Piątek, 8 grudnia 2023 r.
Patryk Gogół: - Bramka to dodatek do zwycięstwa
A- A+

- Cieszy mnie awans do kolejnej rundy, a bramka to dodatek do zwycięstwa. Jestem bardzo zadowolony - mówił po spotkaniu z rzeszowską Stalą Patryk Gogół.

- Nie chcę się wypowiadać o zmianach trenerskich. My po prostu cały czas robimy swoją robotę, jesteśmy skoncentrowani na sto procent. Dziś nam to zafunkcjonowało tak, jakbyśmy chcieli. Mam nadzieję, że w kolejnych meczach będzie to tak samo wyglądać - dodał młody wiślak.

- Pressing wysoki wychodził nam dziś bardzo dobrze. Udało nam się zamknąć Stal i nam te piłki oddawała, po takich sytuacjach strzelaliśmy bramki. Teraz tylko tak samo musi to zadziałać w niedzielę. W dwóch ostatnich meczach tego roku musimy zdobyć sześć punktów i w takim stylu zakończyć rundę - deklaruje.

- Nie ma to dla mnie znaczenia jaką drużynę wylosujemy w kolejnej rundzie. Przygotowujemy się do obojętnie jakiego przeciwnika tak samo. Dla nas priorytetem jest awans do kolejnej rundy - zakończył.


Dodał: AG, KK
Tagi: Patryk Gogół |


Dodaj komentarz:


Nick:


Temat:


Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »

Nikt nie komentował jeszcze tej informacji. Może Ty to zrobisz?


© 1998-2024 WISLAPORTAL.PL. Portal Kibiców Klubu Wisła Kraków    |    Strona wygenerowana w 0.008 sek.   |    Kontakt: redakcja@wislaportal.pl
Korzystając z portalu akceptujesz jego politykę prywatności & politykę cookies »