Sobota, 1 kwietnia 2023 r.
Mikołaj Biegański: - Wszyscy wiemy jaki Wisła ma cel
A- A+

- Mecz pod naszą kontrolą, tak jak większość w tej rundzie. I oby tak dalej, bo to jeszcze nic nie znaczy. Wygraliśmy siedem meczów i mogłoby to być "wow", ale tak naprawdę to jest nic - powiedział po spotkaniu z Chrobrym Głogów bramkarz krakowskiej Wisły Mikołaj Biegański.

- A co dziś zadecydowało? Myślę, że konsekwencja oraz bardzo duża skuteczność, bo tak z boiska to mieliśmy może pięć poważnych sytuacji, z czego cztery wpadły. Oby tak zawsze - dodał wiślak.

Młodemu bramkarzowi Wisły nie udało się dziś zachować czystego konta.

- Po każdej bramce mam niedosyt, aczkolwiek cieszę się, że w końcu od meczu z Arką miałem te dwie bardzo udane interwencje i też myślę, że to mogły być takie dość ważne momenty w meczu. Dlatego jestem zadowolony z tego występu, jak i z występu całej drużyny oraz z kolejnego zwycięstwa - mówił golkiper.

- Ja takie sytuacje akurat lubię - przyznał Biegański dopytywany o jedno z wybronionych dziś uderzeń rywala. - Cieszyłem się, że do takiej sytuacji doszło, jak i do tej drugiej, bo czuję się w tym bardzo dobrze. Cieszyłem się od razu przed interwencją, że do takiej dojdzie, bo to dla bramkarza jest zawsze fajne pole do popisu - mówił.

- Uważam, że gramy bardzo agresywnie, ale w dobrym tego słowa znaczeniu, bo po stracie wszyscy, którzy są najbliżej piłki, od razu doskakują do przeciwnika - stwierdził ponadto Biegański.

Bramkarz Wisły został także zapytany o swój pobyt na zgrupowaniu reprezentacji Polski U-21.

- W tym meczu, w którym broniłem, wygraliśmy. Na pewno dobrze się więc po takim wraca, a jeszcze do klubu, który wszystko wygrywa. Czerpać z tego jak najwięcej, ale i wycisnąć też jak najwięcej, bo to jeszcze nic nie oznacza. Wszyscy wiemy, i nie trzeba o tym mówić głośno, jaki Wisła ma cel - powiedział.

- W środę mam urodziny, więc będę mógł się jeszcze raczyć tym wynikiem, który był dzisiaj, dlatego nie ukrywam, że zależało mi na tym, żeby te urodziny spędzić dobrze, bo rok temu pamiętam, że były po meczu z Piastem, w którym było 2-2. I te nastroje były dość średnie. Teraz mam nadzieję, że z Puszczą okaże się, że i Wielkanoc będzie w bardzo dobrych nastrojach - zakończył.


Dodał: AG, Redakcja
Tagi: Mikołaj Biegański |


Dodaj komentarz:


Nick:


Temat:


Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »

Komentarze:

2023-04-01 22:40
~~~TSwiślak
Mikołaju!
Można Cię rozumieć,że cieszą Ciebie wybronione sytuacje,ale z pozycji kibica bardziej cieszy BRAK takich sytuacji. Ale,rzecz jasna,dzięks za fajny Twój mecz i wszystkiego najWIŚLACKIEGO z okazji Twoich środowych urodzin !
42
6
Ocena postu: 36
2023-04-01 22:54
~~~Tss
Wygraliśmy siedem meczów i mogłoby to być "wow", a nie jest
Podsumowanie tego roku. Pokazuje jakimi frajerami byliśmy w zeszłym roku, i jakimi kozakami jesteśmy w tym. Niestety pokazuję również, że te 7 zwycięstw nic nam nie daje. 7 zwycięstw z rzędu nic nie daje!!! To pokazuje co prezentowaliśmy przed Bożym Narodzeniem. Ciągle musi być skupienie i walka o 3 punkty. Sam jestem ciekawy jak będziemy punktować i wyglądać w potyczkach z czołówką tej ligi. Następny mecz będzie kluczowy. Jak każdy następny. Życzę nam wszystkim żebyśmy awansowali bezpośrednio. Bo baraże to tylko 25 procent szans na awans.
47
8
Ocena postu: 39
2023-04-02 01:52
~~~Obiektywny
Do Mikołaja
Doprowadź swoimi interwencjami wymarzony awans i zapewnij sobie dozgonne miejsce w sercach Wiślaków.
43
2
Ocena postu: 41
2023-04-02 15:27
~~~nor
uwaga
rzadziej zerkaj na telebim, czesciej na boisko
4
10
Ocena postu: -6
2023-04-02 17:10
~~~Charlie
No i git
Popraw jeszcze ustawienie muru i lepiej sie ustawiaj przy wolych, a bedzie naprawde dobrze
8
4
Ocena postu: 4

© 1998-2024 WISLAPORTAL.PL. Portal Kibiców Klubu Wisła Kraków    |    Strona wygenerowana w 0.018 sek.   |    Kontakt: redakcja@wislaportal.pl
Korzystając z portalu akceptujesz jego politykę prywatności & politykę cookies »