Wtorek, 9 kwietnia 2024 r.

Pakiety na finał Pucharu Polski

Nasz klub opublikował najważniejsze informacje dotyczące sprzedaży pakietów biletowych na mecz finału Pucharu Polski, który odbędzie się 2 maja br. o godzinie 16:00 na PGE Narodowym w Warszawie.

W związku z awansem do finału Fortuna Pucharu Polski Wisła Kraków złożyła do Polskiego Związku Piłki Nożnej wniosek o zawieszenie kary w postaci zakazu wyjazdu zorganizowanych grup kibiców nałożonej na klub po meczu Fortuna Pucharu Polski rozegranym w Lublinie. W przypadku otrzymania pozytywnej decyzji klub wystartuje ze sprzedażą pakietów, której procedury prezentujemy poniżej.

Na mecz finałowy dystrybuowane będą WYŁĄCZNIE pakiety w cenie 200 zł, w skład których wchodzą: bilet, t-shirt i czapka z daszkiem. Wejściówki 2 kategorii w ramach pakietu obejmować będą następujące sektory na trybunie północnej dedykowane kibicom Wisły Kraków: G7, G8, G9, G10, G11, G12, G13, G14. D3, D4, D5, D6, D7, D8. Z puli otrzymanych biletów wyodrębniono dolną trybunę, na której miejsca zostały zarezerwowane dla kibiców odpowiedzialnych za prowadzenie dopingu.

Osoby niepełnosprawne pragnące wziąć udział w wydarzeniu proszone są o kontakt z Fundacją Otwarte Ramię Białej Gwiazdy.

ZASADY ZAKUPU PAKIETU:

Przy zakupie pakietu nie będzie możliwości wyboru konkretnego miejsca, zostanie ono przydzielone przez PZPN w późniejszym terminie. W momencie transakcji kibic otrzyma potwierdzenie zakupu. Nie ma możliwości nabycia SAMEGO BILETU. Sprzedaż realizowana będzie w Punkcie Obsługi Kibica na Stadionie Miejskim im. H. Reymana w Krakowie i online. W celu uniknięcia kolejek sugerujemy skorzystanie z opcji internetowej, która stanowi najszybszą formę zakupu (przypominamy o konieczności posiadania aktywnego konta na stronie bilety.wislakrakow.com).

Pierwszy etap dystrybucji pakietów dedykowany będzie karnetowiczom SEZON 2023/2024 i WIOSNA 2024, po jego zakończeniu uruchomiona zostanie sprzedaż otwarta. We wszystkich przypadkach będzie można skorzystać z formy stacjonarnej i online.

Zasady kupna pakietu:

- Karnetowicz w ramach jednej transakcji będzie mógł nabyć pakiet dla siebie i maksymalnie czterech innych posiadaczy aktywnych abonamentów, czyli łącznie pięć;
- Kibic nieposiadający karnetu będzie mógł w otwartej sprzedaży w ramach jednej transakcji nabyć 5 pakietów (stacjonarnie lub online);
- Kibice wspierający klub poprzez członkostwo w Stowarzyszeniu Socios Wisła otrzymają możliwość zakupu pakietów (jeden pakiet dla jednego członka organizacji, liczba pakietów jest ograniczona). O szczegółach zostaną poinformowani poprzez wewnętrzną komunikację w stowarzyszeniu. Z kolei wszyscy członkowie Socios, którzy posiadają dodatkowo karnet, swój pakiet nabyć muszą w POK lub online bezpośrednio od klubu.

WARUNKIEM ZAKUPU PAKIETU JEST POSIADANIE NUMERU PESEL. Otrzymane w czasie transakcji potwierdzenie zakupu będzie wymienne na bilet, który zostanie wydrukowany w późniejszym terminie przez organizatora - PZPN. W czasie transakcji prosimy o podanie rozmiarów t-shirtów, których nie będzie można już zmienić!

WAŻNE! Sam zakup pakietu nie uprawnia do wejścia na finał Fortuna Pucharu Polski! Po dokonaniu transakcji należy wygenerować potwierdzenie zakupu pakietu biletowego i na postawie tego potwierdzenia odebrać pakiet (bilet, koszulkę i czapkę) w Punkcie Obsługi Kibica.

Informacje dodatkowe:

- danych na potwierdzeniu i na docelowym bilecie nie można zmienić;
- potwierdzenia zakupu ani docelowego biletu nie można zwrócić;
- potwierdzenia zakupu ani docelowego biletu nie można przekazać innej osobie. Zakupione pakiety będzie można odebrać jedynie osobiście;
- nie będzie prowadzonej wysyłki.

