Czwartek, 13 czerwca 2024 r.
Już tysiąc kibiców przedłużyło karnet na sezon 2024/2025
A- A+

Tylko niewiele ponad dobę potrzebowali kibice Wisły Kraków, którzy w aktualnie zamkniętej sprzedaży mogą przedłużyć swoje karnety, aby tych było już 1000.

Przypomnijmy, że zamknięta sprzedaż dotyczy tylko tych kibiców, którzy posiadali stały abonament w poprzednim sezonie.

Rezerwacja miejsc z poprzedniego sezonu lub rundy dla posiadaczy dotychczasowych abonamentów potrwa do wtorku, 18 czerwca do godziny 12:00. Godzinę później wystartuje dystrybucja otwarta dla tych, którzy dotychczas nie mieli swojego karnetu.


Dodał: Redakcja
Tagi: Kibice | Karnety | Wisła Kraków |


Dodaj komentarz:


Nick:


Temat:


Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »

Komentarze:

2024-06-13 19:38
~~~Jajo
ktoś wie ile było w zeszłym sezonie?
czy niewiedzac będzie minusowac?
28
9
Ocena postu: 19
2024-06-13 20:28
~~~Pabloc70
Klękajcie narody
Oczywiście szacun dla Tych co przedłużyli. Ale ja nie przedłużę- no chyba że przed wyznaczoną datą (wtorek) będę wiedział od złotoustego JK o co gramy w przyszłym sezonie i co najważniejsze... kim będziemy grali. I taka refleksja- cóż to się wydarzyło, że karnetowcy nie mają wszystkich meczy w PP w pakiecie?? Mało istotne (przypuszczam, że tam nie dobrniemy), ale to jest jakaś kpina .
55
26
Ocena postu: 29
2024-06-13 20:47
~~~Yasheeek
Karnety 2023/2024
Wg mnie razem z wiosną było cos ponad 7600 My Wiślacy "normalni" to nie jesteśmy!!! Tysiac karnetów w jeden dzień!!!!!
31
10
Ocena postu: 21
2024-06-13 22:16
~~~PINIOwski
Malkontenci
Nie rozumiem Was -chodzicie na Wisłę ,nie dla prezesów ,właścicieli ,piłkarzy bo oni są "najemnikami"- już 1906 razy popieraliście lub ganiliście wszystkich i wszystko - jak nie pasuje wyjmij jeden z drugim te zaskórniaki (miliony) z własnej kieszeni i wyciągnijcie Wisełkę z marazmu ....... też psiocze na wyniki ,ale jak co sezon (od parudziesięciu lat) bedę przychodził na R22
43
25
Ocena postu: 18
2024-06-13 22:57
~~~Kuba
Do ~~~Pabloc70
Z tego co wiem Puchar Polski jest objęty karnetem. Nie ma w nim za to - i nie było nawet za złotych czasów- meczów w europejskich pucharach. I zupełnie mnie to nie dziwi
19
15
Ocena postu: 4
2024-06-13 22:59
~~~Kroolik
Karnet
Wiedziałem, że po ostatnim meczu będę klął, kopał że złości w ścianę, a potem o tak przedłużę karnet i nie będę się mógł doczekać pierwszego spotkania. Taki nasz ponury los kibicowski, że jesteśmy z tym klubem na dobre i złe.
51
12
Ocena postu: 39
2024-06-14 06:21
stary wiślak
Trudno to ocenić bez porównania z poprzednim sezonem.
Nie sądzę by nie było teraz tych przedłużeń mniej. Bo to nie jest tak,ze ci wszyscvy karnetowicze są tak wierni,ze kupią karnet za każdą cenę.
14
11
Ocena postu: 3
2024-06-14 06:24
stary wiślak
~~~Kroolik!
I dlatego zarząd klubu,.wiedząc o tym,bezkarnie podnosi ceny,o ile chce.
23
17
Ocena postu: 6
2024-06-14 07:30
~~~Radek
Transmisje wszystkich meczy w TVP
Od najbliższego sezonu transmisje wszystkich spotkań 1 ligi przejmuje otwarte pasmo TVP, tak dla przypomnienia.
30
8
Ocena postu: 22
2024-06-14 09:36
GrzegorzS
Rozpacz tych co to nie chodzili nie chodzą i
nie będą chodzić na mecze Wisły w ogóle lub chodzą sporadycznie, że stadion się będzie zapełniał jest zabawna i daje opinię to raczej o osobach, które mienia się kibicami Wisły i boli ich, że wierni kibice mecze oglądają z trybun. Karnety przedłużyło na ten moment nie tysiąc a prawie 1200 osób. W rundzie ubiegłej tych karnetów było w pewnym momencie z tego co pamiętam ponad 6500. Pamiętam też płacz tych co nie mieli karnetów i w efekcie prawa pierwokupu biletów na finał w Warszawie. A było mieć karnet nie było by płaczu i godzin oczekiwania na wolne miejsce i przepłacanie tego przywileju u koników. Teraz magnesem na karnety ich wznowienia czy potem kupienie może być losowanie pucharów 17 czerwca losują pierwszą rundę a 18 od razu drugą i może się