Szukano tagu: IV liga


1.

IV liga w skromniejszym składzie

Piątek, 16 lutego 2024 r.     0
W rundzie wiosennej małopolskiej IV ligi zagra ona w okrojonym składzie. Z powodów finansowych z dalszej rywalizacji wycofał się zespół Wierchy Rabka Zdrój.

2.

IV liga: Wisła II Kraków - Barciczanka Barcice 3-2

Niedziela, 19 listopada 2023 r.     9
W ostatnim spotkaniu rundy jesiennej rezerwy krakowskiej Wisły wygrały 3-2 z zespołem Barciczanki Barcice, a spotkanie to odbyło się wyjątkowo na stadionie Prądniczanki. Młoda drużyna "Białej Gwiazdy" kończy tym samym występy w 2023 roku na pozycji zdecydowanego lidera IV-ligowych rozgrywek, mając sześciopunktową przewagę nad drugim w tabeli Orłem Ryczów.

3.

Transmisja meczu IV ligi: Wisła II Kraków - Barciczanka Barcice

Niedziela, 19 listopada 2023 r.     0
O godzinie 12:00 rezerwowa drużyna Wisły Kraków rozpocznie swój mecz rozgrywek małopolskiej IV ligi, w którym zmierzy się z Barciczanką Barcice. Spotkanie będzie transmitowane w serwisie Youtube, zapraszamy do oglądania tej potyczki.

4.

Najbliższy mecz wiślackich rezerw na stadionie Prądniczanki

Poniedziałek, 13 listopada 2023 r.     0
Zaplanowany na niedzielę, 19 listopada, na godzinę 12:00 mecz rezerw krakowskiej Wisły z zespołem Barciczanki Barcice, zostanie rozegrany na stadionie Prądniczanki Kraków.

5.

IV liga: Wolania Wola Rzędzińska - Wisła II Kraków 1-2

Niedziela, 12 listopada 2023 r.     4
Po zeszłotygodniowej wpadce w spotkaniu z Beskidem Andrychów zespół rezerwowy krakowskiej Wisły wrócił na zwycięską ścieżkę. W wyjazdowym meczu z Wolanią Wola Rzędzińska wygrał 2-1.

6.

Transmisja meczu IV ligi: Wolania Wola Rzędzińska - Wisła II Kraków

Niedziela, 12 listopada 2023 r.     0
O godzinie 14:00 rezerwowa drużyna Wisły Kraków rozpoczęłą swój mecz rozgrywek małopolskiej IV ligi, w którym mierzy się z Wolanią Wola Rzędzińska. Spotkanie transmitowane jest w serwisie Youtube. Zapraszamy do oglądania tej potyczki.

7.

IV liga: Wisła II Kraków - Beskid Andrychów 1-5

Sobota, 4 listopada 2023 r.     3
Po piętnastu meczach bez porażki drużyna rezerw krakowskiej Wisły spotkała się w Myślenicach z ekipą Beskidu Andrychów. I jak się okazało zajmująca przed tym meczem piąte miejsce w tabeli rozgrywek IV ligi drużyna z powiatu wadowickiego okazała się dla młodego zespołu "Białej Gwiazdy" zabójczo skuteczna. Ograła bowiem wiślaków aż... 5-1!

8.

IV liga: Lubań Maniowy - Wisła II Kraków 0-1

Sobota, 28 października 2023 r.     1
Drużyna rezerw "Białej Gwiazdy" - wzmocniona zawodnikami, którzy wczoraj zagrali w meczu pierwszego zespołu w Bielsku-Białej, a mianowicie Bartoszem Talarem i Dawidem Olejarką - pokonała 1-0 w wyjazdowej potyczce ekipę Lubania Maniowy. Gola na wagę trzech punktów zdobył Maciej Kuziemka.

9.

IV liga: Wisła II Kraków - Orzeł Ryczów 2-1

Sobota, 21 października 2023 r.     3
W spotkaniu na szczycie czwartoligowych zmagań wiślackie rezerwy pokonały 2-1 Orła Ryczów. Po czternastu kolejkach młody zespół "Białej Gwiazdy" ma więc już siedmiopunktową przewagę nad ekipą z Ryczowa.

