Nasze newsy:

Szczegóły meczu sparingowego z GKS-em Jastrzębie

Wtorek, 28 czerwca 2022 r.     9
W najbliższą sobotę, tj. 2 lipca, piłkarze krakowskiej Wisły rozegrają swój trzeci mecz sparingowy tego lata. Zmierzą się w nim o godzinie 11:30 ze spadkowiczem z I ligi - GKS-em Jastrzębie. Mecz ten - jak już informowaliśmy - odbędzie się na stadionie Kalwarianki Kalwaria Zebrzydowska.

Ivan Borna Jelić Balta trafi do Wisły?

Wtorek, 28 czerwca 2022 r.     37
Zdaniem słoweńskich mediów nowym piłkarzem krakowskiej Wisły zostanie Chorwat Ivan Borna Jelić Balta. 29-letni defensywny pomocnik trafić ma na Reymonta z FC Koper.

Michaël Pereira piłkarzem Wisły Kraków

Poniedziałek, 27 czerwca 2022 r.     50
Nowym zawodnikiem krakowskiej Wisły został skrzydłowy Michaël Pereira. Podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2023 roku. Umowa zwiera opcję przedłużenia.

Tomasz Kłos: - Kibice zawsze będą mieli ten klub w sercu

Niedziela, 26 czerwca 2022 r.     12
- Kibice Wisły Kraków są bardzo dobrzy. Są bardzo związani z klubem - powiedział dziś na antenie stacji TVP Info, w programie "W Kontrze", były obrońca naszego klubu Tomasz Kłos. - W sercu zawsze będą mieli ten klub i zawsze z nim będą - stwierdził były piłkarz "Białej Gwiazdy".

Komplet zwycięstw wiślackich ampfutbolistów w Boguchwale

Niedziela, 26 czerwca 2022 r.     0
W trzecim turnieju bieżącego sezonu PZU AMP Futbol Ekstraklasy, który rozgrywany był po raz pierwszy w historii tych rozgrywek w Boguchwale, ampfutboliści krakowskiej Wisły odnieśli komplet zwycięstw! Po sobotnich wygranych 8-0 z zespołem Nowe Technologie Różyca oraz aż 11-0 ze Stalą Rzeszów, w niedzielę wiślacy pokonali 2-0 Kuloodpornych Bielsko-Biała oraz 3-1 Wartę Poznań.

Bramki z meczu: Wisła - Stal

Niedziela, 26 czerwca 2022 r.     10
W drugim spotkaniu sparingowym tego lata piłkarze Wisły Kraków pokonali 2-0 zespół mieleckiej Stali. Zapraszamy Was do obejrzenia bramek wiślaków z tej potyczki, przygotowanych z nagrania sztabu szkoleniowego klubu.

Mamy 24 lata

Niedziela, 26 czerwca 2022 r.     11
Ostatnie tygodnie nie są dla kibiców Wisły Kraków najlepszym okresem, ale też prawdziwi fani są ze swoim klubem na dobre i na złe. Takich jest niezmiennie mnóstwo, a że łączy nas miłość, oddanie i pasja do "Białej Gwiazdy", więc też każdy z nas szuka miejsc, w których możemy się temu uczuciu wspólnie oddawać. I naprawdę cieszymy się, że robicie to m.in. na naszych łamach. Od 24 lat.

Wisła zagra w Kalwarii Zebrzydowskiej

Sobota, 25 czerwca 2022 r.     7
Piłkarze krakowskiej Wisły mają już za sobą tego lata dwa mecze sparingowe, w których zmierzyli się z Garbarnią Kraków oraz ze Stalą Mielec. W trzecim spotkaniu, zaplanowanym na kolejny weekend, naszym rywalem będzie drużyna GKS-u Jastrzębie i mecz ten będą mogli obejrzeć kibice.

Wysokie zwycięstwa wiślackich ampfutbolistów

Sobota, 25 czerwca 2022 r.     0
Ampfutboliści krakowskiej Wisły odnieśli dwa wysokie zwycięstwa w pierwszym dniu trzeciego turniej PZU AMP Futbol Ekstraklasy, który rozgrywany jest w Boguchwale. Wiślacy najpierw ograli zespół Nowe Technologie Różyca 8-0, a następnie rozbili aż 11-0 ekipę rzeszowskiej Stali.

Jerzy Brzęczek po meczu ze Stalą Mielec

Sobota, 25 czerwca 2022 r.     21
- Niektórzy z tych młodych zawodników w swoim życiu jeszcze takiego tygodnia treningowego nie mieli. Był to jeden z ważniejszych tygodni, jeśli chodzi o przygotowania. Tej pracy jest bardzo dużo, dlatego ze względu bezpieczeństwa nie wszystkich chcieliśmy dziś wpuścić na boisko - mówił po wygranym 2-0 meczu sparingowym ze Stalą Mielec trener piłkarzy Wisły Kraków Jerzy Brzęczek.