zdarzyć gwarancja w razie powodzenia Wisły w pierwszej rundzie zobaczenia np. meczu z Ajaksem i to np. za 70/80 zł a nie za 200. Mam dość płaczu, że karnet drogi, bilety drogie, że nie stać a Królewski powinien wpuszczać na mecze z 10 złotych. Nie stać jednego z drugim to siedź w domu na du...u i zastanów się co zrobić z życiem by cię było stać na kupienie biletu czy karnetu na mecz. Mecz piłkarski to towar, który musi być opakowany sprzedany a dawać zyski. Piłka to biznes taki jak każdy inny ile można do tego dokładać. Jak się popatrzy jakie fury parkują pod stadionem w dniu meczu, ile kasy wydają kibice na bzdety to zawodzenie, że bilet na mecz można mieć w cenie litra wódki, jest żałosne i co najwyżej pokazuje, że wielu nie wyrosło z komuny i wiecznie coś im się należy, bo są albo najwierniejsi, albo najładniejsi. Klub musi się rozwijać, by to rozbić musi zarabiać także na biletach na karnetach dniu meczowym, czyli sprzedaje usługę kibicom własnego klubu. Dziś zwykły koncert w Tauron Arenie kosztuje w zależności od miejsca, atrakcji na którą jest sprzedawany od 200 do nawet 500 zł od od łeba. Bywają imprezy na które wejście kosztuje tyle co wartość całego karnetu na sezon przy R22. To zawodzenie, że Królewski podnosi ceny "bez karnie". Jest obrazem dziada proszalnego, co to by chciał kawioru, ale go nie stać na niego, więc ma pretensje do restauracji, że innym których stać sprzedaje kawior. Wiec będzie stał u okna i przeszkadzał i obrzydzał innym klientom jeść ten kawior, bo jego nie stać. Co mnie obchodzi "stary wiślaku" żeś jest dziad i nie masz kasy na karnet, to twój problem.
14
36
Ocena postu: -22
2024-06-14 10:17
~~~Janko Buszewski
Nie wspomnę Grzesiu
że tak się zwracać do kogoś,jak robisz to ty,zwyczajnie nie wypada,bo może i sam większy dziad z ciebie niźli inni!? Nie będę oceniał.Cisnie mi się na usta za to,jedno pytanie.Czy oglądanie dzisiejszej Wisły,to "jedzenie kawioru"? Może to jednak tak,że jak wpuścisz prostaka do baru,to nawet jak gów..a popróbuje,to będzie mówił że jadl kawior,z radości ze go tam wpuszczono !??
34
14
Ocena postu: 20
2024-06-14 11:11
~~~GrzegorzS
P... was trącał drogie
"Buszewskie" mało mnie interesuje powód dlaczego nie chcecie kupować karnetów, nie kupujcie. W sumie klubowi jak i innym kibicom zwisa i powiewa troling wymierzony w Wisłę na stronach jej poświęconych. Redakcja toleruje antypropagandę, wieczne "malkontenctowo", utyskiwanie, ataki na klub, zawodników, właścicieli, działaczy. Taką przyjęła zasadę więc w sumie takie osoby tu w komentach przeważają. W większości to leczenie własnych problemów wpisujących z własną inteligencją, wiedzą i życiowymi problemami. W świecie internetu to nie nowość tak to jest, że im gorzej ty tym większa satysfakcja, że pod przykrywka anonimowości można rozładowywać własne problemy, to coś na kształt kozetki u psychologa, na której się leczy choć skutków nie widać. Wisła i tak idzie swoją droga przez Świat i na szczęście drogie "Buszewskie" tyle waszego, że możecie sobie tu trochę posmrodzić, ale w realu wasz wpływ na przyszłość klubu jest dość ograniczony. Kto ma karnet kupić to i tak kupi, kto woli kupić bilet będzie kupował bilety. I fajnie. Jak widać wbrew waszym intencjom ceny nie są w realu odstraszające i wynikają z dość chłodnych kalkulacji i badania rynku. Gdyby tak nie było to nie to na ten moment było by pewnie ze 200 przedłużeń. W dwie okrągłe doby nie wznowiony by 20% karnetów z poprzedniej rundy czy sezonu. Co dobrze rokuje na następnych parę dni sprzedaży i mam nadzieję, że po dobrym losowaniu 17/18 czerwca liczba karnetów na nowy sezon czy rundę przekroczy tę z rundy poprzedniej. Jest kilka hitów przy R22 jak mecz z Ruchem, ŁKS-em czy mecze w pucharach. Jak kogoś nie stać, to klub dał mu szanse by skorzystał z systemu rat. Nie chcesz skorzystać jeden z drugim bo cię nie stać to siedź w domu a nie narzekaj, że Cie nie stać. To nie kumuna, że się należy. Za emocje trzeba płacić.
