Czwartek, 8 czerwca 2023 r.
Oceny po meczu barażowym z Puszczą
A- A+

Co absolutnie zrozumiałe oceny, które wystawiliście naszym piłkarzom po meczu barażowym z Puszczą Niepołomice, są na fatalnym poziomie, ale też... "jaka praca, taka płaca". Przynajmniej od fanów... Najwyżej wyceniliście grę strzelca jedynego dla nas gola, czyli Álexa Mulę, który dostał od Was średnią notę 3.67. "Trójki" otrzymało jeszcze tylko dwóch kolejnych piłkarzy, a mianowicie Kacper Duda i Miki Villar.

Bardzo smutne jest dla nas zakończenie sezonu 2022/2023, bo pomimo wszystko bardzo długo udanej dla nas rundzie wiosennej - na jej finiszu stało się niestety to, co jak się okazało - łudziliśmy się, że się... nie stanie. Było to i może naiwne, ale fakt, którego wielu z kibiców starało się do siebie nie dopuszczać był taki, że choć od początku roku każdy mecz był dla nas "finałem", to w tych kluczowych momentach nasza drużyna jednak zawiodła...

Nie ma się więc co dziwić, że finisz głosowania wygląda tak jak to, co zobaczycie poniżej...

Oczywiście dziś rozgoryczenie bierze górę, ale też warto pamiętać, że przed nami bardzo, ale to bardzo szybko kolejny sezon! I warto byłoby, aby Wisła przygotowała się do niego znaczenie lepiej, niż do tego, który zakończył się dla nas we wtorek. Awans może i można zbudować w jedną rundę, ale tym razem nam się to nie udało - choć było blisko. O wiele jednak mądrzej jest budować go przez cały sezon, a nie przez pół... Pytanie tylko, czy rzeczywiście jest nam do tego potrzebne "bombardowanie", rewolucja i stawianie wszystkiego niemalże od nowa?! Na dziś w naszym klubie jest niestety mnóstwo znaków zapytania. Nie wiemy czy nie zmieni się właściciel. Nie wiemy kto będzie Wisłą kierował, kto będzie drużynę trenował, ani kto do końca w niej grał?! Optymizmem to niestety nie napawa, bo przez ostatnie lata Wisła miotana jest kolejnymi próbami ratowania tego, co się nie udało. Od jednego okna transferowego, do kolejnego. Od jednej próby budowy drużyny - do jeszcze jednej. Brak stabilizacji, dłuższej niż tylko pół roku wizji. Czy to pomaga? Odpowiedź mamy w tym, że kolejny sezon spędzimy w pierwszej lidze... Chyba jednak wreszcie potrzebowalibyśmy jakiejś większej stabilizacji?! Bo gdy ta nasza postawiona tej zimy "budowla" wreszcie zaczęła wyglądać znacznie solidniej, to raczej wypadałoby postarać się to teraz tylko poprawić, a nie rozbierać od nowa i zastanawiać się, czy coś kolejnego nowego zadziała? A może to jednak tylko takie nasze następne naiwne marzenie?

Co będzie dalej z naszą Wisłą - dowiemy się zapewne już za kilka, może kilkanaście dni... Czasu za wiele nie ma, bo nowy sezon rusza już za dokładnie 43 dni... Poniżej znajdziecie oceny na finiszu wiosny 2023, oby za rok były one dla wszystkich o wiele przyjemniejsze...