Do odbioru niezbędne będzie potwierdzenie zakupu pakietu dostępne w systemie w ramach indywidualnego konta kibica (proces taki sam, jak w przypadku generowania biletu na mecze przy R22). Do odbioru za innego nabywcę pakietu niezbędne będzie posiadanie potwierdzenia jego nabycia i znajomość rozmiaru koszulki!

Rozmiary:
92 cm - 2 lata
104 cm - 4 lata
116 cm - 6 lat
128 cm - 8 lat
140 cm - 10 lat
152 cm - 12 lat
Dorosły:
XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL

O terminach odbioru pakietów (biletów, t-shirtów i czapki) klub poinformuje w osobnym komunikacie!

UWAGA! Informacja na temat transportu zostanie podana w późniejszym terminie.

Harmonogram sprzedaży:

- I tura dla karnetowiczów
- II tura - sprzedaż otwarta

UWAGA! W dniach dystrybucji pakietów wydłużona zostanie praca Punktu Obsługi Kibica na Stadionie Miejskim im. H. Reymana w Krakowie.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


30    Komentarze:

~~~Kibic
Pakiet za dwieście złotych
Niezły ubaw. Biletu samego nie kupisz bo trzeba wcisnąć stare koszulki i czapki na siłę... Ja nie wiem jak można takie coś wymyślić!? I to własnym kibicom!?

68            -109
~~~Mortal
Jak się nie umie grać...
... to trzeba przynajmniej jakoś wyglądać... grubo...

39            -31
~~~Tss
Do kibic
Taki mecz jest raz na kilkanaście lat i myślę cena nie jest za wysoka. Trzeba się dobrze zaprezentować Jak chcesz sam bilet to na stronie pzpn możesz kupić na neutralnym sektorze.

89            -24
~~~globusnc
Pakiety
Pogoń zrobiła dokładnie tak samo, tyle że oni ogłosili to dzień po półfinałach. Możesz spróbować kupić bilety na boczne sektory neutralne. Będzie je sprzedawał PZPN przez stronę łączy nas piłka. Mnie martwi inna rzecz. Mam karnet więc kupię pakiet, ale chciałem wziąć nastoletniego syna, który karnetu nie ma. Z tego co czytam rozlosują miejsca i możemy być na innych sektorach. Trzeba będzie zrezygnować z prawa pierwszeństwa zakupu i kupić pakiet w jednej transakcji. Wtedy jak mniemam jest szansa na bilety obok siebie

37            -9
~~~grzybcio
Kiedy sprzedaż
Wiadomo kiedy DOKŁADNIE zacznie sie sprzedaż biletów?

11            -13
~~~Jon
Świetnie
Chcielismy sie wybrać z rodzina na majówke do wawy i odrazu na mecz,ja karnet mam żona i córki juz nie,ale bez jaj jak maja nas rozrzucic po sektorze. . . Trzeba chyba kupować jak pogoń na neutralne. Ktos sie orientuje od kiedy jest wolna sprzedaż? Wiem ze od 11 ale od ktorej godziny? Z gory dzieki

19            -8
~~~Maniek
Losowanie
Jw- tzn, że pojade z żoną, lub znajomymi- ale bedziemy siedzieć gdzieś osobno? Kto to wymyślił?

26            -5
~~~Kk1
Bilety
Czyli trzeba kupować samodzielnie przez PZPN po lewej stronie stadionu:)

19            -5
~~~Kibic
Z innej beczki
O ile mecze reprezentacji Polski to takie festyny raczej gdzie nie ma dopingu, ludzie idą jak dajmy na to jak na wianki w Krakowie, ciężki to w ogóle nazwać meczem piłkarskim o tyle finał PP już taki nie jest. Z obu stron będą kibice z krwi i kości ze o lokalsach patrolujacych okolice stadionu nie wspomnę. Nie zrozumcie mnie źle ale tego dnia problem miejsc na stadionie może się okazać najmniejszym problemem dla niektórych. Pozdrawiam.

25            -10
stary wiślak
Taka sprzedaż "wiazana,żle mi się kojarzy. Z epoką dawno minioną.
Chcesz bilet,to kup resztę. Niestety wielu kibiców kupi bilety na niezłe sektory neutralne,które kosztują bodaj 120 zł.

25            -19
~~~Jon
Do kibic
Wydaje mi sie ze przesadzasz. Ludzie! mecz podwyzszonego ryzyka,srodek dnia,przeciez nie beda gonily chlopy w kominiarkach po ulicy. Tak samo wiadomo ze nie zostawicie samochodu na srodku osiedla tylko beda specjalne parkingi do tego wyznaczone,przeciez to nie pierwszy final organizowany w Warszawie na narodowym. Tak strasznie każdy sie napalal na wyjazd na finał a tu prosze . . . Taka napinka byla na ten finał a okaże sie że kibicow Wisly bedzie 5 tys,a kibiców pogoni 30.