9
33
Ocena postu: -24
2024-06-14 11:27
GrzegorzS
i Ps, bieda i fakt, że kogoś na coś nie stać
nie jest powodem do wstydu, tylko staniem w prawdzie. I może być powodem do rozwoju, by przez pracę, było go stać. Stanie w prawdzie jest podstawą by się nie zadłużać i rozwijać. To że wiecznie się skomli o jakieś ulgi, bony, zniżki i nie robi nic by coś zmienić świadczy co najwyżej o życiu w zakłamaniu. Dla Ciebie Buszewski Wisła kawiorem nie jest Twój problem. Dla mnie jest w każdej opcji. I to jest różnica nie do zasypania.
12
26
Ocena postu: -14
2024-06-14 12:45
~~~Janko Buszewski
Fakt Grzesiu,bieda
nie jest powodem do wstydu.Powodem do wstydu jest jednak na pewno bieda intelektualna,głupota,brak znajomości ortografii i "beton" w sposobie myślenia.Akurat w tej materii,mnie jesteś biedakiem a żebrakiem wręcz,ale ty nie wiesz co to wstyd,dlatego nie wzbogacasz się w tym temacie a JEDYNY powód to istnienia na tym świecie,daje tobie twój "kawior", jednak będąc jego wielbicielem,smakoszem i notorycznym klakierem złych kucharzy,nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo szkodzisz jakości tej potrawy i jak bardzo potrafisz,być przy tym wszystkim śmieszny i żałosny.
28
11
Ocena postu: 17
2024-06-14 12:52
~~~Janko Buszewski
A tak tytułem końca
to,to że nigdy nie doświadczyłeś żadnego sportowego "kawioru" powoduje,że jesteś tak zamknięty i zasklepiony w smaku i jak już pisałem,potrafisz zjadać każde gów..o mlaskając przy tym obrzydliwie i nakłaniając innych do konsumpcji.Kazdy marny "szef kuchni" w kazdym klubie, uwielbi takich smakoszy jak ty,bo może mu te delicje serwować rok po roku a ty je będziesz łykał bez względu na cenę,jaka za ten zakalec zapłacisz.Kiedys nazywano takich ludzi pożytecznymi ***mi.Wpisujesz się w to w 100 procentach,ty smutny i biedny intelektualnie mały człowieku.
25
12
Ocena postu: 13
2024-06-14 13:11
~~~OlldTS
Janko Buszewski
Piękna riposta ale Grzesiowi choćbyś pluł w twarz to zawsze deszcz będzie widział i czuł
26
9
Ocena postu: 17
2024-06-14 13:58
~~~Janko Buszewski
OlldTS , można być
tumanem,można być analfabetą,można łykać kluchy i mówić że to kawior,można też zaśpiewać pod trzepakiem i twierdzic,że się dało koncert w La Scalli,ale obrażać innych,że mówią że to tylko trzepak i narzucać im sposób myślenia błazna !? O nie .A przy okazji,jaka trzeba być dwulicową szują,by nazwać kogoś "dziadem bez kasy" a potem bezczelnie pisać,że bieda to nie powód do wstydu !??
26
9
Ocena postu: 17
2024-06-14 16:38
~~~skw
karnet kupiony
kupilbym nawet jakbysmy spadli do ligi nizej. bardziej chodze na te mecze zeby spotkac sie ze znajomymi i pogadac a w miedzy czasie ogladnac mecz. cena taka jak za inne rozrywki w miescie
16
12
Ocena postu: 4
2024-06-14 20:14
~~~Antoni
Najwięcej do powiedzenia
Mają jak zwykle telewidzowie.
10
18
Ocena postu: -8
2024-06-15 00:19
Niewierny Tomasz
Wolna wola...
kto chce to karnet kupi a kto nie chce ten nie kupi. Znowu w porównaniu do cen żywności wcale karnety nie są takie drogie.
11
15
Ocena postu: -4
2024-06-15 06:17
stary wiślak
Grzegorzu!
Nie uważasz,że karnet czy bilet jest towarem,produktem,który podlega zdrowemu rozsądkowi i rynkowi? Jeśli towar się znakomicie sprzeda,to znaczy,że cena była dobra i to kończy dyskusję,ale jeśli nie? Podniesienie ceny,znacznie powyżej inflacji i kosztów,nie jest dobrym gestem,wobec najwierniejszych kibiców-klientów,kltórym należy się szacunek i konkretny rabat za wierność. Masz prawo uważać inaczej,ale ja wyznaję takie zasady.
16
7
Ocena postu: 9
2024-06-15 19:25
~~~Ja
skw
Ja żeby spotkać się ze znajomymi i pogadać nie muszę kupować karnetu wystarczy wizyta w pubie
7
8
Ocena postu: -1

© 1998-2024 WISLAPORTAL.PL. Portal Kibiców Klubu Wisła Kraków    |    Strona wygenerowana w 0.036 sek.   |    Kontakt: redakcja@wislaportal.pl
Korzystając z portalu akceptujesz jego politykę prywatności & politykę cookies »