Álex Mula 3.67
Kacper Duda 3.38
Miki Villar 3.10
Bartosz Jaroch 2.82
James Igbekeme 2.81
Dawid Szot 2.40
Joseph Colley 2.35
David Juncà 2.31
Igor Łasicki 2.30
Ángel Rodado 2.07
Tachi 2.02
Luis Fernández 1.92
Boris Moltenis 1.87
Mikołaj Biegański 1.85
Pozostałe oceny:
Atmosfera na trybunach 7.81
Praca sędziego: Piotr Lasyk 4.44
Gra zespołu: 4.31
Gra Wisły w ofensywie 2.03
Praca trenera: Radosław Sobolewski 1.84
Gra zespołu: WISŁA KRAKÓW 1.77
Gra Wisły w defensywie 1.56

Dodał: Redakcja
Tagi: Álex Mula | Piłkarz meczu |


Dodaj komentarz:


Nick:


Temat:


Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »

Komentarze:

2023-06-08 18:33
~~~Jarek
Po meczu
Obrona nie kryje a winny Biegański , dziecinada
39
81
Ocena postu: -42
2023-06-08 18:59
GrzegorzS
Za pierwszą połowę ocena pracy trenaera to
oczywiste zero, bo nie zmienia się wszystkiego byzaskoczyc rywala dzień przed meczem, w efekcie zaskakuje sie własny i tak zzesran... od presji zespół. Sobol się przeliczył, ale w przerwie wyciągnął wnioski i to byla już zupełnia inna więcej niż zjadliwa choć niskuteczna walcząca Wisła. Mecz jednak i awans przegrany i rozliczony przez kibiców i ich zawód uczciwie. Zaskakuje natomias co musi się dziać na trybunach by ocena za atmosferę wynosiła 10 w skali 10. Bo to co się przy takim wyniku igrze do 89 minuty było naprawdę niesamowite a wiele już na Wiśle widziałem. Stadion pchał ten zespół do przodu mimo przeciwności i brakło ciut spokoju i gramów szczęścia by dojechać rywala do remisu. Ale cóż zrobić trzeba zwierać poślady i jechać po awans w kolenym sezonie.
49
51
Ocena postu: -2
2023-06-08 19:08
~~~JAKI
Wisła
Oceny marne jak mecz.Szkoda rundy ale już wszystko powiedziano chyba na jej temat.Z Hiszpanów zostawiłbym jeśli by się dało Mulę i Villara. Junca za drogi chyba by był.Rodado może zostać ew. sprzedaż i kupno innego napastnika.Fernandeza już nie ma pewnie,myślami od miesiąca już był poza klubem.Reszta wypożyczonych odejdzie Igbekeme jedynie bym zostwił ale nie wiadomo czy będzie nas na niego stać.No i bramkarz musi być inny,obrońców ze 2 na pewno też.Moltenisa pożegnać z Colleyem. Trener Kiko albo inny Hiszpan raczej bym nie ryzykował Myśliwca ciekawa kandydatura ale obawiam się że nie udźwignie presji u nas jak Sobol,musi być jakiś trener doświadczony "w boju". Zakasać rękawy i od 1 kolejki punktować.
45
6
Ocena postu: 39
2023-06-08 19:11
~~~PrzemysławNG
Do @Jarek
Przecież Biegański odbijał lub łapał wszystko co leciało w niego a jak trzeba było się rzucać to poruszał się z gracją kurczaka....
78
10
Ocena postu: 68
2023-06-08 19:12
~~~Tomasz
Fernandez ??
Fernandez, co cię z tym chłopakiem stało? Od 3 meczów dno, czyżby kontakt w nowym klubie już podpisany?
94
5
Ocena postu: 89
2023-06-08 19:34
~~~messi817
Wstyd i kompromitacja
Bieganski jest po prostu słaby za grzeczny na bramkarza, Łasicki nie zasługuje na opaskę kapitana, Fernadez od kilku meczy grał piach szkoda ze trener tego nie widział, Moltenis strach w oczach przy lepszym pressingu. Nasza obrona wygląda tragicznie i dobitnie pokazał to mecz z puszczą ?
83
12
Ocena postu: 71
2023-06-08 19:48
~~~Konkretny
A Duda niby za co ta 3?
