Szukano tagu: Czarnogóra


1.

Vukan Savićević w kadrze Czarnogóry

Piątek, 6 marca 2020 r.     8
Pomocnik krakowskiej Wisły, Vukan Savićević, otrzymał powołanie do reprezentacji Czarnogóry na towarzyskie spotkania z Łotwą i Luksemburgiem.

2.

Vukan Savićević wrócił do Krakowa

Wtorek, 19 listopada 2019 r.     6
Pomocnik krakowskiej Wisły, Vukan Savićević, przedwcześnie opuścił zgrupowanie reprezentacji Czarnogóry, która dziś rozegrać miała towarzyskie spotkanie z Białorusią. Jak podał na Twitterze nasz klub - Savićević, który ostatnio narzekał na kontuzję, wdrażany będzie do pełnego obciążenia treningowego, przed najbliższymi meczami Wisły Kraków.

3.

Czarnogóra rozbita przez Anglików. Bez Vukana Savićevicia

Czwartek, 14 listopada 2019 r.     12
W ostatnim meczu kwalifikacyjnym - do przyszłorocznych Mistrzostw Europy - piłkarska reprezentacja Czarnogóry została rozgromiona na Wembley przez Anglię aż 0-7. Powołany na to spotkanie wiślak, Vukan Savićević, znalazł się poza kadrą meczową swojej drużyny narodowej.

4.

Vukan Savićević z powołaniem do kadry Czarnogóry

Wtorek, 29 października 2019 r.     9
Vukan Savićević otrzymał powołanie na listopadowe spotkanie eliminacji do Mistrzostw Europy, w których kadra narodowa Czarnogóry zmierzy się z Anglią, a także na towarzyski mecz z Białorusią.

5.

Czarnogóra przegrywa z Kosowem, Vukan Savićević poza kadrą

Poniedziałek, 14 października 2019 r.     1
Bez choćby minuty na boisku zakończyła się październikowa przygoda Vukana Savićevicia z reprezentacją Czarnogóry. Pomocnik Wisły nie zagrał bowiem ani w piątkowym spotkaniu z Bułgarią, kiedy to przebywał na ławce, ani też w rozegranym dziś z Kosowem, w którym zabrakło go w kadrze meczowej. To ostatnie Czarnogórcy przegrali 0-2 i nadal zajmują ostatnie miejsce w tabeli grupy A eliminacji Mistrzostw Europy. To raczej ciężko będzie im poprawić, bo do zakończenia tej rywalizacji czeka ich jeszcze jeden mecz, w którym zmierzą się na wyjeździe z Anglią.

6.

Czarnogóra remisuje z Bułgarią. Vukan Savićević na ławce

Piątek, 11 października 2019 r.     0
Piłkarska reprezentacja Czarnogóry zremisowała bezbramkowo w spotkaniu eliminacji Mistrzostw Europy z Bułgarią. Powołany na te zawody pomocnik krakowskiej Wisły - Vukan Savićević - obserwował je tylko z ławki rezerwowych.

7.

Vukan Savićević powołany na mecze eliminacyjne Czarnogóry

Czwartek, 26 września 2019 r.     10
Pomocnik "Białej Gwiazdy", Vukan Savićević, otrzymał powołanie do reprezentacji Czarnogóry na spotkania w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 z Bułgarią oraz Kosowem.

8.

Czarnogóra przegrywa z Czechami. Występ Vukana Savićevicia

Wtorek, 10 września 2019 r.     1
Vukan Savićević wystąpił w meczu eliminacji Mistrzostw Europy drużyny narodowej Czarnogóry, przeciwko Czechom. Wiślak pojawił się na murawie w 73. minucie, ale wynik tej potyczki był już wtedy w praktyce rozstrzygnięty. Czarnogórcy przegrywali bowiem 0-2, a ostatecznie całe spotkanie zakończyło się wynikiem 0-3.

9.

Vukan Savićević zagrał w meczu reprezentacji Czarnogóry

Czwartek, 5 września 2019 r.     21
Pomocnik krakowskiej Wisły, Vukan Savićević, zagrał w towarzyskim spotkaniu reprezentacji Czarnogóry, która zmierzyła się z Węgrami. Wiślak wyszedł w podstawowym składzie swojej drużyny narodowej i zaliczył bardzo ładną asystę, przyczyniając się tym samym do wygranej Czarnogórców 2-1.

10.

Vukan Savićević powołany do reprezentacji Czarnogóry

Piątek, 16 sierpnia 2019 r.     2
Vukan Savićević otrzymał powołanie do drużyny narodowej Czarnogóry na mecz towarzyski z Węgrami oraz eliminacji do mistrzostw Europy z Czechami.

11.

23 minuty Vukana Savićevicia. Czarnogóra przegrywa w Czechach

Poniedziałek, 10 czerwca 2019 r.     0
Powołany na spotkanie eliminacji Mistrzostw Europy z Czechami, pomocnik krakowskiej Wisły - Vukan Savićević, zagrał w tym meczu od 67. minuty, ale choć wiślaka cieszyć może sam występ, to wielkich powodów do zadowolenia mieć nie może. Jego drużyna narodowa przegrała bowiem aż 0-3.

12.

Remis Czarnogóry z Kosowem. Vukan Savićević na ławce

Piątek, 7 czerwca 2019 r.     0
Powołany na spotkanie eliminacji Mistrzostw Europy z Kosowem czarnogórski pomocnik Wisły Kraków, Vukan Savićević, oglądał je tylko z ławki rezerwowych. Nie udało mu się więc pomóc swojej kadrze narodowej, która zremisowała ten mecz 1-1.

13.

Vukan Savićević w kadrze Czarnogóry

Poniedziałek, 20 maja 2019 r.     6
Środkowy pomocnik Wisły Kraków, Vukan Savićević, otrzymał powołanie do reprezentacji Czarnogóry na mecze eliminacji do Euro 2020, w których jego drużyna narodowa zmierzy się z Kosowem oraz z Czechami.

Znaleziono 13 wyników zapytania.