Nasze newsy:

CLJ U-17: Wisła Kraków - Cracovia 0-4

Sobota, 18 maja 2024 r.     0
Po zeszłotygodniowej wygranej w meczu derbowym z Hutnikiem aż 7-2, kolejne derbowe spotkanie wiślackim juniorom młodszym już nie wyszły tak, jakbyśmy oczekiwali. Przegrywamy bowiem z ekipą Cracovii aż 0-4.

Skład Wisły w meczu z GKS-em Katowice

Sobota, 18 maja 2024 r.     0
Znamy już skład, w którym piłkarze Wisły Kraków rozpoczną swój mecz w ramach 33. kolejki ligowej w sezonie 2023/2024, w którym zmierzą się z GKS-em Katowice.

III liga kobiet: UKS Wisła Kraków - Rysy Bukowina Tatrzańska 30-0

Sobota, 18 maja 2024 r.     1
Piłkarki krakowskiej Wisły zaliczają swój bramkowy rekord w III-ligowych rozgrywkach. Rozgromiły bowiem zespół Rysy Bukowina Tatrzańska aż... 30-0!

Transmisja meczu: GTK VBW Gdynia - Wisła Orlen Południe Kraków

Sobota, 18 maja 2024 r.     1
O godzinie 17:00 koszykarki "Białej Gwiazdy" zmierzą się w decydującym meczu finałowej rywalizacji o awans do Basket Ligi Kobiet z zespołem GTK VBW Gdynia. Zapraszamy do śledzenia transmisji tego meczu, która dostępna będzie w serwisie YouTube.

CLJ U-19: Wisła Kraków - Odra Opole 2-3

Sobota, 18 maja 2024 r.     2
W ramach 28. kolejki rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów U-19 krakowska Wisła zmierzyła się w bardzo ważnym dla losów sezonu spotkaniu z opolską Odrą. I zakończyło się ono niestety porażką młodego zespołu Wisły, która oznacza, że zaczynamy mieć jedynie matematyczną szansę na utrzymanie w CLJ.

IV liga: Wisła II Kraków - Dalin Myślenice 2-0

Sobota, 18 maja 2024 r.     4
IV-ligowe rezerwy krakowskiej Wisły robią kolejny krok w kierunku awansu do wyższej klasy rozgrywkowej, tym razem pokonując 2-0 myślenicki Dalin.

Transmisja meczu IV ligi: Wisła II Kraków - Dalin Myślenice

Sobota, 18 maja 2024 r.     1
O godzinie 11:00 druga drużyna krakowskiej Wisły rozpocznie mecz rozgrywek małopolskiej IV ligi, w którym zmierzy się z Dalinem Myślenice. Spotkanie będzie transmitowane w serwisie Youtube. Zapraszamy do oglądania.

Mecz prawdy. Wisła gra dziś w Katowicach

Sobota, 18 maja 2024 r.     22
Przed nami prawdziwy "mecz prawdy", bo też nasze ostatnie niepowodzenia i straty punktów, choćby w meczach z outsiderami rozgrywek, a więc Resovią i Zagłębiem sprawiają, że na dwie kolejki przed końcem sezonu pozostaje nam już wyłącznie walczyć o to, aby w ogóle zagrać w barażach o Ekstraklasę. I aby to było możliwe, bez zbędnych i bardzo wątpliwych kalkulacji, Wisła po prostu musi wygrać dziś z katowickim GKS-em!

Albert Rudé przed meczem z GKS-em Katowice: - Musimy wygrać

Piątek, 17 maja 2024 r.     19
Po ostatnich niepowodzeniach krakowska Wisła znalazła się na krawędzi i aby zrealizować nadrzędny cel na bieżący sezon nie może pozwolić sobie na kolejną wpadkę. A o tę może być dość łatwo, bo już w sobotę przyjdzie nam się zmierzyć ze świetnie spisującą się w bieżącym roku drużyną GKS-u Katowice. Oto co na konferencji prasowej przed tym spotkaniem mówił trener Albert Rudé.

Sytuacja kadrowa Wisły przed meczem z GKS-em Katowice

Piątek, 17 maja 2024 r.     5
Przedstawiamy sytuację kadrową zespołu Wisły Kraków przed spotkaniem 33. kolejki ligowej sezonu 2023/2024, w którym zmierzymy się na wyjeździe z GKS-em Katowice.