Pierwsza bramka po bezsensownej stracie piłki przez Dudę. Druga bramka to brak krycia przez Dudę i zostawienie zawodnika samopas. Poza tym ile akcji z jego podań w przeciągu całego meczu? 1?... Jeden z najsłabszych ogniw zespołu. Powinien być tuż nad Biegańskim, na samym dnie.
58
38
Ocena postu: 20
2023-06-08 19:50
~~~nołnejm
Czepianie się Luisa
za ostatnie trzy mecze jest żałosne. Gdyby nie on, Mula, Villar i Junca nie marzylibyśmy o barażach.
40
46
Ocena postu: -6
2023-06-08 19:53
~~~bodzio
Potrzebujemy stabilizacji?
Przecież najlepiej opłacana drużyna z wręcz kosmicznymi zarobkami części piłkarzy zajęła 4 miejsce w I lidze i w 2 ostatnich meczach na swoim stadionie pełnym wspierających ich kibiców dostała oklep od "potęg" pokroju Sosnowca i Puszczy. Czyli dalej mamy wyrzucać w błoto grube miliony? Tylko skąd je brać?
72
9
Ocena postu: 63
2023-06-08 19:58
~~~Uncle Grga
Sztab trenerski
Będzie pewnie dla wielu nie w smak ale, aktualna forma i postawa piłkarzy uzależniona jest od trenerów. I tu niestety mamy dramat: bramkarze, tu Mikołaj zaliczył regres po całości, nie widzieliśmy Kamila, ale przypuszczam, że będzie tak samo. To nie jest przypadek: od lat przygladam się bramkarzom, kiedy ich trenerem jest Łaciak. Nie znam człowieka, nie wiem jaki ma warsztat ani metody. Wiem natomiast, że kiedy odpowiada za szkolenie bramkarzy, ci notują marne wyniki. Prześledźcie sami sezony, w których trenował. Sprawdźcie sami.. w zeszłym roku był typ od Dowhania, obaj bramkarze grali jak z nut. Dzisiaj mamy to co mamy, a nasz były trener.. pracuje w drużynie mistrza Polski. Dalej, trener napastników. Psioczymy na Rodado, nic nie pokazali Benito, Zyro, wczesniej grajacy u nas Sobol. Napastników trenuje Kazek. Nie chcę Go atakować, bo to nasza Legenda, ale.. miejsce Legend jest w Alei Sław. My potrzebujemy fachowca, który tych napadziorow dźwignie w górę.. tymczasem od lat nie ma w tym obszarze progresu.. I nie będzie, jeśli nie wprowadzimy zmian. Co do szefostwa: Sobol i Bogdan - napisano i powiedziano tu wiele. Nie chcę tego powtarzać, uzupełniać. Każdy widzi, może ocenić. Chłopaki są Wislakami z krwi i kości, mają tu swoje miejsce forever. Ale chcę rozwoju, a to wymaga kompetencji, kwalifikacji i warsztatu. Sama charyzma nie wystarczy, motywacją nie pokonasz typa, który potrafi rozczytać twoich piłkarzy, ustawić swoich odpowiednio, zarządzić zmiany w trakcie gry, w reakcji na twoje zagrania. Mieliśmy tego przykłady, ostatnio chociażby Tułacz.. wędka w 1. Połowie, zmiana ustawienia i po zawodach. U nas bez reakcji. Lubię Radka, doceniam co zrobił. Ale to za mało.. I jeszcze jedno spostrzeżenie. Przypomnijcie sobie zeszły sezon i Leszka Dyję. Dobry trener ponoć. I chłopaków odychajacych rękawami w 60 minucie.. poszla zmiana. Dziś od fizyki jest inny trener, nawet nie pamiętam jak się nazywa. W tej rundzie nie zaobserwowałem problemów z wydolnością. Graliśmy do końca, często w końcówkach wyglądając lepiej niż konkurenci.. Można? Można.. wszystko zaczyna się od sztabu. Zróbmy tam postep i utrzymajmy przynajmniej trzon składu. I będzie lepiej..
