Nasze newsy:

Igor Łasicki: - Każdy musi spojrzeć w lustro

Poniedziałek, 14 listopada 2022 r.     10
- Podkręciłem kostkę, tylko tyle wiem. Kłuło mnie w kostce i nie byłem w stanie kontynuować gry. Stało mi się to jeszcze w pierwszej połowie, dograłem do jej końca, chciałem też spróbować w drugiej. "Zatejpowaliśmy", ale nie było też sensu ryzykować, bo później bałem się również o kolano, bo trochę źle biegałem - mówił o swojej kontuzji, której doznał w meczu z Sandecją, kapitan zespołu krakowskiej Wisły - Igor Łasicki.

Podsumowanie 18. kolejki Fortuna I Ligi

Niedziela, 13 listopada 2022 r.     20
Z przytupem jesienną część bieżącego sezonu zakończyła drużyna Łódzkiego Klubu Sportowego. Podopieczni trenera Kazimierza Moskala wygrali piąty mecz z rzędu, pieczętując swoje liderowanie, a na finiszu tegorocznej rywalizacji rozbili katowicki GKS aż 5-1! Łodzianie wyraźnie pokazują, w którą stronę obiorą też kurs wiosną.

Typer jesień 2022 - zakończony

Niedziela, 13 listopada 2022 r.     5
Spotkaniami 18. kolejki rozgrywek I ligi zakończyliśmy jesienną edycję naszego wiślackiego typera. Ze zdecydowaną przewagą wygrał go użytkownik o nicku - Wiślak93 i serdecznie mu gratulujemy.

Kamil Broda: - Ta runda jest zdecydowanie poniżej oczekiwań

Niedziela, 13 listopada 2022 r.     7
- Na pewno był to mecz walki, nie był on piękny dla kibica, natomiast uważam, że z dużym wskazaniem na nas - powiedział po meczu z Sandecją bramkarz krakowskiej Wisły Kamil Broda.

Kacper Skrobański: - Na pewno już takiego błędu nie popełnię

Niedziela, 13 listopada 2022 r.     7
- Już oceniłem tę sytuację. Powinienem lepiej się w niej zachować i tę piłkę wybić, ze względu na to, jaka była minuta spotkania, że wygrywaliśmy w tym meczu i jak był on dla nas ważny - ocenił sytuację z nieszczęsnym rzutem wolnym, który w spotkaniu z Sandecją sprokurował Kacper Skrobański, a po którym nasi rywale zdołali doprowadzić do wyrównania.

Stanislav Varga: - Walczyliśmy do ostatniej minuty

Niedziela, 13 listopada 2022 r.     0
- Trzeba powiedzieć, że ten mecz ze środy zabrał moim zawodnikom dużo sił, ale muszę też powiedzieć, że dziś graliśmy bardzo dobrze, walczyliśmy do ostatniej minuty, ale w ostatnich meczach jest to u nas normalne - powiedział po meczu Sandecji z Wisłą słowacki szkoleniowiec zespołu z Nowego Sącza - Stanislav Varga.

Radosław Sobolewski: - Nie ustrzegliśmy się znów jednego błędu

Niedziela, 13 listopada 2022 r.     31
- Na pewno znowu muszę to samo tak naprawdę powtórzyć. Strzelamy bramkę, mamy sytuację, aby podwyższyć ten rezultat, żeby spokojnie móc prowadzić grę, natomiast nie robimy tego i w końcówce tracimy bramkę - przyznał po meczu z Sandecją Nowy Sącz trener Radosław Sobolewski.

Statystyki meczu: Sandecja - Wisła

Niedziela, 13 listopada 2022 r.     2
Zapraszamy do zapoznania się z kompletem oficjalnych statystyk po meczu 18. kolejki ligowej, w sezonie 2022/2023, w którym zmierzyliśmy się z Sandecją Nowy Sącz.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Sandecją Nowy Sącz

Niedziela, 13 listopada 2022 r.     16
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 18. kolejki ligowej spotkaniu z Sandecją Nowy Sącz.

Czas na odpoczynek... Sandecja - Wisła 1-1

Niedziela, 13 listopada 2022 r.     125
W ostatnim meczu ligowym w 2022 roku krakowska Wisła zremisowała 1-1 z nowosądecką Sandecją. Obydwa gole w tym spotkaniu strzelili wiślacy. W 17. minucie na listę strzelców wpisał się Igor Łasicki, a wynik w 86. ustalił samobójczym trafieniem Ivan Jelić Balta.