Nasze newsy:

Skład Wisły Kraków w meczu z Górnikiem Zabrze

Sobota, 16 października 2021 r.     9
Znamy już skład, w którym piłkarze Wisły Kraków rozpoczną swój mecz w ramach 11. kolejki ligowej w sezonie 2021/2022, w którym zmierzą się z Górnikiem Zabrze.

CLJ: Wisła Kraków - Arka Gdynia 3-1

Sobota, 16 października 2021 r.     1
Po zeszłotygodniowej przegranej w juniorskich derbach - ekipa krakowskiej Wisły U-18 wróciła w rozgrywkach CLJ na zwycięską ścieżkę. Mimo tego, że do przerwy przegrywaliśmy z gdyńską Arką 0-1, a nasz rywal dodatkowo nie wykorzystał rzutu karnego, w drugiej połowie młodzi wiślacy odwrócili losy meczu i ostatecznie wygrali 3-1!

Do Zabrza po przełamanie. Wisła gra dziś z Górnikiem

Sobota, 16 października 2021 r.     7
Gdy w połowie września dostawaliśmy lanie w Poznaniu dało się słyszeć głosy, że lepiej raz przegrać 0-5, niż... pięć razy po 0-1. Problem jednak w tym, że podopieczni trenera Adriána Guľi powiedzieli wtedy "potrzymaj mi piwo" i pokazują, że i po 0-1 przegrywać "potrafią". Ku coraz bowiem większemu przerażeniu kibiców - zanotowali właśnie dwie kolejne takie porażki, a to oznacza, że mamy już całkiem niemiłą kolekcję wpadek. I choć ktoś może powiedzieć, że te ostatnie przegrane były dość "pechowe", to zarazem - pech Wisły nie opuszcza.

Zapowiedź 11. kolejki PKO Ekstraklasy

Październikowa przerwa na mecze reprezentacyjne jest już za nami, czas więc wrócić do rywalizacji na boiskach Ekstraklasy, na których czeka nas kolejka numer jedenaście. A w niej daniem głównym będzie solidny "hicior", w którym bardzo dobrze spisująca się w europejskich pucharach, ale więcej niż źle w lidze - Legia, podejmować będzie liderującego Lecha!

Rafał Boguski strzela dla Puszczy

Piątek, 15 października 2021 r.     3
Były zawodnik krakowskiej Wisły - Rafał Boguski - strzelił pierwszego gola w barwach swojego nowego klubu, którym od tego sezonu jest Puszcza Niepołomice. "Boguś" wpisał się na listę strzelców w spotkaniu ligowym niepołomiczan przeciwko Odrze Opole.

Adrián Guľa przed meczem z Górnikiem Zabrze: - To jest dla nas wyzwanie

Piątek, 15 października 2021 r.     7
Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedziami trenera Adriána Guľi, przed czekającym nas w sobotnie popołudnie spotkaniem ligowym z Górnikiem Zabrze.

Sytuacja kadrowa Wisły przed meczem z Górnikiem Zabrze

Piątek, 15 października 2021 r.     18
W spotkaniu 11. kolejki ligowej sezonu 2021/2022, w którym zmierzymy się w wyjazdowym spotkaniu z Górnikiem Zabrze, trener zespołu Wisły Kraków - Adrián Guľa - nie będzie mógł skorzystać z czterech zawodników.

Z Cracovią w niedzielę

Piątek, 15 października 2021 r.     5
Ekstraklasa SA opublikowała szczegółowy terminarz 14. kolejki ligowej sezonu 2021/2022. W niej piłkarzy Wisły Kraków czeka spotkanie na własnym stadionie z Cracovią. Zostanie ono rozegrane w niedzielę, 7 listopada, o godzinie 20:00.

Tomasz Jażdżyński w radzie nadzorczej Ekstraklasy SA

Czwartek, 14 października 2021 r.     5
Walne zgromadzenie akcjonariuszy Ekstraklasy SA wybrało radę nadzorczą na nową roczną kadencję. Jej członkiem został przewodniczący Rady Nadzorczej Wisły Kraków SA - Tomasz Jażdżyński.

Występ Jakuba Krzyżanowskiego w meczu kadry U-16

Czwartek, 14 października 2021 r.     0
Obrońca krakowskiej Wisły, Jakub Krzyżanowski, zagrał w kolejnym towarzyskim spotkaniu reprezentacji Polski U-16, która po raz drugi zmierzyła się ze swoimi rówieśnikami z Litwy, gromiąc ich aż 11-0.