90
7
Ocena postu: 83
2023-06-08 20:18
~~~Janko Buszewski
Może będą tacy
co zechcą ocenic.Ja nie mam ochoty się w to bawić. Ten mecz to pokaz beznadziei, bezradności i antyfutbolu. Żeby na 10 strzałów,nie zaliczyć jednego celnego...?Naszym OBOWIĄZKIEM było, ten mecz wygrać a faworyt mógł być tylko jeden. Primo-gra na swoim stadionie,przy kapitalnym dopingu.Secundo - chęć ogrania Puszczy po dwóch wtopach z nimi i rządza rehabilitacji za Sosnowiec.Tertio- zdobycie zaplanowanego celu t j. awansu. Niestety nasza drużyna zagrała tak,jakby nie grała o nic. Można było kupić usprawiedliwienie,ze w pierwszym meczu winny Brzeczek a w drugim stan boiska,ale teraz żadne alibi juz nie stało po stronie zespołu. Do trzech wymienionych wcześniej punktów,można dołożyć jeszxze kolejny. Potencjał kadry.Na papierze nawet startu do nas mieć nie powinni.Gracze ograni w zachodnich ligach,zarabiający po 100 000,pracujący w klubie-legendzie polskiej ligi kontra grupa mało znanych piłkarzy z 15 tys miasteczka z kontraktami po kilka tysięcy. Czegoś trzeba więcej !?? Zawaliliscie na każdym polu,przynosząc wstyd i upokorzenie tej wspaniałej grupie kibiców. Dlatego całość oceniam na mniej niż zero i nie interesuje mnie żadne wytłumaczenie. Cytując klasyka G Skwarę -JESTEŚMY PIŁKARSKIMI DZIADAMI. tyle ode mnie.
65
3
Ocena postu: 62
2023-06-08 20:38
Studzienka Badylaka
Pasja i Serce vs Cierpliwość i Rozsądek
Drodzy Wiślacy! Powiem Wam, że ja też miałem mega doła po ostatnich meczach. NIe mogłem pogodzić się z tą haniebną porażką. Zresztą, sporo ich było ostatnimi czasy. I chciałem rozwalić wszystko w pył! Ale teraz, po kilku dniach wytłumaczyłem sobie na spokojnie, że nie mieliśmy awansu przez pierwszą rundę! Nie róbmy rewolucji w składzie! Niech chłopaki pod wodzą Jarka zagrają po prostucały sezon, trak jak ostatnio rundę, a awans będzie z pierwszego miejsca! Nawet z Radkiem Sobolewskim jako trenerem! Jestem przekonany, że ten facet najbardziej przeżył tą porażkę z Puszczą. Wierzę, że ta bolesna lekcja będzie dla Niego nauczką przed kolejnym sezonem. Facet jest mega ambitny i da się pokroić za Wisłę!!! Alex Ferguson w Man UTD w pierszych sezonach też był wyklinany od najgorszych, a potem stworzył potęgę ! Panowie. Żadnej rewolucji! Reset głów i po urlopach jedziemy od początku sezonu na pełnej ... !!! Za rok awansujemy !!! A 1 liga będzie teraz jeszcze ciekawsza niż rok temu ! Do zobaczenia na Reymonta !
20
48
Ocena postu: -28
2023-06-08 21:07
~~~Ona
Myslslem ze Sobol
Ma honor ale widac ze nie. Nadal bedzie doil Klub. Oby byl ten nowy właściciel bo moze skoncza sie uklady. Krolewski na zlosc odmrozi sobie uszy ale trenera nie zmieni. Mial zadanie ktorego nie wykonal czym przyczynil sie do strat finansowych. W takim przyoadku nie moze byc mowy o sentymentach.
