczem byczku.

13            -9
GrzegorzS
Tylko taki drobiazg za tym trenerem
kadry co to oceniał zawodników po wchodzeniu po schodach stało kilka wymiernych sukcesów w lidze i w pucharach to za WNH stoi trochę infantylnych, głupich lub wrednych wobec innych osób wpisów na tym portalu. Ot tak drobna różnica.

7            -12
~~~WNH
Ja
Tego tak nie odbieram,pisałem że spadniemy i spadlizmy,pisałem że nie awansujemy nie awansowalizmy A że paru osobom dostalo się po głowie ,no cóż należało im się,no może poza Alanem którego chętnie bym pr-eprosił gdybym miał taką możliwość.Nie będę pisał przydługawych tekstów z których nic nie wynika ewentualnie wynika niewiele jak ty , A czasami żeczy trzeba nazywać w trzech słowach po imieniu i tyle.Teraz popatrz na takiego Sapałę czy on jest wart dobrego słowa? ,zaraz będziesz pisał że jestem nieelegancki do niego ,ale czy on daje coś Wiśle ,typowy skórokop egoista patrzący tylko na siebie i co mam pisać o nim liczymy na Ciebie ,prędzej dostanie kontuzji we Frantiku Niż na boisku.

7            -8
Maxi
Środek tabeli w ESA czy ja wiem śmiem w to wątpić
Widać to po ŁKS- ie czy Ruchu jak sobie ,, super ,, radzą w ESA.

8            -7
~~~Wierność
Żawsze z Wisłą
Czytam was i ciężko tu czasami jest .Kibicem prawdziwym jest się zawsze a nie tylko jak ukochanemu klubowi idzie dobrze .Weście przykład z lig np Anglia NIEMCZY ITP .Tam kibice w 2 ligach mają komplet widzów na meczach , bo kochają swój klub i są z nim na dobre i na złe .A wy tylko narzekacie zamiast pomagać na każdym meczu .Szacunek dla wiernych kibiców ,no a dla innych maruderów tylko wyrazy niezadowolenia.Pozdrawia m wiernych kibiców i do zobaczenia na każdym meczu na R22 ,i mam nadzieję że w końcu i na wyjazdach .Na zawsze wierny prawdziwy kibic Wisełki .

11            -6
~~~PS
.
To , że określał w taki sposób , nie znaczy , że miało to jakąkolwiek wartość . Znowu powierzchnia hehe. Co do Ruchu i Łksu - nie jest to żaden wyznacznik , Wisła nakryła ta ligę czapką na wiosnę , a te drużyny awansowały mając więcej nazbierane na jesień ( brakło Wiśle jednego meczu z Sosnowcem no i te Wahadła z Puszczą - chyba każdy wiślak powinien wiedzieć jak Wisła wygląda grając wahadlami. Zagrała tak kilka razy od 2016 r. I ZA KAZDYM RAZEM była pogubiona na boisku , a zagrała tym ustawieniem z przymusu kadrowego na tamten moment ). Przecież to jest takie proste łączenie kropek , jak konstrukcja cepa... Środek tabeli z tą kadrą + jeden szybki napadzior w ESA bardzo prawdopodobny :) Zobaczymy co na wiosnę . Stawiam , że Wisła jeszcze nieraz kogoś grubo przejedzie , ale lepiej się przygotować w głowie na to , że znów MOŻE(nie musi) niewiele braknąć , żeby łagodniej to znieść :)

9            -2
GrzegorzS
Powoli zapełnia się R22 na
mecz pucharowy. W sumie razem z kibicami Widzewa, którym przekazano na razie 2000 wejściówek dobijamy do 11 tysięcy, co jak na 20 dni przed dniem meczowym jest już dobrym prognostykiem, że w ten środowy wieczór mecz zobaczy komplet widzów. Ciut słabiej wygląda mecz z Tychami bo tu dobijamy raptem do 7000 chętnych, ale do 23 jest jeszcze też sporo czasu, ale wraz z jego przemijaniem kurczy się możliwy wybór bo biletów dzięki chętnym ubywa.

4            -3
~~~NikePro
Rzeszów
Jak sytuacja z biletami ? Wiadomo coś?!

1            0
~~~Wiślak
NikePro
Sprzedaż interntowa na stronie stali sie odbywa. Stan na dzień 09.02. 2400 biletow poszlo. Idą ponoć bardzo dobrze, spodziewany jest komplet na "nowej" trybunie

1            0