Nasze newsy:

Socios Wisła przekazało klubowi kolejne transze wsparcia!

Wtorek, 5 maja 2020 r.     3
Stowarzyszenie Socios Wisła wciąż aktywnie wspiera nasz klub. Dziś na konto wiślackiej spółki trafiły aż dwie transze wynikające z zawartej między stronami umowy o łącznej wartości 240 tysięcy złotych.

TVP Sport: Ekstraklasa wstrzymała treningi drużyn ligowych!

Wtorek, 5 maja 2020 r.     5
Jak podał serwis internetowy TVP Sport - Ekstraklasa wstrzymała wszystkie zaplanowane na dzisiejsze przedpołudnie treningi drużyn ligowych, a kolejne informacje przekazane do klubów mają pojawić się w tej sprawie około godziny 14:00.

Wisła Kraków przedstawiła plan powrotu do rozgrywek ligowych

Poniedziałek, 4 maja 2020 r.     9
Od wtorku, 5 maja, piłkarze krakowskiej Wisły rozpoczną zajęcia w kilkuosobowych grupach, które pozwolą przygotować się drużynie do planowanego wznowienia rywalizacji w Ekstraklasie. Dziś zespół oraz sztab przeszli testy na obecność koronawirusa.

Piłkarze Wisły oraz sztab po testach na koronawirusa

Poniedziałek, 4 maja 2020 r.     3
Jak nasz klub poinformował na łamach jednego z portali społecznościowych - piłkarze oraz sztab "Białej Gwiazdy" przeszli dziś testy na obecność koronawirusa SARS-CoV-2. Wyniki będą znane w przeciągu około 24 godzin i jest to niezbędny element planu, który umożliwić ma wznowienie pod koniec maja rywalizacji w rozgrywkach Ekstraklasy.

Od poniedziałku piłkarze Ekstraklasy znów będą mogli wspólnie trenować

Niedziela, 3 maja 2020 r.     15
W maksymalnie czternastoosobowych grupach, z wyłączeniem obsługi boisk, trenować będą mogli od poniedziałku, 4 maja, piłkarze polskiej Ekstraklasy. Stan taki potrwa do 9 maja włącznie, bo już dzień później jednocześnie na boisku przebywać będzie mogło 25 trenujących osób. Tak zespoły Ekstraklasy ćwiczyć mają do 24 maja. Oczywiście jeśli sytuacja epidemiczna w kraju nie ulegnie pogorszeniu.

Próba restartu ligi? Zasady jakby nie obowiązują...

Piątek, 1 maja 2020 r.     32
Zasady są po to, żeby je łamać - to doskonale znane nam wszystkim powiedzenie i choć niespełna tydzień temu Ekstraklasa SA przedstawiła możliwe etapy restartu ligowej rywalizacji, to okazuje się, że nie do końca wszystko działa tak, jak powinno.

Miasto wykupiło prawa autorskie do projektu stadionu Wisły

Poniedziałek, 27 kwietnia 2020 r.     24
Jak podała "Gazeta Krakowska" miasto Kraków za 9,7 mln złotych wykupiło od spółki Archetus prawa autorskie do projektu stadionu Wisły. Na mocy tej samej umowy i w ramach tej kwoty - Archetus wykonać ma też koncepcję modernizacji miejskiego obiektu i zagospodarowania terenu wokół niego.

Ekstraklasa SA przedstawiła plan powrotu do gry

Sobota, 25 kwietnia 2020 r.     45
W związku z planem zniesienia ograniczeń odnośnie uprawiania sportu zawodowego w Polsce, które spowodowała pandemia koronawirusa, Ekstraklasa SA przedstawiła plan restartu rozgrywek ligowych. To pozwolić miałoby dokończyć sezon 2019/2020.

Za miesiąc możliwy powrót Ekstraklasy!

Sobota, 25 kwietnia 2020 r.     2
Podczas konferencji prasowej premiera Mateusza Morawieckiego oraz minister sportu Danuty Dmowskiej-Andrzejuk ogłoszono stopniowe znoszenie ograniczeń dotyczących rywalizacji piłkarskiej w Polsce.

Temat ewentualnego wznowienia rozgrywek ligowych będzie omawiany przez rząd

Sobota, 25 kwietnia 2020 r.     0
Jak powiedział dziś w rozmowie z Radiem Zet rzecznik rządu, Piotr Müller, podczas zaplanowanych na dziś obrad rządowego zespołu zarządzania kryzysowego, omawiane mają być decyzje o ewentualnym zmniejszeniu obostrzeń dotyczących rozgrywek sportowych, w tym o ewentualnym powrocie do gry piłkarskiej Ekstraklasy.