Nasze newsy:

Zwycięstwo Polski w próbie generalnej przed Euro

Poniedziałek, 10 czerwca 2024 r.     5
W próbie generalnej przez rozpoczynającymi się już w piątek Mistrzostwami Europy piłkarska reprezentacja Polski zmierzyła się na Stadionie Narodowym w Warszawie z Turcją, wygrywając 2-1.

Ángel Rodado piłkarzem sezonu 2023/2024

Poniedziałek, 10 czerwca 2024 r.     14
Sezon 2023/2024 był mocno "gorzko-słodki" dla fanów krakowskiej Wisły. Gorzki, bo nasz zespół nie zdołał zrealizować głównego celu, jakim był awans do Ekstraklasy. Słodki z kolei, bo choć mało kto na to stawiał, "Biała Gwiazda" sięgnęła niespodziewanie po Puchar Polski! Po każdym z rozegranych spotkań mogliście natomiast niezmiennie na naszych łamach oceniać grę wiślaków. I przez całe rozgrywki najwyżej oceniliście Ángela Rodado!

Wisła Kraków najlepsza w 37. edycji Turnieju im. Adama Grabki

Poniedziałek, 10 czerwca 2024 r.     1
Co roku na wyższym miejscu - tak podsumować można rozegrany w miniony weekend przy Reymonta międzynarodowy turniej im. Adama Grabki. W edycji 35. Wisła zajęła trzecie miejsce, w edycji 36. - drugie, ale już w tej 37. - pierwsze!

Patryk Letkiewicz i Kacper Skrobański wracają do Wisły

Niedziela, 9 czerwca 2024 r.     12
Bramkarz Patryk Letkiewicz oraz obrońca Kacper Skrobański po zakończonym okresie gry na zasadzie wypożyczenia do Wieczystej Kraków wracają na Reymonta.

III liga kobiet: UKS Wisła Kraków - Iskra Brzezinka 5-2

Sobota, 8 czerwca 2024 r.     1
Piłkarki krakowskiej Wisły odnoszą kolejne ligowe zwycięstwo, tym razem pokonując 5-2 zespół Iskra Brzezinka.

Amp Futbol: Brązowy medal Polaków!

Sobota, 8 czerwca 2024 r.     1
W spotkaniu o trzecie miejsce rozgrywanych we Francji Mistrzostw Europy ampfutbolowa reprezentacja Polski pokonała 1-0 Anglię.

IV liga: Wisła II Kraków - Lubań Maniowy 5-3

Sobota, 8 czerwca 2024 r.     1
W ramach 35. kolejki rozgrywek małopolskiej IV ligi rezerwy krakowskiej Wisły zmierzyły się z drużyną Lubań Maniowy. Mecz zakończył się zwycięstwem "Białej Gwiazdy" 5-3, które nasze rezerwy wywalczyły w samej końcówce zawodów, bo decydujące bramki padły w czwartej i siódmej minucie doliczonego czasu gry.

Transmisja meczu IV ligi: Wisła II Kraków - Lubań Maniowy

Sobota, 8 czerwca 2024 r.     0
O godzinie 11:00 druga drużyna krakowskiej Wisły rozpocznie mecz rozgrywek małopolskiej IV ligi, w którym zmierzy się z drużyną Lubań Maniowy. Spotkanie będzie transmitowane w serwisie YouTube, zapraszamy do oglądania.

Polska ogrywa Ukrainę

Piątek, 7 czerwca 2024 r.     7
Przygotowująca się do występu na rozpoczynających się już za tydzień Mistrzostwach Europy piłkarska reprezentacja Polski zmierzyła się na Stadionie Narodowym w Warszawie z Ukrainą i pokonała ją 3-1.

Amp Futbol: Finał nie dla nas

Piątek, 7 czerwca 2024 r.     4
Ampfutbolowa reprezentacja Polski nie zdołała awansować do finału Mistrzostw Europy. W spotkaniu półfinałowym musieliśmy bowiem uznać wyższość aktualnych mistrzów świata oraz obrońców trofeum, a więc Turków, z którymi przegrywamy 1-5.