Nasze newsy:

Dominik Sarga i Jakub Madej na dłużej w Wiśle

Czwartek, 6 czerwca 2024 r.     4
Zawodnicy wiślackich rezerw Dominik Sarga i Jakub Madej przedłużyli swoje wygasające z końcem bieżącego miesiąca kontrakty z "Białą Gwiazdą" o kolejny rok.

Fotogaleria: Kazimierz Moskal trenerem piłkarzy Wisły Kraków

Czwartek, 6 czerwca 2024 r.     0
Zapraszamy Was do obejrzenia fotogalerii z konferencji prasowej, na której jako nowy trener piłkarzy Wisły Kraków zaprezentowany został Kazimierz Moskal.

Wisła zagra mecz sparingowy z Puszczą Niepołomice

Środa, 5 czerwca 2024 r.     17
W trakcie letniego okresu przygotowawczego krakowska Wisła rozegrać ma spotkanie sparingowe z Puszczą Niepołomice.

Wisła Kraków zaprezentowała trenera Kazimierza Moskala

Środa, 5 czerwca 2024 r.     24
Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej krakowska Wisła zaprezentowała jako pierwszego trenera zespołu piłkarskiego "Białej Gwiazdy" - Kazimierza Moskala.

Bartosz Jaroch i Igor Łasicki na dłużej z Wisłą

Środa, 5 czerwca 2024 r.     28
Jak poinformował dziś prezes Jarosław Królewski - nowe umowy z naszym klubem podpisali Bartosz Jaroch oraz Igor Łasicki.

Transmisja konferencji prasowej trenera Kazimierza Moskala

Środa, 5 czerwca 2024 r.     9
O godzinie 14:00 rozpocznie się konferencja prasowa, na której jako nowy trener piłkarzy Wisły Krakow zostanie zaprezentowany Kazimierz Moskal. Nasz klub przeprowadzi z tego wydarzenia transmisję na swoim kanale YouTube. Zapraszamy do oglądania.

17 czerwca start przygotowań piłkarzy Wisły do nowego sezonu

Środa, 5 czerwca 2024 r.     11
Piłkarze krakowskiej Wisły przygotowania do sezonu 2024/2025 rozpoczną w poniedziałek 17 czerwca. Zawodnicy spotkają się w ORLEN OIL Centrum Treningowym w Myślenicach.

Olivier Sukiennicki pierwszym letnim transferem Wisły?

Wtorek, 4 czerwca 2024 r.     22
Według doniesień serwisu meczyki.pl, co zresztą potwierdził na łamach mediów społecznościowych prezes Wisły Jarosław Królewski, "Biała Gwiazda" zainteresowana jest pozyskaniem ze Stali Stalowa Wola jej 21-letniego defensywnego pomocnika - Oliviera Sukiennickiego.

Kazimierz Moskal trenerem piłkarzy Wisły Kraków!

Wtorek, 4 czerwca 2024 r.     86
Nowym trenerem piłkarzy Wisły Kraków został Kazimierz Moskal. 57-letni szkoleniowiec podpisał z "Białą Gwiazdą" kontrakt, który obowiązywać będzie do końca czerwca 2026 roku. Dla Moskala jest to powrót na trenerski stołek w klubie z ulicy Reymonta, który poprzednio opuścił w listopadzie 2015 roku.

Amp Futbol: Polska wygrywa grupę Mistrzostw Europy

Wtorek, 4 czerwca 2024 r.     1
W ostatnim meczu fazy grupowej ampfutbolowych Mistrzostw Europy reprezentacja Polski, tym razem z czwórką wiślaków w wyjściowym składzie, pokonała 6-0 Niemców. "Biało-czerwoni" wygrywają tym samym swoją grupę z kompletem zwycięstw i bez straty choćby jednej bramki. Teraz przed nimi ćwierćfinał turnieju.