Środa, 17 kwietnia 2024 r.

Sytuacja kadrowa Wisły przed meczem ze Zniczem

Przedstawiamy sytuację kadrową zespołu Wisły Kraków przed spotkaniem 28. kolejki ligowej sezonu 2023/2024, w którym zmierzymy się na wyjeździe ze Zniczem Pruszków.

Z powodów zdrowotnych wykluczony jest występ Kamila Brody i Jakuba Stępaka, którzy trenują indywidualnie, a także rehabilitujących się Goku i Bartosza Talara.

W kadrze meczowej zabraknie również pauzującego za czerwoną kartkę Bartosza Jarocha, a także Antona Cziczkana.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

~~~Wiślanin
A Gogół?
Jest gotowy do gry?

1            0
~~~s1zee
Cziczkan
Miano najlepszego transferu wszechczasów Wisły Kraków już znamy :D

90            -3
~~~Kuba
Dajcie już spokoj z tym Cziczkanem
Po co o nim pisać, jak chlop miał być 2. bramkarzem na czas kontuzji Brody, a ciągle siedzi pod białoruskim konsulatem. Paranoja.

63            -5
~~~WNH
Co mam napisac
Mam prożbę,w Pruszkowie nie ośmieszajcie naszego klubu tylko tyle.

72            -5
~~~Brck
Junca
Oby Junca był zdrowy..albo Szot żeby nie złapał kontuzji..zagrajmy w końcu z 4 obrońcami żeby ta formacją miała sens..Krzyżanowski ławka obowiązkowo i będę się modlił żeby czasem trener nie wpadł na pomysł go wystawiać bo ostatnio nas tylko osłabia.. gramy 3 obrońców i tym 4 który zostaje po akcji gdzieś pod polem karnym przeciwnika truchtając jak na rozgrzewce

43            -7
therone
~~~s1zee, a Tim Hall?
Myślę, że historii tego luksemburskiego zawodnika w Wiśle nie przebije nawet Czyczkan.

18            -4
~~~Wisła
Jaki
Wygrajcie coś w lidze wreszcie.Skład prawie cały tylko Goku i Talar i Jaroch praktycznie.Nie ma usprawiedliwienia za brak wygranej jutro.

10            -3
~~~kris7
Najbliższe 4 mecze
Też uważam, że w następnych 4 meczach przeciwnicy powinni zostać porządnie rozjechani.4 zwycięstwa dodały by drużynie pewności i dobrego kopa na końcówkę. Jeśli nie to nie ma co myśleć o barażach czy extraklasie.

16            -1
~~~wujek29
awans, awans, awans ale....
.. patrzac przez pryzmat zatrudnienia bramkarza z Białorusi, czy ktoś kiedykolwiek zadał sobie pytanie jakim cudem tak nieudolnie zarządzany klub miałby awansować do ekstraklasy i jeszcze tam się utrzymac?? sama nazwa, tradycja i potencjał czy nawet nie ograniczone zasoby finansowe nie wystarcza....

17            -4
~~~Janko Buszewski
Obojętne dla nas
winno byc w jakim personalnie składzie wyjdziemy na cztery najbliższe mecze,bo ranga rywali,ich siła,potencjał,miejsce w tabeli i cele na ligę,predystynuja nas do zdobycia w owych grach,co najmniej ....10 punktów.Przy założeniu,że rywale do miejsca w barażach też coś zapewne ugrają,nie będzie to wcale jakaś bajońska zdobycz.I pomyśleć,że jeszcze niedawno snuliśmy plany o awansie bezpośrednim a dziś,nawet przy zdobyczy tych 10 punktów i 4 teoretycznych (sic!) porażek Arki i Lechii ...wcale nie bylibyśmy tego bezpośredniego awansu pewni gdyż,dopiero dogonilibyśmy liderów z Trójmiasta.To chyba obrazuje naszą aktualną formę i dorobek.Oczywiscie cztery kolejne porażki klubow znad morza,traktować należy niczym filmy z gatunku SF.Zwyczajnie,można wysilić wyobraźnię,ale dostrzec tego i dotknąć,już się nie da.Lechia po stracie Fernandeza miała być drużyna bez żądła a Arka,nawet patrząc przez pryzmat meczu z nami i zawirowań około-klubowych,jawić się mogła jako taki, niegroźny pewnie konkurent.Tymczasem oni już pewnie świętują awans a my tymczasem....drżymy o to,czy uda się nam zająć ...6 miejsce !! W ....pierwszej,przypomina m lidze !! A jeszcze parę lat temu,byliśmy gwarantem solidnego grania z potentatami ekstraklasy.Są tu jeszcze na tym portalu głupcy,którzy owego zjazdu nie potrafią,bądź nie chcą potrafić dostrzec.Niestety ...on jest.Zdazyl się i marne widoki,by trend ten uległ pozytywnej zmianie.

11            -2