Nasze newsy:

Wznawiamy ligę - nowe możliwości dla kibiców

Poniedziałek, 25 maja 2020 r.     3
Po dwunastu tygodniach przerwy piłkarze Ekstraklasy wracają do gry. Pierwsze mecze po restarcie rozgrywek w naszym kraju odbędą się już w najbliższy piątek, ale niejako wstępem do tego będą już we wtorek i w środę spotkania Pucharu Polski. Kibice sportowi z niecierpliwością czekają oczywiście na wznowienie rywalizacji, a że na razie spotkania odbywać się będą bez udziału kibiców, więc warto nadmienić, że sporo zmian mamy na rynku dostępu do legalnego odbioru telewizyjnego Ekstraklasy w Polsce. Wszystko to za sprawą nowej usługi, którą oferuje od paru dni platforma Canal+.

Kibice będą mogli wrócić na stadiony?

Sobota, 23 maja 2020 r.     22
Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek poinformował, że jest po rozmowie z premierem rządu, Mateuszem Morawieckim, a tematem ustaleń obydwu panów była ewentualna możliwość rozgrywania meczów piłkarskich z udziałem kibiców.

Wiślacy zakończyli zgrupowanie w Arłamowie

Sobota, 23 maja 2020 r.     4
Piłkarze krakowskiej Wisły zakończyli zgrupowanie w podkarpackim Arłamowie. Teraz do pierwszego meczu - po wznowieniu rozgrywek ligowych - w którym zagramy z Piastem Gliwice, podopieczni trenera Artura Skowronka przygotowywać się będą w swoim ośrodku treningowym w Myślenicach.

Akcje klubu sprzedane już za 2,5 mln złotych!

Piątek, 22 maja 2020 r.     5
Kibice krakowskiej Wisły zakupili właśnie akcje klubu w aktualnie trwającym wezwaniu za kwotę już 2,5 mln złotych. To niebagatelne wsparcie dla "Białej Gwiazdy" w tych aktualnie trudnych dla wszystkich czasach. Tym bardziej doceniać należy taką postawę fanów klubu z ulicy Reymonta w Krakowie.

Wszystkie mecze 30. kolejki o godzinie 18:00

Piątek, 22 maja 2020 r.     4
Ekstraklasa SA poinformowała o dokładnych godzinach meczów 30. kolejki ligowej sezonu 2019/2020. W niej "Biała Gwiazda" zmierzy się na wyjeździe z Arką Gdynia, a spotkanie to zaplanowano na niedzielę, 14 czerwca, na godzinę 18:00.

Witamy w nowej rzeczywistości

Środa, 20 maja 2020 r.     162
Ponad dziewięć lat funkcjonowaliśmy w wyglądzie serwisu, do którego wszyscy byliśmy przyzwyczajeni, ale czas najwyższy na zmiany. I te są jak widzicie dość poważne. Witamy Was dziś z nowym "designem", co na pewno i dla Was i dla nas jest sporą rewolucją. Tym bardziej, że wislaportal.pl wreszcie doczekała się tzw. wersji responsywnej, którą mamy nadzieje dobrze będzie się Wam przeglądać na urządzeniach mobilnych. Jednocześnie będziemy Wam wdzięczni za wszelkie uwagi oraz komentarze.

Kolejne rozmowy Wisły Kraków z ZIS-em. 27 maja podpisanie dokumentów!

Wtorek, 19 maja 2020 r.     8
We wtorek, 19 maja 2020 roku, odbyło się kolejne spotkanie robocze Dyrektora Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie Krzysztofa Kowala i Prezesa Wisły Kraków SA Dawida Błaszczykowskiego, podczas którego wypracowano szczegóły współpracy Miasta i Klubu. Na środę 27 maja br. zaplanowane zostało podpisanie dokumentów.

Wiślacy trenują w Arłamowie

Wtorek, 19 maja 2020 r.     6
Dzięki pomocy sponsora, firmy CASS Construction and Steel Structures, piłkarze krakowskiej Wisły mogli pojechać do Arłamowa, gdzie w niezwykle komfortowych warunkach przebywać będą aż do soboty. Wczoraj wiślacy odbyli już zresztą pierwsze zajęcia, a jak one wyglądały oraz jak nasi piłkarze przygotowywali się do wyprawy do tej podkarpackiej miejscowości - zobaczyć możecie w materiale wideo, który został przygotowany przez klub.

Wisła znów bez drużyny rezerw?

Poniedziałek, 18 maja 2020 r.     22
Jak podała "Gazeta Krakowska" - po niespełna rocznym i ponownym istnieniu drużyny piłkarskiej wiślackich rezerw - w naszym klubie rozważana jest opcja ponownego zawieszenia jej występów w kolejnym sezonie rywalizacji małopolskiej IV ligi. Wszystko to związane jest oczywiście z kwestiami finansowymi, które są kluczowe dla ewentualnego kontynuowania tego projektu.

Kadra Wisły Kraków na zgrupowanie w Arłamowie

Poniedziałek, 18 maja 2020 r.     16
Aż 30 piłkarzy zabrał ze sobą na zgrupowanie w Arłamowie trener Artur Skowronek. Na Podkarpaciu wiślacy przebywać będą od dzisiaj do soboty - 23 maja. Jest to ważny etap przygotowań drużyny do zaplanowanego za niespełna dwa tygodnie wznowienia rozgrywek Ekstraklasy, a warto przypomnieć, że zgrupowanie zostało sfinansowane przez nowego sponsora "Białej Gwiazdy", którym jest firma CASS Construction and Steel Structures.