NAJBLIŻSZE MECZE PIŁKARZY:
  • Środa, 22.09.2021 r. 20:30
    Puchar Polski: Stal Mielec - Wisła Kraków
  • Niedziela, 26.09.2021 r. 17:30
    Ekstraklasa: Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
TABELA EKSTRAKLASY:
1. Lech Poznań 8 18 18 - 5
2. Śląsk Wrocław 7 13 10 - 6
3. Pogoń Szczecin 7 12 10 - 6
4. Zagłębie Lubin 7 12 9 - 12
5. WISŁA KRAKÓW 8 11 13 - 14
6. Lechia Gdańsk 7 10 10 - 8
7. Piast Gliwice 7 10 10 - 9
8. Radomiak Radom 6 9 7 - 5
9. Jagiellonia Białystok 7 9 9 - 8
10. Raków Częstochowa 5 8 8 - 9
11. Stal Mielec 7 8 7 - 10
12. Cracovia 7 8 8 - 12
13. Wisła Płock 7 7 11 - 10
14. Warta Poznań 7 7 8 - 7
15. Górnik Zabrze 6 7 7 - 9
16. Legia Warszawa 5 6 4 - 5
17. Górnik Łęczna 7 5 6 - 15
18. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 7 3 6 - 11
MECZE EKSTRAKLASY:
SPORT W TV:
  • Sobota, 18.09.2021 r. 12:30
    Ekstraklasa · Wisła Płock - Jagiellonia Białystok
    Canal+ Sport, Canal+ Sport 3
     
  • Sobota, 18.09.2021 r. 12:40
    I liga · ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Polsat Sport
     
  • Sobota, 18.09.2021 r. 13:30
    Premier League · Wolverhampton Wanderers - Brentford FC
    Canal+ Sport 2
     
  • Sobota, 18.09.2021 r. 14:00
    La Liga · Rayo Vallecano - Getafe CF
    nSport+
     
  • Sobota, 18.09.2021 r. 14:30
    Eredivisie · Ajax Amsterdam - SC Cambuur
    Polsat Sport Premium 1
     
  • Sobota, 18.09.2021 r. 15:00
    Ekstraklasa · Pogoń Szczecin - Cracovia
    Canal+ Sport, Canal+ Sport 3
     
  • Więcej »
NAJBLIŻSZE MECZE JUNIORÓW:
  • 18.09 11:15: Zagłębie Lubin (d)
  • 25.09 -: Warta Poznań (w)
TABELA CLJ:
1. Cracovia 5 13 10 - 4
2. Lech Poznań 5 12 20 - 6
3. Legia Warszawa 5 10 10 - 10
4. Zagłębie Lubin 5 10 10 - 8
5. Jagiellonia Białystok 5 10 15 - 10
6. MKS Polonia Warszawa 5 9 18 - 14
7. Stal Rzeszów 5 8 12 - 11
8. Pogoń Szczecin 5 7 7 - 7
9. Raków Częstochowa 5 7 9 - 12
10. Arka Gdynia 5 7 9 - 10
11. WISŁA KRAKÓW 5 6 8 - 9
12. Warta Poznań 5 5 8 - 10
13. Śląsk Wrocław 5 4 10 - 14
14. Gwarek Zabrze 5 2 5 - 14
15. UKS SMS Łódź 5 1 6 - 12
16. Górnik Zabrze 5 1 3 - 9
TRANSFERY:
PRZYSZLI:
» Mikołaj Biegański (Skra Częstochowa) - kontrakt do 30.06.2025 r.
» Aschraf El Mahdioui (AS Trenčín) - kontrakt do 30.06.2024 r.
» Matěj Hanousek (Sparta Praga) - wypożyczenie do 30.06.2022 r.
» Dor Hugi (SKN Sankt Pölten) - kontrakt do 30.06.2024 r.
» Paweł Kieszek (Rio Ave FC) - kontrakt do 30.06.2022 r.
» Jan Kliment (1. FC Slovácko) - kontrakt do 30.06.2024 r.
» Mateusz Młyński (Arka Gdynia) - kontrakt do 30.06.2025 r.
» Kacper Rosa (Odra Opole) - kontrakt do 30.06.2022 r.
» Michal Škvarka (Ferencvárosi TC) - kontrakt do 30.06.2023 r.
» Hubert Sobol (Lech Poznań) - kontrakt do 30.06.2024 r.
» Alan Uryga (Wisła Płock) - kontrakt do 30.06.2026 r.
» Przemysław Zdybowicz (Resovia) - powrót po wypożyczeniu

