Szukano tagu: Hutnik Kraków


1.

Juniorzy Wisły na drugim miejscu w corocznym Memoriale

Poniedziałek, 27 stycznia 2020 r.     0
Jak co roku juniorski zespół Wisły Kraków zagrał w Memoriale Michała Bobera i Michała Jeziora i tak jak dwanaście miesięcy temu - zajęli w nim drugie miejsce. Tym razem młodzi wiślacy musieli w finale zawodów uznać wyższość ekipy Hutnika.

2.

CLJ: Hutnik Kraków - Wisła Kraków 0-5

Niedziela, 8 września 2019 r.     1
W spotkaniu 5. kolejki Centralnej Ligi Juniorów zespół "Białej Gwiazdy" zmierzył się w derbowej potyczce z ekipą Hutnika. Wiślacy wygrali ten mecz aż 5-0.

3.

Juniorzy Wisły lepsi od Hutnika

Czwartek, 18 lipca 2019 r.     0
W spotkaniu towarzyskim, rozegranym na Suchych Stawach, juniorzy Wisły Kraków U-18 pokonali wczoraj swoich rówieśników z Hutnika Kraków 3-2. Bramki dla "Białej Gwiazdy" zdobyli Patryk Pischinger oraz dwóch graczy testowanych.

4.

Kacper Chorążka i Piotr Świątko wracają do Wisły

Poniedziałek, 10 czerwca 2019 r.     10
Zakończył się półroczny okres wypożyczenia dwóch 20-letnich piłkarzy Wisły Kraków do III-ligowego Hutnika Kraków - Kacpra Chorążki oraz Piotra Świątko. Obydwaj wracają do zespołu "Białej Gwiazdy".

5.

Kacper Chorążka zadebiutował w Hutniku Kraków

Środa, 3 kwietnia 2019 r.     0
Wypożyczony na bieżącą rundę do III-ligowego Hutnika Kraków bramkarz "Białej Gwiazdy", Kacper Chorążka, zadebiutował wczoraj w nowych barwach. 20-latek zagrał w finałowym meczu Pucharu Polski podokręgu krakowskiego, w którym jego zespół pokonał 3-1 Wiślan Jaśkowice.

6.

Debiut Piotra Świątko w Hutniku

Niedziela, 10 marca 2019 r.     3
Wypożyczony na rundę wiosenną do zespołu Hutnika Kraków młody obrońca "Białej Gwiazdy", Piotr Świątko, zadebiutował w barwach tego III-ligowca. Wiślak wystąpił w wygranym 1-0 spotkaniu ze Spartakusem Daleszyce, wchodząc na murawę w 65. minucie.

7.

Kacper Chorążka i Piotr Świątko wypożyczeni do Hutnika Kraków

Sobota, 2 marca 2019 r.     7
Dwaj młodzi, bo 19-letni piłkarze Wisły Kraków - Kacper Chorążka i Piotr Świątko - zostali na najbliższe pół roku wypożyczeni do III-ligowego Hutnika Kraków.

8.

Juniorzy Wisły rozgromili Hutnika. Cztery bramki Artura Balickiego

Sobota, 2 marca 2019 r.     3
Zespół juniorów Wisły Kraków, wzmocniony pozyskanym przed paroma dniami z Ruchu Chorzów, 19-letnim Arturem Balickim, rozgromił w towarzyskiej potyczce aż 7-1 zespół juniorów Hutnika Kraków. Nowy napastnik "Białej Gwiazdy" zdobył w tym spotkaniu aż cztery bramki! W składzie Wisły zagrał także drugi z nowych nabytków naszego klubu, Emmanuel Kumah.

9.

Łukasz Kędziora nie zostanie piłkarzem Wisły

Sobota, 30 czerwca 2018 r.     11
Sprawdzany w ostatnich dniach przez nasz sztab szkoleniowy obrońca Hutnika Kraków, Łukasz Kędziora, nie zostanie zawodnikiem Wisły Kraków. Jak podał na Twitterze profil "Sport w Małopolsce" zawodnik ten ostatecznie nie przeszedł pomyślnie testów w naszym zespole.

10.

Dwóch zawodników na testach w Wiśle

Poniedziałek, 25 czerwca 2018 r.     31
Łukasz Kędziora z Hutnika Kraków oraz Ivan Kontek z chorwackiego NK Sesvete będą w najbliższych dniach przebywać na testach sportowych w Wiśle Kraków - poinformował nasz klub na Twitterze.

11.

Wisła przetestuje Łukasza Kędziorę

Piątek, 22 czerwca 2018 r.     5
Jak podała "Gazeta Krakowska" - od poniedziałku na testach w naszym zespole przebywać ma 20-letni obrońca Hutnika Kraków, Łukasz Kędziora. Być może wystąpi on w zaplanowanym na najbliższą środę sparingu "Białej Gwiazdy", w którym zmierzymy się z Rakowem Częstochowa.

Znaleziono 11 wyników zapytania.