19            -8
~~~rafik
Bilety 2 kategorii kosztują 80zł na stronie pzpn
Czyli tutaj płacimy dodatkowo 120zł za koszulkę i czapkę... Ludzie...

25            -20
GrzegorzS
Do Jon
nie tłumacz sraksowi, bo on tu nie wchodzi dla Wisły tylko dla realizacji własnych kompleksów wobec Wisły.

6            -21
GrzegorzS
Wiadomo że ze wzgledów bezpieczeństwa, ze względów
organizacyjnych Wisła do Warszawy musi jechać razem i dobrze, by prezentowała się jednolicie. Przynajmniej te 10 000 to ma być prawdziwa Armia Białej Gwiazdy. Osoby, które chcą jechać samodzielnie i zapłacić za bilet np. 80 złotych maja dostępne od jutra sektory neutralne, gdzie będą mogli spokojnie zobaczyć mecz. Jadąc na finał w zorganizowanej grupie Wisły trzeba podporządkować się pewnym regułom. Określonym przez organizatora. Niedopuszczalne na tym wyjeździe powinno być np. upijanie się w barwach do nieprzytomności, bo grozi to nie tylko utrata barw. Legia wobec zorganizowanej naszej siły będzie bezradna, ale [...] nie brakuje więc można się liczyć z "wolnymi ludżmi" czytaj idotami, którzy po mołojecką sławę pojada samodzielnie i będą maszerować po mieście w barwach i czekać aż dostana po twarzy. Organizator i co oczywiste policja będą zabiegać o to, by było w miarę bezpiecznie i by to wyglądało w TV. Jak będzie zobaczymy, ale jeśli jedziesz jeden z drugim z dziećmi to weź pod uwagę, że po Warszawie będzie się trzeba przemieszczać dość na jakimś odcinku pieszo i sprawnie i trudno będzie np. ciągać 3/5 latka co to będzie chciał siusiu czy lizaka akurat teraz. Lepiej wówczas kupić sobie bilet na sektor neutralny, ale parkować np. samochód tam gdzie będą wyznaczone parkingi dla kibiców Wisły a w drodze na mecz samochodem jeśli chcesz jechać w barwach to lepiej dowiedzieć się kiedy wyjeżdża zorganizowana kolumna pojazdów i przyłączyć do niej. Jeśli zamierzasz być wcześniej w Warszawie u znajomych rodziny w hotelu to zostaw samochód na strzeżonym parkingu a na stadion dojedź raczej bez eksponowania barw. Nie bądź głupi a ostrożny ot żaden honor stracić barwy przez głupotę. Z duża doza prawdopodobieństwa w dniu meczu nie dojdzie na mieście do jakiś wojny, ale też propozycja by raczej nie [...]ować, bo policja ta mundurowa i cywilna będzie przewrażliwona i bojąc się zadymy znerwicowana i konfliktowa. Wisłą na finale ma być trzeźwa, mocna, zorganizowana i być realną siłą. Znając życie pewnie będą też zgody na tym meczu, oby klub nie wpadł na to by je firmować. To będzie mecz otwarty, w którym każda nasza bramka to święto, nie będziemy faworytem tego spotkania. Będziemy mieć swoje szanse i argumenty, ale nasza wygrana będzie postrzegana jako niespodzianka (nie prze zemnie). Trzeba się liczyć z porażka ale jedziemy tam dla zabawy by się działo by była zabawa. Nie ma co robić dodatkowej presji, ale większości naszych zawodników będzie to pierwsza w karierze szansa by osiągnąć coś realnego w karierze, ale prawda jest taka że dla rywali mimo, że grają w klubie z ekstraklasy też to będzie pierwszy taki raz. Nie zepsujmy sobie tego jako jednostki i zbiorowość przez głupotę!

42            -18
~~~m
fafik
A przejazd ?

11            -5
~~~Jon
Tak jak wyżej.
Wiadomo ze jak usiadzie grupa wiślakow w knajpie w centrum w barwach i beda spiewac legia to stara. . . To sie ktos doczepi. Ale na mecz nie jada tylko fanatycy z X,tylko rodziny mlodziesz pikniki i wielu innych, i nie kazdy usiadzie za bramka z fanatykami,tylko pojada na spokojnie na sektory neutralne wiec kto nie ma ochoty siedziec i jechac z cała grupa to kupuje bilet na neutralny gdzies blisko sektorów Wisly. Bilety sa od dzis od 24,na stronie pzpnu,ale najpierw trzeba kąto zalożyc na łaczy nas pilka. Wisla ma wydzielone sektory po lewej str stronie stadionu.

19            -6
~~~newag
Kibice
z kibicami Pogoni mamy coraz lepsze relacje więc jak ktoś jedzie sam i spotka szczecinian na trasie to neutralnie, bez nerwów i napinki, w samej Warszawie uważajcie na małolatów z Legii i ich zgody Sosnowca.

