Piątek, 17 marca 2023 r.
Miki Villar: - Naszym celem jest awans
A- A+

- Nie spodziewałem się tak świetnego początku roku. Naszym celem jest awans, a jeżeli mamy szansę zrobić to bezpośrednio, to musimy o to walczyć. Polepszamy naszą grę z tygodnia na tydzień. Uważam, że jesteśmy na ten moment najlepszą drużyną ligi - stwierdził po wygranym 3-0 meczu ze Skrą Częstochowa skrzydłowy krakowskiej Wisły - Miki Villar.

- Pracowaliśmy cały tydzień, żeby przygotować się do dzisiejszego meczu. Wiedzieliśmy, że na początku spotkania będzie ciężej, bo Skra gra agresywnie i stosuje wysoki pressing. Wiedzieliśmy też, że grają bezpośredni futbol. Było ciężko, ale pierwszy gol dał nam "życie". W drugiej połowie graliśmy już bardzo dobrze - dodał Hiszpan.

Warto nadmienić, że w potyczce ze Skrą Miki Villar zaliczył swoje premierowe trafienie w wiślackich barwach.

- Czułem pewną presję w poprzednich spotkaniach, które kończyły się bez zdobyczy bramkowej z mojej strony. Wiem, że grałem dobrze, ale brakowało tego gola, którego bardzo pragnąłem. Szkoda, że nie udało się to zrobić w meczu domowym, ale dziś czuliśmy się jak w domu. Nasi kibice są szaleni - uśmiechnął się na zakończenie swojej wypowiedzi wiślacki skrzydłowy.


Dodał: KK
Tagi: Miki Villar |


Dodaj komentarz:


Nick:


Temat:


Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »

Komentarze:

2023-03-17 23:33
~~~TSwiślak
Brawo Miki!
Miki bez ceregieli.Celem awans i tyle w temacie,Super!
108
2
Ocena postu: 106
2023-03-18 10:20
~~~Wisłą
Jaki
Dokładnie Miki tylko awans.Prosto do celu.Bardzo dobry mecz rozegrał.
31
1
Ocena postu: 30
2023-03-18 11:13
~~~Miki
Podejście
To jest właśnie podejście, które cech.uje zwycięzców. Nie gada, że idzie dobrze ale muszą uważać itd.. Jesteśmy najlepsi i idziemy po swoje. Takich ludzi potrzebowała ta szatnia, a mam wrażenie, że większość z tych nowych Hiszpanów właśnie ma taką osobowość, bez względu na okoliczności, ciągle idziemy po swoje.
42
Ocena postu: 42

© 1998-2023 WISLAPORTAL.PL. Portal Kibiców Klubu Wisła Kraków    |    Strona wygenerowana w 0.015 sek.   |    Kontakt: redakcja@wislaportal.pl
Korzystając z portalu akceptujesz jego politykę prywatności & politykę cookies »