43
23
Ocena postu: 20
2023-06-08 21:49
Five
~do nołnejm
A co, mamy piać z zachwytu że w trzech ostatnich meczach, z czego dwa były absolutnie NAJWAŻNIEJSZE, gość dał d... ? Raczej wymagamy od panów piłkarzy profesjonalizmu a nie egoizmu i machania łapami.
46
3
Ocena postu: 43
2023-06-08 22:04
~~~Jajo
Jakby nie patrzec to postęp jest
Bo w tym sezonie nigdzie nie spadlismy
29
3
Ocena postu: 26
2023-06-08 22:06
~~~krakowiak
Punkt widzenia.
W tłumie tych co mają swój punkt widzenia, ale nic nie widzą, na pewno nie znajduje się Konkretny, co mnie bardzo cieszy . Pełna zgoda ,co do Dudy. Dodam od siebie ,że nie rozumiem tych zachwytów nad Szotem, ma tyle samo na sumieniu, albo więcej ,niż Duda. Zwracam uwagę na przyjęcia piłki po przerzutach kolegów niwelujące ich wysiłek i przykład z 18 min meczu pokazujący, tym co oglądają mecze bardzo niedokładnie ,że nie zna on podstaw gry obronnej. Uważam, że jego wystawienie w podstawowym składzie było jedną z przyczyn porażki.
22
6
Ocena postu: 16
2023-06-08 22:16
~~~nołnejm
do Five
Nie wymagam piania z zachwytu. Zagrał marnie, ale wylewanie żali akurat na niego, zamiast na sztab trenerski to żałość. Skoro był bez formy to należało go: a) zmotywować b) nie wpuścić c) zrobić klub kokosa.
18
3
Ocena postu: 15
2023-06-08 23:10
Niewierny Tomasz
Młodzieniec z bramki...
Jemu już podziękujmy. Nie robi żadnych postępów w sztuce bramkarskiej, niech wraca tam skąd przyszedł tzn. do Skry.
35
9
Ocena postu: 26
2023-06-09 00:08
wujek29
ocena
ostatnie 2 kluczowe mecze u siebie to oczywiście dno aczkolwiek mecz z zaglebiem rozpoczął się tak że każdy pewnie był pewny ze już awansowaliśmu.... radzę jednak pamiętać że runda w naszym wykonaniu była taka że byliśmy najlepsi w lidze, gdybyśmy zagrali dwie takie rundy w sezonie to awans byśmy świętowali jeszcze przed meczem z zagłębiem... moim zdaniem nadal pozostaje bez odpowiedzi pytanie co się stało w Tychach i Głogowie i dlaczego drużyna która zbierała punkty na początku sezonu ponad plan i oczekiwania, grając na 0 z tyłu (mój ideał) nagle przestała grać i taki stan trwał do końca jesieni... ta część sezonu zaważyła... tak jak po przejęciu Wisły przez TF i zimowych wtedy transferach nieporównywalnych z tym co miało miejsce minionej zimy, wtedy atakowaliśmy mistrzostwo z 13 miejsca i się też nie udało. We wtorek sam krzyczałem w wielkiej złości na piłkarzy żeby wypier...alali ale na zimno patrząc to grali naprawdę niemal do końca na ile ich było stać, oczywiście będziemy mądrzejsi już niedługo jak się okaże kto gdzie odchodzi....... wtedy ostre słowa będą w pełni rozgrzeszone....
21
4
Ocena postu: 17
2023-06-09 01:28
~~~~ja
Wszystko wszystkim
Sobol,Trenerzy,sztab. Każdy widział, każdy wie. Moim zdaniem ekstraklasę w tamtym roku przegrał Ręcznik w bramce, w tym roku Ręcznik rowniez przegrał baraże. Bieganski won z Wisły. Zabierz ze sobą towarzystwo wzajemniej adoracji panów L4 uryge i ondraska oraz pana Błaszczykowskiego na trybunę honorową razem z kniecikiem- tam będzie mógł go wyściskać do woli.
