Wiślackie wydarzenia:
 
2024
 
25
lipca
PIŁKA NOŻNA - KWALIFIKACJE LIGI EUROPY:
SK Rapid Wiedeń
(czwartek, godz. 18:00) /dom/
II runda kwalifikacji Ligi Europy.
 
2024
 
26
lipca
PIŁKA NOŻNA - REZERWY:
Lubań Maniowy
(piątek, godz. 17:00) /teren neutralny/
Mecz towarzyski.
 
2024
 
28
lipca
PIŁKA NOŻNA - I LIGA:
Polonia Warszawa
(niedziela, godz. 14:30) /dom/
Mecz 2. kolejki rozgrywek piłkarskiej I ligi.
 
2024
 
1
sierp.
PIŁKA NOŻNA - KWALIFIKACJE LIGI EUROPY:
SK Rapid Wiedeń
(czwartek, godz. 20:30) /wyjazd/
II runda kwalifikacji Ligi Europy.
Poprzednie mecze piłkarskie:
18.07 Llapi Podujevë 2-1
11.07 Llapi Podujevë 2-0
04.07 Hutnik Kraków 3-0
Najbliższe mecze piłkarskie:
25.07 (18:00) SK Rapid Wiedeń (kLE/d)
28.07 (14:30) Polonia Warszawa (I/d)
01.08 (20:30) SK Rapid Wiedeń (kLE/w)
Dołącz do nas:
Tabela ligowa:

1. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 3 3-0
2. Ruch Chorzów 1 3 2-0
3. Chrobry Głogów 1 3 2-1
4. Górnik Łęczna 1 3 1-0
5. Stal Rzeszów 1 3 1-0
6. Znicz Pruszków 1 3 1-0
7. Miedź Legnica 1 1 2-2
8. GKS Tychy 1 1 2-2
9. Wisła Płock 1 1 1-1
10. Kotwica Kołobrzeg 1 1 1-1
11. ŁKS Łódź 0 0 0-0
12. WISŁA KRAKÓW 0 0 0-0
13. Pogoń Siedlce 1 0 1-2
14. Arka Gdynia 1 0 0-1
15. Polonia Warszawa 1 0 0-1
16. Stal Stalowa Wola 1 0 0-1
17. Odra Opole 1 0 0-2
18. Warta Poznań 1 0 0-3

Mecze ligowe:

22.07.2024 r. (godz. 19:00): Stal Rzeszów 1-0 Arka Gdynia
26.07.2024 r. (godz. 18:00): Miedź Legnica - Stal Stalowa Wola
26.07.2024 r. (godz. 20:00): Kotwica Kołobrzeg - GKS Tychy
27.07.2024 r. (godz. 17:00): Górnik Łęczna - Stal Rzeszów
27.07.2024 r. (godz. 19:35): Warta Poznań - Wisła Płock
28.07.2024 r. (godz. 12:00): Odra Opole - Pogoń Siedlce
28.07.2024 r. (godz. 14:30): WISŁA KRAKÓW - Polonia Warszawa
28.07.2024 r. (godz. 17:00): Ruch Chorzów - Znicz Pruszków
Wiślacki typer:

Najbliższy mecz w naszym typerze to: Miedź Legnica - Stal Stalowa Wola. Jak typujecie? Zwycięstwo Miedź Legnica: 85.2%, remis: 13.1%, zwycięstwo Stal Stalowa Wola: 1.6%. Ostatni zapisany typ to 2-0. A jaki jest Twój? Zapraszamy do gry »
Sport w TV:

czwartek
• 20:45: Kw. Ligi Konferencji · Legia Warszawa - Caernarfon Town FC · Polsat, Polsat Sport 1, Polsat Sport Premium 1, Polsat Box Go

piątek
• 17:30: II liga · KKS Kalisz - Skra Częstochowa · TVP Sport OTT
• 18:00: I liga · Miedź Legnica - Stal Stalowa Wola · TVP Sport OTT
• 18:00: Ekstraklasa · Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze · Canal+ Sport 3, Canal+ Sport 5, Canal+ OTT
• 20:00: I liga · Kotwica Kołobrzeg - GKS Tychy · TVP Sport, TVP Sport OTT
• 20:30: Ekstraklasa · Lechia Gdańsk - Motor Lublin · Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K UHD, Canal+ OTT

sobota
• 14:30: I liga · Chrobry Głogów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza · TVP Sport OTT
• 14:45: Ekstraklasa · Stal Mielec - GKS Katowice · Canal+ Sport 3, Canal+ OTT

więcej »
© 1998-2024 WISLAPORTAL.PL. Portal Kibiców Klubu Wisła Kraków    |    Strona wygenerowana w 0.045 sek.   |    Kontakt: redakcja@wislaportal.pl
Korzystając z portalu akceptujesz jego politykę prywatności & politykę cookies »