ODESZLI:
» Vullnet Basha (AO Ionikós Níkeas) - koniec kontraktu
» Fatos Bećiraj (FK Astana) - rozwiązany kontrakt
» Rafał Boguski (Puszcza Niepołomice) - koniec kontraktu
» Kamil Broda (Chojniczanka Chojnice) - wypożyczenie
» Aleksander Buksa (Genoa CFC 1893) - koniec kontraktu
» Łukasz Burliga (Wieczysta Kraków) - koniec kontraktu
» Chuca (Miedź Legnica) - rozwiązany kontrakt
» Kacper Duda (Garbarnia Kraków) - wypożyczenie
» Daniel Hoyo-Kowalski (Hutnik Kraków) - wypożyczenie
» Souleymane Koné - koniec kontraktu
» Mateusz Lis (Altay SK) - transfer
» David Mawutor (Szachtior Karaganda) - koniec kontraktu
» Žan Medved (ŠK Slovan Bratysława) - koniec wypożyczenia
» Damian Pawłowski (Zagłębie Sosnowiec) - koniec kontraktu
» Uroš Radaković (Arsienał Tuła) - koniec wypożyczenia
» Jean Carlos Silva Rocha (Pogoń Szczecin) - koniec kontraktu


Sukcesy piłkarzy Wisły:


» Mistrzostwo Polski (13):
1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011.
» Wicemistrzostwo Polski (13):
1923, 1930, 1931, 1936, 1947, 1948, 1951, 1966, 1981, 2000, 2002, 2006, 2010.
» Brązowy medal mistrzostw Polski (9):
1925, 1929, 1933, 1934, 1938, 1953, 1976, 1991, 1998.
» Puchar Polski (4):
1926, 1967, 2002, 2003.
» Finalista Pucharu Polski (6):
1951, 1954, 1979, 1984, 2000, 2008.
» Puchar Ligi (1): 2001.
» Finalista Pucharu Ligi (1): 2002.
» Superpuchar Polski (1): 2001.
» Mistrzostwo ligi (1): 1951.

Sukcesy międzynarodowe:
» Puchar Europy 1/4 finału: 1979.
» Puchar Zdobywców Pucharów 1/8 finału: 1968, 1985.
» Puchar UEFA 1/8 finału: 2003.
» Faza grupowa Pucharu UEFA: 2006/2007.
» Faza grupowa Ligi Europy: 2011/2012.
» Liga Europy 1/16 finału: 2012.
» Chicago Trophy: 2007.

Sukcesy młodzieżowe:
Mistrzostwo Polski juniorów (10):
1936, 1937, 1958, 1975, 1976, 1982, 1996, 1997, 2000, 2014.
Wicemistrzostwo Polski juniorów (2):
1938, 2021.
Brązowy medal mistrzostw Polski juniorów (4):
1954, 1974, 1987, 1998.
Mistrzostwo Polski juniorów młodszych U-17 (1):
2013.
Wicemistrzostwo Polski juniorów młodszych U-17 (2):
2000, 2003.
Brązowy medal mistrzostw Polski juniorów młodszych U-17 (1):
1999.
Mistrzostwo Młodej Ekstraklasy (1):
2008.
Wicemistrzostwo Młodej Ekstraklasy (1):
2009.
NAJBLIŻSZE MECZE PIŁKARZY:
  • Środa, 22.09.2021 r. 20:30
    Puchar Polski: Stal Mielec - Wisła Kraków
  • Niedziela, 26.09.2021 r. 17:30
    Ekstraklasa: Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
TABELA EKSTRAKLASY:
1. Lech Poznań 8 18 18 - 5
2. Śląsk Wrocław 7 13 10 - 6
3. Pogoń Szczecin 7 12 10 - 6
4. Zagłębie Lubin 7 12 9 - 12
5. WISŁA KRAKÓW 8 11 13 - 14
6. Lechia Gdańsk 7 10 10 - 8
7. Piast Gliwice 7 10 10 - 9
8. Radomiak Radom 6 9 7 - 5
9. Jagiellonia Białystok 7 9 9 - 8
10. Raków Częstochowa 5 8 8 - 9
11. Stal Mielec 7 8 7 - 10
12. Cracovia 7 8 8 - 12
13. Wisła Płock 7 7 11 - 10
14. Warta Poznań 7 7 8 - 7
15. Górnik Zabrze 6 7 7 - 9
16. Legia Warszawa 5 6 4 - 5
17. Górnik Łęczna 7 5 6 - 15
18. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 7 3 6 - 11
MECZE EKSTRAKLASY:
TABELA CLJ:
1. Cracovia 5 13 10 - 4
2. Lech Poznań 5 12 20 - 6
3. Legia Warszawa 5 10 10 - 10
4. Zagłębie Lubin 5 10 10 - 8
5. Jagiellonia Białystok 5 10 15 - 10
6. MKS Polonia Warszawa 5 9 18 - 14
7. Stal Rzeszów 5 8 12 - 11
8. Pogoń Szczecin 5 7 7 - 7
9. Raków Częstochowa 5 7 9 - 12
10. Arka Gdynia 5 7 9 - 10
11. WISŁA KRAKÓW 5 6 8 - 9
12. Warta Poznań 5 5 8 - 10
13. Śląsk Wrocław 5 4 10 - 14
14. Gwarek Zabrze 5 2 5 - 14
15. UKS SMS Łódź 5 1 6 - 12
16. Górnik Zabrze 5 1 3 - 9
TRANSFERY:
PRZYSZLI:
» Mikołaj Biegański (Skra Częstochowa) - kontrakt do 30.06.2025 r.
» Aschraf El Mahdioui (AS Trenčín) - kontrakt do 30.06.2024 r.
» Matěj Hanousek (Sparta Praga) - wypożyczenie do 30.06.2022 r.
» Dor Hugi (SKN Sankt Pölten) - kontrakt do 30.06.2024 r.
» Paweł Kieszek (Rio Ave FC) - kontrakt do 30.06.2022 r.
» Jan Kliment (1. FC Slovácko) - kontrakt do 30.06.2024 r.
» Mateusz Młyński (Arka Gdynia) - kontrakt do 30.06.2025 r.
» Kacper Rosa (Odra Opole) - kontrakt do 30.06.2022 r.
» Michal Škvarka (Ferencvárosi TC) - kontrakt do 30.06.2023 r.
» Hubert Sobol (Lech Poznań) - kontrakt do 30.06.2024 r.
» Alan Uryga (Wisła Płock) - kontrakt do 30.06.2026 r.
» Przemysław Zdybowicz (Resovia) - powrót po wypożyczeniu

