Nasze newsy:

Oddajemy krew

Sobota, 3 grudnia 2022 r.     0
Klub Honorowych Dawców Krwi PCK Wisła Kraków zaprasza na ostatnią w tym roku akcję krwiodawstwa. Odbędzie się ona w najbliższą niedzielę 4 grudnia, w godzinach od 11:00 do 15:00, a specjalny autokar RCKiK będzie na Was tradycyjnie czekać na parkingu od strony ul. Reymonta.

CLJ U-17: Wisła Kraków - Cracovia 5-2

Sobota, 3 grudnia 2022 r.     7
W ostatnim meczu w 2022 roku juniorzy młodsi krakowskiej Wisły zmierzyli się w potyczce derbowej z drużyną "Pasów". I wiślacy w bardzo dobrych nastrojach spędzą zimową przerwę, bo rozbili lokalnego rywala, pokonując go aż 5-2!

Wiślacy już na urlopach

Sobota, 3 grudnia 2022 r.     15
Po zakończonej rundzie jesiennej część zespołów ligowych w Polsce od razu udała się na urlopy, ale nie podopieczni Radosława Sobolewskiego. Ci trenowali do 2 grudnia, jednak od dziś odpoczywają i ich przerwa trwać będzie przez najbliższy miesiąc.

Wiślaccy ampfutboliści odznaczeni przez Prezydenta

Piątek, 2 grudnia 2022 r.     3
Prezydent Andrzej Duda wręczył dziś w Pałacu Prezydenckim odznaczenia państwowe z okazji przypadającego 3 grudnia Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami. Wśród odznaczonych znaleźli się aktualni mistrzowie Polscy w AMP Futbolu - zawodnicy krakowskiej Wisły - Krystian Kapłon, Jakub Kożuch, Przemysław Świercz, Kamil Grygiel oraz Igor Woźniak.

Mikołaj Biegański najlepszym wiślakiem jesienią 2022 roku

Piątek, 2 grudnia 2022 r.     11
Jesienią 2022 roku piłkarze krakowskiej Wisły rozegrali łącznie 18 spotkań ligowych oraz 3 w Pucharze Polski. Po każdym z nich mogliście na naszych łamach oceniać ich postawę, a my po poszczególnych meczach publikowaliśmy wyniki Waszych wyborów, a także te same w zestawieniu miesięcznym. Najwyższy czas, aby podać wyniki z całej rundy i w niej najlepsze oceny otrzymywał nasz bramkarz - Mikołaj Biegański.

MŚ: Polska - Argentyna 0-2

Środa, 30 listopada 2022 r.     31
W ostatnim spotkaniu fazy grupowej Mistrzostw Świata 2022 roku piłkarska reprezentacja Polski przegrała 0-2 z Argentyną. Pomimo porażki "biało-czerwoni" awansowali do 1/8 finału, gdzie przyjdzie nam się zmierzyć z Francją.

Przedstawiciel Socios w Radzie Nadzorczej Wisły Kraków

Wtorek, 29 listopada 2022 r.     32
Na najbliższym Walnym Zgromadzeniu spółki TS Wisła Kraków SA przedstawiciel Stowarzyszenia Socios Wisła zostanie włączony do Rady Nadzorczej klubu.

Leszek Dyja odchodzi z Wisły Kraków

Wtorek, 29 listopada 2022 r.     31
Jak podała oficjalna strona naszego klubu - sztab szkoleniowy Wisły Kraków opuszcza Leszek Dyja, który odpowiadał za przygotowanie fizyczne zawodników pierwszego zespołu "Białej Gwiazdy". Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.

90 minut Kacpra Skrobańskiego w meczu kadry U-19

Wtorek, 29 listopada 2022 r.     0
Obrońca krakowskiej Wisły Kacper Skrobański wystąpił w towarzyskim spotkaniu kadry Polski U-19 przeciwko Malcie. Wiślak wyszedł w podstawowym składzie "biało-czerwonych" i zagrał pełne 90 minut.

Koszykarze: KKS Ragor - Wisła 68-53

Niedziela, 27 listopada 2022 r.     0
Kolejnej porażki w bieżącym sezonie ligowym doznała drużyna koszykarzy Wisły Kraków. Tym razem przegrali oni w wyjazdowej potyczce z zespołem z Tarnowskich Gór.