Nasze newsy:

Oceny po głogowskiej kompromitacji

Poniedziałek, 1 kwietnia 2024 r.     16
Po przerwie reprezentacyjnej nasi piłkarze wrócili do gry i wyglądali w niej tak, jakby przez ostatnie dwa tygodnie zapomnieli na czym ona na pierwszoligowych boiskach polega! W rywalizacji z Chrobrym Głogów zaliczyli iście kompromitujący występ i takie też otrzymali od Was oceny.

Wiślacy powołani na Amp Futbol Kraków Cup

Poniedziałek, 1 kwietnia 2024 r.     0
W dniach 6 i 7 kwietnia na stadionie krakowskiej Prądniczanki rozegrany zostanie Amp Futbol Kraków Cup. Powołanie na nie otrzymało czterech zawodników krakowskiej Wisły.

Skrót meczu: Chrobry Głogów - Wisła Kraków

Niedziela, 31 marca 2024 r.     4
W ramach 25. kolejki ligowej sezonu 2023/2024 krakowska Wisła zmierzyła się w wyjazdowym meczu z Chrobrym Głogów, przegrywając 2-3. Oto skrót tego spotkania.

Piotr Plewnia: - Najważniejsze są trzy punkty

Sobota, 30 marca 2024 r.     2
- Chyba wszystkim nam w Głogowie wyszedł ten mecz. Na trybunach, na boisku, poza boiskiem - mówił po wygranym spotkaniu z krakowską Wisłą trener Chrobrego Głogów - Piotr Plewnia.

Albert Rudé: - To nie jest wystarczające

Sobota, 30 marca 2024 r.     41
- Byli od nas lepsi. Postawili się nam od pierwszej do ostatniej minuty. Gdy nie wchodzisz na ten poziom rywalizacji, którą potrzebujesz w tej lidze, to przegrywasz. To proste. Muszę przeprosić cały klub za to, co pokazaliśmy dzisiaj - mówił w bardzo ostrych słowach po porażce w Głogowie trener Albert Rudé.

Bartosz Jaroch: - Graliśmy bardzo słabo

Sobota, 30 marca 2024 r.     21
- Po pierwszej połowie prowadziliśmy, ale zdawaliśmy sobie sprawę, że wygląda to słabo z naszej strony. Do tego tak weszliśmy w drugą połowę, więc nie mogę inaczej opisać tego meczu, jak tak, że graliśmy bardzo słabo przez 90 minut i Chrobry był lepszy od nas - mówił po przegranym 2-3 spotkaniu w Głogowie, obrońca krakowskiej Wisły, Bartosz Jaroch.

Statystyki meczu: Chrobry - Wisła

Sobota, 30 marca 2024 r.     1
Zapraszamy do zapoznania się ze statystykami meczu 25. kolejki ligowej, w sezonie 2023/2024, w którym zmierzyliśmy się z Chrobrym Głogów.

Debiut Billela Omraniego w Wiśle Kraków

Sobota, 30 marca 2024 r.     11
W spotkaniu z Chrobrym Głogów debiut w krakowskiej Wiśle zaliczył algierski napastnik Billel Omrani. Na murawie pojawił się w 83. minucie, zastępując Marca Carbó.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Chrobrym Głogów

Sobota, 30 marca 2024 r.     21
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 25. kolejki ligowej spotkaniu z Chrobrym Głogów.

Niewesołych świąt. Chrobry - Wisła 3-2

Sobota, 30 marca 2024 r.     133
Krakowska Wisła po fatalnie rozegranym spotkaniu wraca w Wielką Sobotę z wyjazdu do Głogowa bez choćby jednego punktu. Mimo słabej gry prowadziliśmy do przerwy z Chrobrym 1-0, po bramce "do szatni" Szymona Sobczaka. Jeśli jednak ktoś myślał, że w drugiej połowie wiślacy zagrają lepiej, bo gorzej byłoby ciężko, to podopieczni trenera Alberta Rudé udowodnili, że jednak są w stanie. Stracili aż trzy gole i choć w doliczonym czasie bramkę zdobył jeszcze Alan Uryga, to ostatecznie przegrywamy w Głogowie 2-3!