Regulamin komentarzy

1. Nie wyrażamy zgody na zamieszczanie w komentarzach:

- treści odbiegających od tematu danego newsa;
- reklam stron trzecich, poprzez zamieszczanie do nich linków;
- treści, które mogą zostać uznane za spam lub trolling;
- wulgaryzmów oraz wyrażeń mogących zostać uznane za obraźliwe;
- tekstów pisanych niechlujnie, nieczytelnie, w tym z permanentnym używaniem wielkich liter (CAPS LOCK);
- pytań lub spostrzeżeń kierowanych do redakcji strony (prosimy do tego celu używać naszego adresu e-mail: redakcja@wislaportal.pl).

2. Strona ma charakter sportowy i traktuje o tymże, dlatego nie zgadzamy się na zamieszczanie w komentarzach treści:

- godzących w wyznania;
- ideologicznych;
- politycznych.

3. Moderator serwisu ma prawo odmówić publikacji wpisu w przypadku gdy:

- narusza on jedną z w/w zasad;
- użytkownik w przeciągu poprzedzających 48 godzin otrzymał za swoje wcześniejsze komentarze dużą liczbę negatywnych ocen od pozostałych czytelników serwisu.

4. Moderator serwisu ma prawo przesunąć wpis pod inną wiadomość w serwisie, jeśli nie jest związana z informacją, pod którą został umieszczony, a istnieje taka, pod którym może tematycznie zostać zamieszczony.

5. Wyrażamy zgodę na zamieszczanie komentarzy bez konieczności logowania w serwisie, jednak komentarze dodawane w ten sposób oznaczone zostają w przedrostku nicka znakiem "~~~".
Jednocześnie nie wyrażamy zgody na zamieszczanie wpisów z kont anonimowych od osób, które wstawiają je w sposób wielokrotny, zwłaszcza pod różnymi nickami, tworząc w tej sposób sztuczne generowanie ruchu. Traktowane jest to jako SPAM, dlatego takie wpisy nie będą publikowane.

6. Jeśli masz zamiar wpisywać komentarze systematycznie - załóż konto użytkownika. Będziesz łatwo rozpoznawalny, nikt nie będzie się mógł pod Ciebie "podszyć".

Dodając komentarz w naszym serwisie - akceptujesz powyższy regulamin. Jednocześnie informujemy, że Redakcja wislaportal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wyświetlanych na stronie wpisów komentarzy. Są one wyłącznie niezależnymi opiniami czytelników portalu.
Zastrzegamy sobie natomiast prawo do usuwania lub skracania komentarzy zawierających treści, które łamią powyższy regulamin.
Zastrzegamy również możliwość odmówienia publikacji danego komentarza, bez podania przyczyny.
Za każdy wpis w komentarzach odpowiedzialność w pełni ponosi osoba komentująca, a jej identyfikacja polegać może zarówno poprzez wpisany nick, jak i każdorazowo zapisywany adres IP komputera, z którego dodany został komentarz.

UWAGA: wpisując komentarze i korzystając z serwisu w pełni akceptujesz naszą politykę prywatności.

Ostatnia aktualizacja regulaminu: 18.07.2018 r.