33
10
Ocena postu: 23
2023-06-09 05:45
stary wiślak
~~~Uncle Grga! Skąd masz wiedzę,że K.Kmiecik jest trenerem napastników?
Bywasz na treningach,albo masz inne żródło wiedzy?
11
17
Ocena postu: -6
2023-06-09 05:54
~~~Stint
Gra zespolu
Ocena 4.4 a najlepszy zawodnik 3.6 widać że oceny były dawane w dużych emocjach. Ja rozumiem że indywidualna ocena to nie to samo co zespół ale.. mimo wszystko
5
8
Ocena postu: -3
2023-06-09 06:03
~~~stary
obym się mylił
Od tylu lat kibicuję Wiśle, że mogę spokojnie przewidzieć, co się stanie. Niby ludzie inni, a ciągle to samo. Wiecie co? Sobolewski zostanie - jak w zeszłym roku Brzęczek. I po sp... kilku meczów w rundzie jesiennej przyjdzie nowy trener. I oczywiście wejdzie z marszu, nie mając czasu na ułożenie drużyny według swojej wizji w okresie przygotowawczym. Obym się mylił
28
2
Ocena postu: 26
2023-06-09 08:01
stary wiślak
Ona! Wykonywanie dla klubu pracy zakontraktowanej nazywasz "dojeniem klubu"?
Co znaczy "nadal będzie doił klub"? Nic nie doił,tylko pracował dla klubu,jak umiał. I można krytykować jego pracę,bo efekty wyszły,jakie wyszły,ale gdzie było jakieś "dojenie"????????? Sobol to charakterny i honorowy gość i jeśli rozwiąże kontrakt,to na pewno za porozumieniem stron,więc o jakim "dojeniu" ty piszesz?
24
23
Ocena postu: 1
2023-06-09 08:22
~~~NormanTs
Trochę realizmu
Tak.skonczyly się marzenia.Nastal czas realiów.Obojetnie coby każdemu pasowało sytuacje w Wiśle określaja twarde uwarunkowania.Odejscie Nowaka i Mostów z finansowania jako znaczący składnik budżetu wymusi na decydentach odchudzenie kadry do minimum.Za Fernandeza nic nie wpadnie a i inni jak wypożyczony Igekbeme też muszą odpłynąć.Nowa rzeczywistość niestety nie będzie skłaniać do optymizmu.Nie jest wiadome czy grajki z Hiszpanii w ogóle zostaną co do jednego.Wvtym układzie ocena kopaczy którzy winni są sytuacji jest doprawdy śmieszna A treneiro??No cóż na pewno nie odejdzie .bo co ,?Któż by go zatrudnił jak jest cienki i niezbyt ogarnięty w tym fachu i mało bystry Ale co ?legenda??taka przyszywana.byli zdecydowanie lepsi .Słowem ciężkie czasy. Zapowiada się twarda Młocka w I fortuna lidze..
21
4
Ocena postu: 17
2023-06-09 08:40
~~~inek
Zmiany
Jesteśmy gdzie jesteśmy, czyli w d...pie. Ale to nie jest koniec, przychodzi następny sezon, trzeba rozpocząc walkę o punkty. Nie ma czasu na rewolucję, ponadto w tym momencie jest ona nie potrzeba, ale zmiany są potrzebne. Nowy trener, nowy sztab jest niezbędny, nie sądzę by Sobolewskiemu udało się ożywic ten zespół do walki od lipca, ponadto chyba nie potrafi, nie widzę, by zawodnicy uważali go za autorytet. Szkoda, b. szkoda ale legendy na trybuny. Ma byc trener który poukłada ten zespół, bo potencjał jest by punktowac od lipca. Niestety ale też musimy się rozstac z kilkoma zawodnikami, nie widzę szans by Biegański dalej bronił, w najgorszym razie ma byc drugim bramkarzem, potrzbujemy napastnika i kogoś do środka pola (nawet dwóch). James nas nie uratuje - niech odchodzi, poodbnie jak Fernadez. Ci hiszpanie kórzy chcą zostac niech zostają. Emeryci i ciągle chorzy na trybuny. I to wystarszy. Dobre poukładanie zespołu spowoduje, że punkty przyjdą, a potem się zespoł uzupełni. Ale tylko przemyślane i sprawdzone transfery.
