Nasze newsy:

Skład Wisły w meczu ze Skrą Częstochowa

Piątek, 17 marca 2023 r.     5
Znamy już skład, w którym piłkarze Wisły Kraków rozpoczną swój mecz w ramach 24. kolejki ligowej w sezonie 2022/2023, w którym zmierzą się ze Skrą Częstochowa.

Ze Stalą Rzeszów w piątek

Piątek, 17 marca 2023 r.     3
Poznaliśmy szczegółowy terminarz 27. kolejki ligowej Fortuna I ligi sezonu 2022/2023. W niej piłkarzy Wisły Kraków czeka spotkanie na własnym stadionie ze Stalą Rzeszów. Zostanie ono rozegrane w piątek, 14 kwietnia, o godzinie 20:30.

Cel niezmiennie ten sam! Wisła gra dziś ze Skrą

Piątek, 17 marca 2023 r.     5
W bieżącej rundzie piłkarze krakowskiej Wisły mierzyli się z różnymi zespołami. A to z takimi, których jedynym na ten sezon celem jest utrzymanie, jak Resovia i Odra, ale też z takimi, dla których liczy się wyłącznie gra o awans, jak Arka Gdynia. Byli też tacy, którzy potrafią napsuć krwi faworytom, jak obydwa "GKS-y", ale bez względu na to z kim wiślacy grali - zwyciężali. Teraz czas na kolejnego rywala, który gra o utrzymanie, a więc częstochowską Skrę.

Zapowiedź 24. kolejki Fortuna I Ligi

Piątek, 17 marca 2023 r.     5
Przed nami ostatnia kolejka przed pierwszą w tym roku przerwą na mecze reprezentacyjne. I zapowiada się ona szlagierowo, bo dojdzie w niej do potyczki na szczycie tabeli, w której Ruch podejmować będzie ŁKS. Ważne spotkania czekają też inne czołowe zespoły. W szóste zwycięstwo z rzędu celuje Wisła, która zagra ze Skrą. Ciekawie będzie też niewątpliwie w potyczkach Puszczy z Podbeskidziem, czy Stali z Bruk-Betem Termaliką.

Patryk Gryckiewicz sędzią meczu Skra - Wisła

Czwartek, 16 marca 2023 r.     3
Patryk Gryckiewicz z Torunia będzie arbitrem głównym meczu 24. kolejki ligowej w sezonie 2022/2023, w którym Wisła Kraków zmierzy się w wyjazdowej potyczce ze Skrą Częstochowa. Spotkanie to rozegrane zostanie w piątek, 17 marca, o godzinie 20:30.

Radosław Sobolewski przed meczem ze Skrą: - Pełna koncentracja

Środa, 15 marca 2023 r.     14
- Nie ma tutaj mowy o jakimkolwiek rozluźnieniu. Wiadomo - zrobiliśmy co mieliśmy zrobić, zrobiliśmy to co do nas należało, bo wygraliśmy te pięć spotkań. Zdobyliśmy komplet punktów i to na pewno cieszy, ale też nie ma mowy o odrobinie rozluźnienia. I na to zwracałem uwagę, już od pierwszego dnia treningowego, że był moment, żeby się pocieszyć z tego co ostatnio udało się zrobić, natomiast już teraz pełna koncentracja i pełne skupienie na tym, co nas czeka w piątek - powiedział na konferencji prasowej, przed meczem ze Skrą Częstochowa trener zespołu "Białej Gwiazdy" - Radosław Sobolewski.

Boris Moltenis na dłużej w Wiśle

Środa, 15 marca 2023 r.     22
Boris Moltenis zrealizował zapis w umowie dotyczący określonej liczby rozegranych minut w sezonie 2022/2023. Oznacza to, że kontrakt łączący francuskiego obrońcę z Wisłą Kraków został automatycznie przedłużony do 30 czerwca 2024 roku.

Sytuacja kadrowa Wisły przed meczem ze Skrą

Środa, 15 marca 2023 r.     5
W spotkaniu 24. kolejki ligowej sezonu 2022/2023, w którym zmierzymy się na wyjeździe ze Skrą Częstochowa, trener zespołu Wisły Kraków - Radosław Sobolewski - nie będzie mógł skorzystać z sześciu zawodników.

Startuje nowy sezon PZU Amp Futbol Ekstraklasy

Środa, 15 marca 2023 r.     1
Już w najbliższy weekend startuje kolejny sezon rozgrywek PZU Amp Futbol Ekstraklasy. Pierwszy turniej zostanie rozegrany w Poznaniu, a broniący tytułu mistrzowskiego wiślacy mają podczas niego zaplanowane tylko dwa mecze. W sobotę z zespołem Nowe Technologie Różyca, a w niedzielę z gospodarzem zawodów - Wartą.

Kacper Przybyłko powołany do kadry U-18

Wtorek, 14 marca 2023 r.     0
Na zgrupowanie reprezentacji Polski U-18, w ramach którego zostaną rozegrane dwa mecze towarzyskie przeciwko Bułgarii, powołanie otrzymał obrońca krakowskiej Wisły - Kacper Przybyłko.