ODESZLI:
» Vullnet Basha (AO Ionikós Níkeas) - koniec kontraktu
» Fatos Bećiraj (FK Astana) - rozwiązany kontrakt
» Rafał Boguski (Puszcza Niepołomice) - koniec kontraktu
» Kamil Broda (Chojniczanka Chojnice) - wypożyczenie
» Aleksander Buksa (Genoa CFC 1893) - koniec kontraktu
» Łukasz Burliga (Wieczysta Kraków) - koniec kontraktu
» Chuca (Miedź Legnica) - rozwiązany kontrakt
» Kacper Duda (Garbarnia Kraków) - wypożyczenie
» Daniel Hoyo-Kowalski (Hutnik Kraków) - wypożyczenie
» Souleymane Koné - koniec kontraktu
» Mateusz Lis (Altay SK) - transfer
» David Mawutor (Szachtior Karaganda) - koniec kontraktu
» Žan Medved (ŠK Slovan Bratysława) - koniec wypożyczenia
» Damian Pawłowski (Zagłębie Sosnowiec) - koniec kontraktu
» Uroš Radaković (Arsienał Tuła) - koniec wypożyczenia
» Jean Carlos Silva Rocha (Pogoń Szczecin) - koniec kontraktu

Sukcesy piłkarzy Wisły:


» Mistrzostwo Polski (13):
1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011.
» Wicemistrzostwo Polski (13):
1923, 1930, 1931, 1936, 1947, 1948, 1951, 1966, 1981, 2000, 2002, 2006, 2010.
» Brązowy medal mistrzostw Polski (9):
1925, 1929, 1933, 1934, 1938, 1953, 1976, 1991, 1998.
» Puchar Polski (4):
1926, 1967, 2002, 2003.
» Finalista Pucharu Polski (6):
1951, 1954, 1979, 1984, 2000, 2008.
» Puchar Ligi (1): 2001.
» Finalista Pucharu Ligi (1): 2002.
» Superpuchar Polski (1): 2001.
» Mistrzostwo ligi (1): 1951.

Sukcesy międzynarodowe:
» Puchar Europy 1/4 finału: 1979.
» Puchar Zdobywców Pucharów 1/8 finału: 1968, 1985.
» Puchar UEFA 1/8 finału: 2003.
» Faza grupowa Pucharu UEFA: 2006/2007.
» Faza grupowa Ligi Europy: 2011/2012.
» Liga Europy 1/16 finału: 2012.
» Chicago Trophy: 2007.

Sukcesy młodzieżowe:
Mistrzostwo Polski juniorów (10):
1936, 1937, 1958, 1975, 1976, 1982, 1996, 1997, 2000, 2014.
Wicemistrzostwo Polski juniorów (2):
1938, 2021.
Brązowy medal mistrzostw Polski juniorów (4):
1954, 1974, 1987, 1998.
Mistrzostwo Polski juniorów młodszych U-17 (1):
2013.
Wicemistrzostwo Polski juniorów młodszych U-17 (2):
2000, 2003.
Brązowy medal mistrzostw Polski juniorów młodszych U-17 (1):
1999.
Mistrzostwo Młodej Ekstraklasy (1):
2008.
Wicemistrzostwo Młodej Ekstraklasy (1):
2009.