Nasze newsy:

Adrián Guľa: - Jest to dla nas trudny moment i oczywiście przepraszam kibiców

Sobota, 23 października 2021 r.     61
- Bardzo trudno mówić o detalach tego meczu, ale najważniejszy był jego początek, w którym przeciwnik strzelił szybko dwie bramki, a potem trzecią ze stałego fragmentu gry - mówił po sromotnej porażce ze Śląskiem, bo aż 0-5, trener zespołu Wisły Kraków, Adrián Guľa.

Jacek Magiera: - Pokazaliśmy dużo jakości

Sobota, 23 października 2021 r.     2
- Śląsk był przez cały mecz dobrze dysponowany i wiemy jak to jest prowadzić 1-0, czy 2-0 oraz wyżej, że musimy być cały czas skoncentrowani i konsekwentni - jeśli chodzi o grę. A kiedy poczułem, że to spotkanie wygramy? Po bramce Marcela Zylli - powiedział po wysokiej wygranej w Krakowie, trener zespołu Śląska, Jacek Magiera.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu ze Śląskiem Wrocław

Sobota, 23 października 2021 r.     34
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 12. kolejki ligowej spotkaniu ze Śląskiem Wrocław.

Co wy robicie?! Wisła - Śląsk 0-5

Sobota, 23 października 2021 r.     154
Pomimo tego, że na mecz ze Śląskiem drużyna Wisły wyszła z aż sześcioma obrońcami w składzie - nasza gra defensywna wyglądała katastrofalnie. Już bowiem po 27. minutach przegrywaliśmy aż 0-3, a po pierwszej połowie wrocławianie mogli ten wynik nawet podwoić! Tak się wprawdzie nie stało, ale Śląsk po przerwie i tak ten rezultat poprawił. Po fatalnym więc występie przegrywamy ostatecznie aż 0-5 i jest to już nasza szósta porażka w bieżącym sezonie! I już druga w takich rozmiarach!

Wisła Kraków gra ze Śląskiem Wrocław! Zapraszamy na relację tekstową live!

Sobota, 23 października 2021 r.     37
O godzinie 20:00 piłkarze krakowskiej Wisły rozpoczną mecz 12. kolejki ligowej sezonu 2021/2022, w którym zmierzą się ze Śląskiem Wrocław. Dla wszystkich, którzy nie będą mogli oglądać tego spotkania, przeprowadzimy relację tekstową! Zapraszamy!

Siatkówka: KS Marba - Wisła 3-0

Sobota, 23 października 2021 r.     0
Siatkarki krakowskiej Wisły doznały dziś pierwszej porażki w sezonie 2021/2022. Podopieczne Magdaleny Śliwy musiały uznać wyższość zespołu Marby Sędziszów Małopolski, z którym przegrywamy 0-3.

Skład Wisły Kraków w meczu ze Śląskiem Wrocław

Sobota, 23 października 2021 r.     11
Znamy już skład, w którym piłkarze Wisły Kraków rozpoczną swój mecz w ramach 12. kolejki ligowej w sezonie 2021/2022, w którym zmierzą się ze Śląskiem Wrocław.

Koszykarki: Wisła CanPack - Dijo Maximus 56-84

Sobota, 23 października 2021 r.     3
Cztery mecze i cztery porażki - to aktualny dorobek koszykarek krakowskiej Wisły, które tym razem przegrały we własnej hali aż 56-84 z ekipą Dijo Maximus Kąty Wrocławskie.

CLJ: UKS SMS Łódź - Wisła Kraków 1-0

Sobota, 23 października 2021 r.     1
Nie udała się wyprawa juniorów Wisły do Łodzi, gdzie młodzi wiślacy zmierzyli się z jednym z dotychczasowych outsiderów Centralnej Ligi Juniorów - ekipą UKS-u SMS-u. "Biała Gwiazda" przegrała 0-1, a dla łodzian jest to dopiero drugie zwycięstwo w bieżącym sezonie.

Poszukać słabych punktów rywala. Wisła gra dziś ze Śląskiem

Sobota, 23 października 2021 r.     10
Po prawie miesięcznej przerwie piłkarze krakowskiej Wisły znów zagrają na własnym stadionie, na którym podejmować będziemy drużynę wrocławskiego Śląska. Nasz rywal zjawi się przy Reymonta mocno podrażniony, bo z serią dwóch kolejnych porażek i nie pozostaje nam nic innego, jak liczyć na to, że podopieczni trenera Adriána Guľi - passę naszych rywali podtrzymają!