22
2
Ocena postu: 20
2023-06-09 08:53
therone
@~~~~ja
Przecież w zeszłym sezonie Biegański często ratował Wisłę, i mimo tylu porażek to on został nawet przez Wislaportal zawodnikiem sezonu...
10
18
Ocena postu: -8
2023-06-09 09:21
~~~tabaluga
Ludzie!
Jakby nawet do nas najlepszy bramkarz świata przeszedł to by była lipa. W tamtym sezonie Biegański grał dobrze, bo miał TRENERA BRAMKARZY, który w tym sezonie wywindował Kovacevicia z Rakowa na jeszcze wyższy poziom. Nam został Kolega Łaciak z Garbarni, który jak trenował Lisa to były takie same jazdy, że słaby. Przyszedł Kowal i zaczęło się robić lepiej. Ale u nas są turnusy legend i rodzin, więc go nie zmienią. Zamiast dać trenerom po 100 k i z byle piłkarzy zrobić asów to my damy "wypalonym" asom po 100 k a trenerom po 10k, bo po co. Czemu pod koniec sezonu graliśmy gorzej? Bo u nas zawsze tak jest, że po 10 kolejkach robi się równia pochyła. Zawodnik grać umiał i przestaje. Są wyjątki jak Fernandez czy Igbekeme ale oni też już zgaśli pod koniec.
18
9
Ocena postu: 9
2023-06-09 10:00
~~~stary
zejdźcie na ziemię
Sponsor znika, Hiszpanie odejdą. Czas na zejście na ziemię i zbudowanie zespołu od nowa. Nowy trener jest obowiązkowy, poza wydolnością fizyczną sztab Sobolewskiego zaliczył zjazd w każdej formacji.
25
4
Ocena postu: 21
2023-06-09 10:07
~~~TS Krisek
Panowie, a ja uwazam, ze za duzo tu o piłkarzach..
..a za mało o sztabie trenerskim. Tu się rozegrała tragedia. Sobol jest słabym trenerem (jak na ambicje tego klubu). Jest trenerem, który nie potrafi pracować w oparach takiej presji jaka zawsze będzie w Wiśle (bez względu na sytuacje i ligę, w której będzie). Sobol jest słaby taktycznie. Tragiczny wręcz. Nie umie reagować na sytuacje w trakcie meczu. Jak obserwowałem, jak go rozgrywali Kazek Moskal czy pan Tułacz to mi się zal robiło Jego i nas. Powiedzmy to sobie głośno; by awansować musimy mieć doświadczonego, wyrachowanego trenera. Sobol - dziekujemy, byłeś i jesteś legendą! Ale nie trenerem. Dziekujemy również panu Kazimierzowi Kmiecikowi (LEGENDA!), i Bogusiowi Zajacowi. Nie ten klub. Od tego musimy zacząć zmiany.
38
3
Ocena postu: 35
2023-06-09 10:33
~~~Janko Buszewski
Kurczę,stary czemu aż tak dramatycznie ?
Moze nie będzie az tak żle? Wcale nie jest powiedziane,ze wszyscy Hiszpanie odejdą (stawiam na rozstanie z dwoma,góra trzema) i z ewentualny inwestor,mimo wszystko nie zawita !? Wszyscy jestesmy mega wk...eni i kolejny raz czujemy się przegranymi,ale myslę ze warto poczekac na jakies konkretne informacje i rozstrzygnięcia.Nie ma sensu dodatko jeszcze negatywnie się pompować.
