Sobota, 25 maja 2024 r.
Spędź Dzień Dziecka z Wisłą Kraków
A- A+

Na to święto czekają najmłodsi kibice! Dzień Dziecka - bo o nim mowa - przy R22 obchodzić będziemy już w niedzielę 26 maja w godzinach 10.00-18.00 na parkingu przed sektorem C. Wtedy też Biała Gwiazda zmierzy się w ligowym meczu z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza.

Strefa zostanie zlokalizowana na parkingu od strony ulicy Reymonta. Udział we wszystkich atrakcjach jest oczywiście bezpłatny. Co w niej znajdziecie?

- Straż pożarna zaprezentuje swój sprzęt: wozy bojowe, quady. Będzie można wziąć udział w wyzwaniu, które będzie polegało na zbudowaniu jak najwyższej wieży ze skrzyń będąc na specjalnej uprzęży.

- Wojsko - 5 pułk dowodzenia pokaże zarówno dwa duże wozy łączności a także przygotowany zostanie namiot, w którym prezentowana będzie prawdziwa broń.

- Wodociągi Miasta Krakowa zaprezentują beczkowóz z którego będzie można napić się czystej wody prosto z kranu a także zapraszamy na ich stanowisko edukacyjne.

Przewidzieliśmy również animacje: malowanie twarzy, puszczanie baniek, wspólne zabawy dla najmłodszych. W strefie dmuchańców znajdziecie zamki do skakania, czy też ściankę wspinaczkową.

Strefa Socios i strefa Akademii Wisły Kraków to wyzwania sportowe, gdzie możecie pograć w siatkonogę, czy też uczestniczyć w minirozgrywkach na przygotowanym boisku.

Z pewnością nie będziecie głodni, gdyż w strefie wystawione będą foodtrucki i grill, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Obok sklepu zostanie wystawiony Puchar Polski, zapraszamy również do robienia sobie zdjęć z naszym cennym trofeum.

W strefie miasteczka znajdziecie również koraliki wodne, strefę gier logicznych a także zapraszamy wszystkich do udziału w grze terenowej!

Na Sektorze Rodzinnym i Szkolnym wystawione będzie również stanowisko z Lodami od Mini Melts.

Ale to nie wszystko!

Wraz z naszym Partnerem IUVI, SmartGames i ATENEUM przygotowaliśmy dla Was 1906 nagród niespodzianek. Konkursy będą organizowane w kilku miejscach: Strefa miasteczka, dół sektora E, na Sektorze Rodzinnym oraz na Sektorze Szkolnym - tym razem na trybunie G.

Zapraszamy już od godziny 10:00!


Dodał: Redakcja
Tagi: Wisła Kraków | Kibice |


Dodaj komentarz:


Nick:


Temat:


Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »

Nikt nie komentował jeszcze tej informacji. Może Ty to zrobisz?


© 1998-2024 WISLAPORTAL.PL. Portal Kibiców Klubu Wisła Kraków    |    Strona wygenerowana w 0.010 sek.   |    Kontakt: redakcja@wislaportal.pl
Korzystając z portalu akceptujesz jego politykę prywatności & politykę cookies »