Szukano tagu: Áris Saloniki


1.

Pierwszy gol Frana Véleza dla Árisu Saloniki

Niedziela, 24 lutego 2019 r.     20
Były obrońca Wisły Kraków, Fran Vélez, strzelił swojego pierwszego gola w barwach Árisu Saloniki, którego jest piłkarzem od początku bieżącego sezonu. Trafienie Hiszpana dało jego drużynie remis 1-1, w spotkaniu debowym z liderem ligi greckiej, PAÓK-iem Saloniki.

2.

Julián Cuesta i Fran Vélez zadebiutowali w Árisie Saloniki

Poniedziałek, 27 sierpnia 2018 r.     9
Dwóch byłych zawodników Wisły Kraków, bramkarz Julián Cuesta oraz obrońca Fran Vélez - zadebiutowali dziś w barwach swojego nowego klubu, którym jest grecki Áris Saloniki. I debiut ten wypadł bardzo udanie, bo ich drużyna wygrała w spotkaniu 1. kolejki greckiej ligi aż 3-0 z zespołem PAS Lamía 1964.

3.

Oficjalnie: Fran Vélez piłkarzem Árisu

Środa, 25 lipca 2018 r.     34
Były obrońca krakowskiej Wisły, Fran Vélez, został oficjalnie zawodnikiem greckiego Árisu Saloniki. Hiszpan podpisał z tym klubem dwuletni kontrakt.

4.

Fran Vélez przedstawia swój punkt widzenia, w związku z rozstaniem się z Wisłą

Środa, 25 lipca 2018 r.     38
W rozmowie z "Gazetą Krakowską" - były obrońca krakowskiej Wisły, Fran Vélez, powiedział że odszedł z naszego klubu, bo ten nie był w stanie zapewnić mu należytej stabilizacji. Jak przyznał Hiszpan, planował wrócić do ojczyzny, ale oferta, którą otrzymał z greckiego Árisu Saloniki była tą z gatunku "nie do odrzucenia".

5.

Wisła oburzona sytuacją z Franem Vélezem

Środa, 25 lipca 2018 r.     42
Przed tygodniem rozwiązał kontrakt, by wrócić do przebywającej w Hiszpanii rodziny, a wczoraj odnalazł się w Grecji i w klubie Áris Saloniki. Mowa oczywiście o hiszpańskim zawodniku Franie Vélezie, którego postawą nasz klub jest oburzony. Do tego stopnia, że jak napisała na Twitterze rzecznik prasowy krakowskiej Wisły, Iwona Stankiewicz, zlecono analizę prawną tej sytuacji.

6.

Fran Vélez zagra w Árisie Saloniki

Wtorek, 24 lipca 2018 r.     77
Były obrońca krakowskiej Wisły, Fran Vélez, który przed tygodniem rozwiązał za porozumieniem stron swój obowiązujący jeszcze przez rok kontrakt, przedstawiając za główny powód tej decyzji - problemy rodzinne i chęć powrotu do Hiszpanii - odnalazł się w... Grecji. A dokładniej w Árisie Saloniki, czyli w tym samym klubie, w którym w nowym sezonie występować będzie nasz były bramkarz, Julián Cuesta.

7.

Julián Cuesta piłkarzem Árisu Saloniki

Środa, 11 lipca 2018 r.     3
Były bramkarz krakowskiej Wisły, Julián Cuesta, podpisał dwuletni kontrakt z Árisem Saloniki. Nowy klub Hiszpana to aktualnie beniaminek greckiej ekstraklasy.

Znaleziono 7 wyników zapytania.