17
6
Ocena postu: 11
2023-06-09 15:30
~~~Astralis
Ale oddajmy Gruszke, Szota, Starza, Plewke!!
Jestesmy porypanym klubem. Kolejny rok gry bez napastnika, ktoremu mozna by bylo rzucic kilka pilek na glowe. Obroncow szukamy gdzies na Martynice, a Puszcza czy Ruch pokazuja, ze mozna chlopakami z rodzimego podworka postawic fajna obrone. A nasza lawka rezerwowych to jest jakis projekt Wieczysta 2? Basha, Zyro itp a mlodsi odstawieni na boczny tor. O wychowankach nie wspomne, bo oni zaraz pojda grac do ekstraklasowych klubow i przekonacie sie, ze sa warci gry! Duda to tez zaraz odejdzie, bo bedzie sie chcial rozwijac, ale niekoniecznie w meczach ze Zniczem czy Skra czy jakas jeszcze inna potega
15
4
Ocena postu: 11
2023-06-09 15:39
~~~Wisła123
Obecna sytuacja.
Nadal czekam na dyscyplinarne wywalenie trenera i całego sztabu zwanego szkoleniowym, bo sam trener dymisji nie złoży. Potrzebne są radykalne działania. Natychmiastowo powinni określić się również piłkarze, czy dalej grają w 1 lidze, czy wypad. Zapanowało jakieś uśpienie po ostatnich cudownych występach zamiast natychmiast wykonać niezbędne cięcia.
16
7
Ocena postu: 9
2023-06-09 18:40
~~~inek
Astralis
NIgdy nie wchodzę w polemiki, ale tym razem muszę. Znów zaczyna się mówienie, że wychowankowie zapewnią nam awans. Jak zawodzą wychowankowie, to wtedy zatrudniac zagranicznych, jak zagraniczni zawodzą to stawiac na wychowanków. I tak bez końca. Nie ma znaczenia czy wychowanek, czy zagraniczny liczy się poziom gry, umiejętności, to czy pomoże nam w awansie. Nie akceptuję trzymania piłkarzy, tylko dlatego, że są wychowankami. To to samo jak opieranie się o legendy. Kto z naszych wychowanków zrobił karierę? Gdzie są nasi wychowankowie którzy ograli Cracovię 10-0? Nasi wychowankowie sa na poziomie 2/3 ligi. Ludzie to, że Szot strzelił bramkę, super, ale przecież nie czyni to go piłkarzem. On nawet nie umie wyrzucic piłki z autu żeby nadac tempa akcji. Kto odejdzie, do ekstraklasy? Gruszka - bo pojawiła się oferta za 100 tys zł, a kto chce resztę? Zostawic Dudę, Bartonia, Krzyżnowskiego a reszcie dac wolną rękę. Niech pokażą swoje umiejętności w ekstraklasie. Szkoda kasy na ich utrzymywanie, co nie znaczy, że nie pojawi się czasem jeden talent. Nie doczekamy się awansu, który zapewnią nam wychowankowie. Mieliśmy niedawno piłkarza Wachowiaka, grał w podstawowym składzie, poszedł do Stali, tam szybko trafił na ławkę.
21
1
Ocena postu: 20
2023-06-09 18:55
~~~Kkkk
Ostatnim porządnym trenerem...
Przez duże "T" był- Dariusz Wdowczyk.
12
17
Ocena postu: -5
2023-06-11 12:32
stary wiślak
~~~Kkkk!
Mniejsza o to,przez jakie "T". Niemniej Wdowczyk był lepszym trenerem od wszystkich,którzy pracowali w Wiśle po nim.
6
3
Ocena postu: 3

© 1998-2023 WISLAPORTAL.PL. Portal Kibiców Klubu Wisła Kraków    |    Strona wygenerowana w 0.044 sek.   |    Kontakt: redakcja@wislaportal.pl
Korzystając z portalu akceptujesz jego politykę prywatności & politykę cookies »