Nasze newsy:

Maciej Skorża: - Jestem zaskoczony rozmiarami naszego zwycięstwa

Piątek, 17 września 2021 r.     2
- Prawdę mówiąc jestem zaskoczony rozmiarami naszego zwycięstwa, ale to nie był tak naprawdę łatwy mecz. Później on się otworzył dla nas fantastycznie, ale ten pierwszy fragment był wyrównany - powiedział po wysokiej wygranej Lecha nad Wisłą, opiekun "Kolejorza", Maciej Skorża.

Adrián Guľa: - Za bardzo otworzyliśmy nasze drzwi w defensywie

Piątek, 17 września 2021 r.     6
- To moja opinia, ale ten wynik jest zbyt wysoki. Lech pokazał jednak jakość i pokazał lepszą na dziś mentalność. Za bardzo otworzyliśmy nasze drzwi w defensywie. Tak padła pierwsza i trzecia bramka oraz rzut karny, Lech to wykorzystał - powiedział po klęsce w Poznaniu trener piłkarzy "Białej Gwiazdy", Adrián Guľa.

Podsumowanie 8. kolejki PKO Ekstraklasy

Piątek, 17 września 2021 r.     0
Straszliwy łomot zebrała krakowska Wisła w szlagierowej potyczce ósmej kolejki, bo przegrała przy Bułgarskiej aż 0-5. W drugim piątkowym meczu wydawało się, że wreszcie przełamie się ekipa z Niecieczy, ale choć do przerwy w Lubinie prowadziła, to znów zeszła z murawy pokonana.

Paweł Kieszek: - Na pewno mogłem zachować się lepiej

Piątek, 17 września 2021 r.     3
- Wynik mówi sam za siebie, mówi wszystko. Nie zaczęliśmy dobrze tego meczu. Lech nas zdominował. Nie mogliśmy wyjść z piłką, długie też nie funkcjonowały zbyt dobrze - mówił po dotkliwej porażce z Lechem, bramkarz zespołu Wisły Kraków, Paweł Kieszek.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Lechem Poznań

Piątek, 17 września 2021 r.     18
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 8. kolejki ligowej spotkaniu z Lechem Poznań.

Łomot w Poznaniu... Lech - Wisła 5-0

Piątek, 17 września 2021 r.     76
Krakowska Wisła bardzo słabo zaprezentowała się na stadionie aktualnego lidera Ekstraklasy - poznańskiego Lecha. Przegrywamy bowiem przy Bułgarskiej aż 0-5 i jest to najwyższa porażka "Białej Gwiazdy" w historii naszych występów z "Kolejorzem".

Artur Skowronek trenerem Zagłębia Sosnowiec

Piątek, 17 września 2021 r.     4
Były szkoleniowiec piłkarzy Wisły Kraków - Artur Skowronek - został zatrudniony w I-ligowym Zagłębiu Sosnowiec, podpisując dwuletnią umowę z opcją przedłużenia.

Skład Wisły Kraków w meczu z Lechem Poznań

Piątek, 17 września 2021 r.     7
Znamy już skład, w którym piłkarze Wisły Kraków rozpoczną swój mecz w ramach 8. kolejki ligowej w sezonie 2021/2022, w którym zmierzą się z Lechem Poznań.

Wisła Kraków gra z Lechem Poznań! Zapraszamy na relację tekstową live!

Piątek, 17 września 2021 r.     15
O godzinie 20:30 piłkarze krakowskiej Wisły rozpoczną mecz 8. kolejki ligowej sezonu 2021/2022, w którym zmierzą się z Lechem Poznań. Dla wszystkich, którzy nie będą mogli oglądać tego spotkania, przeprowadzimy relację tekstową! Zapraszamy!

Z Górnikiem Zabrze w niedzielę

Piątek, 17 września 2021 r.     1
Ekstraklasa SA opublikowała szczegółowy terminarz 11. kolejki ligowej sezonu 2021/2022. W niej piłkarzy Wisły Kraków czeka wyjazdowe spotkanie z Górnikiem Zabrze. Zostanie ono rozegrane w niedzielę, 17 października, o godzinie 17:30.