24            -3
~~~Pipin
Bilety
Czyli mam rozumieć że PZPN bierze odpowiedzialność po rozlosowaniu miejsc za opiekę nad niepełnoletnimi dziećmi które dostaną miejsce na innym sektorze niż ich rodzice? Ciekawe...??

12            -4
~~~Kibic
Do Jon
Myślę ze jednak nie przesadzam. Wiadomo, nie ma co panikować itd... Ale odrobina ostrożności nie zaszkodzi. Takie minimum ogarnięcia bo to jednak nie jest mecz reprezentacji. Warto tylko o tym pamiętać. Tylko tyle i aż tyle. Do GrzegorzS. Przeczytaj ze jeszcze raz co napisałem bo wyciągnąłeś wnioski sporo na wyrost - bo już nie chce użyć bardziej dobitnego określenia.

9            -6
kibic z R22
Jon i Maniek
Czy Wy naprawdę myślicie, że ktoś na Naszych sektorach będzie patrzył jakie ma miejsce na sektorze i szukał go zajadle? Wiadomo, że każdy zajmie sobie miejsce gdzie będzie chciał z tych co są wolne, nikt tam nie będzie siedział i meczu oglądał

20            -6
~~~Jon
Do kibic z R22
Niby tak,ale nigdy nie wiesz na kogo trafisz jeden machnie ręką,a pan kowalski powie ze to jego miejsce i co awanturowal sie bedziesz? A jesli tobie sie trafi bilet na gore a twojej dziewczynie na dół to juz pojawia sie problem ;)

7            -1
~~~Kskgk
A ja chciałbym.
A ja czekam tylko na moment jak wieczorkiem będzie Legiunia się patrzyła jak Wisełka świętuje puchar u nich w mieście, gdzie nie dostali się do finału.Bezcenne

18            -6
GrzegorzS
Nic nie będziesz w Warszwie
na mieście świętował, tylko 3 maja na Rynku.

8            -10
~~~Prazma
Final
O co chodzi z wejściówkami 2 kategorii, że sektor jest na piętrze?

6            -5
~~~Wislak197 4
Pakiety na finał....
Już na poprzedni finał były koszulki i czapki z plomieniami w pakiecie.Tylko wtedy mecz rozegrano w Bełchatowie (po plakatach z filmu grozy) zamiast w w-wie.Wtedy sraksi na tym zarobili. Kto teraz chce zarobić na braciach po szału ? ? ?

5            -6
~~~Aaaaa
Miejsca
Do wszystkich tych co obawiają się że nie będą siedzieć obok siebie podczas zakupu biletu dla matek, żon, babć, kochanek itd. : Czy naprawdę uważacie że nie będzie możliwości przemieszczać się między sektorami i usiąść zwyczajnie razem? Po raz pierwszy na meczu jesteście? A dwa to jeśli kupuje się kilka biletów w ramach jednego zamówienia to miejsca na chłopski rozum otrzymuje się obok siebie. To nie Ryanair że musicie się odprawić i jeden będzie z przodu drugi z tyłu hahaha

10            -9
~~~AntekTSW
200zł
Dla jednych drogo dla drugich tanio. Taka czapka to inwestycja bo można za 50 lat sprzedać za 400zł i wyjazd za darmo :)

1            -8
~~~O2
Koszulka
Wpadł ktoś na pomysł sprzedaży czapki i koszulki bez biletu?! W sytuacji jak pula biletów rozejdzie się wśród karnetowiczow, mieszkam w DE i jestem w domu kiedy tylko mogę. Koszulka z diabłem wisi i czeka na kolejną więc pytam jak mam kupić samą koszulkę i czapkę?!

5            -3
~~~O2
Bilety
Do kiedy potrwa sprzedaż dla posiadaczy karnetów? Bo zaraz się okaże że będzie nas więcej na bokach niż za Bramką

4            -3
~~~Jon
Dokładnie
Masa ludzi bedzie po bokach i w sektorach przyleglych do Wiślackiego,wiec gdy by koszulki byly dostepne rowniez dla nich efekt by byl jeszcze piekniejszy

2            -2