10.

IV liga: LKS Jawiszowice - Wisła II Kraków 1-1

Sobota, 14 października 2023 r.     3
Przed tygodniem wiślackie rezerwy zakończyły remisem z rezerwami Bruk-Betu Termaliki Nieciecza serię dziesięciu kolejnych zwycięstw, po czym podopieczni trenera Mariusza Jopa rozpoczęli nową, a mianowicie remisów. Dziś zaliczają drugi z rzędu, dzieląc się punktami z ekipą LKS-u Jawiszowice.

11.

IV liga: Wisła II Kraków - Bruk-Bet Termalica II Nieciecza 1-1

Sobota, 7 października 2023 r.     2
Po serii dziesięciu kolejnych zwycięstw wiślackie rezerwy przerwały swoją kapitalną serię. Nasza potyczka z rezerwami Bruk-Betu Termaliki Nieciecza zakończyła się bowiem podziałem punktów, bo wynikiem 1-1. Dla naszego rywala to także przerwana passa. Drugi zespół "Słoni" swoje poprzednie cztery spotkania ligowe przegrał.

12.

Transmisja meczu IV ligi: Wisła II Kraków - Bruk-Bet Termalica II Nieciecza

Sobota, 7 października 2023 r.     1
O godzinie 11:00 rezerwowa drużyna Wisły Kraków rozpocznie swój mecz rozgrywek małopolskiej IV ligi, w którym zmierzy się z rezerwami Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Spotkanie będzie transmitowane w serwisie Youtube, zapraszamy do oglądania tej potyczki.

13.

IV liga: Dalin Myślenice - Wisła II Kraków 1-2

Sobota, 30 września 2023 r.     4
Walka do końca sprawia, że wiślackie rezerwy wygrywają dziesiąty raz z rzędu na IV-ligowych boiskach! Gol w doliczonym czasie gry Karola Tokarczyka przynosi drugiej drużynie "Białej Gwiazdy" zwycięstwo 2-1 nad ekipą Dalinu Myślenice.

14.

Transmisja meczu IV ligi: Dalin Myślenice - Wisła II Kraków

Sobota, 30 września 2023 r.     1
O godzinie 16:00 rezerwowa drużyna Wisły Kraków rozpocznie swój mecz rozgrywek małopolskiej IV ligi, w którym zmierzy się z Dalinem Myślenice. Spotkanie będzie transmitowane w serwisie Youtube, zapraszamy do oglądania tej potyczki.

15.

IV liga: Wisła II Kraków - Poprad Muszyna 4-2

Sobota, 23 września 2023 r.     5
Już dziewięć kolejnych zwycięstw mają na swoim koncie wiślackie rezerwy. Tym razem ekipa trenera Mariusza Jopa pokonała 4-2 zespół Popradu Muszyna.

16.

Transmisja meczu IV ligi: Wisła II Kraków - Poprad Muszyna

Sobota, 23 września 2023 r.     1
O godzinie 11:00 rezerwowa drużyna Wisły Kraków rozpocznie swój mecz rozgrywek małopolskiej IV ligi, w którym zmierzy się z Popradem Muszyna. Spotkanie będzie transmitowane w serwisie Youtube, zapraszamy do oglądania tej potyczki.

17.

IV liga: MKS Trzebinia - Wisła II Kraków 1-7

Środa, 20 września 2023 r.     11
Rezerwy krakowskiej Wisły odnoszą w czwartoligowych rozgrywkach już swoje ósme zwycięstwo z rzędu! Tym razem podopieczni trenera Mariusza Jopa rozbili ekipę MKS-u Trzebinia aż 7-1. Najlepszym strzelcem Wisły w tym meczu był Dominik Sarga, który zdobył trzy bramki.

18.

Transmisja meczu IV ligi: MKS Trzebinia - Wisła II Kraków

Środa, 20 września 2023 r.     0
O godzinie 17:00 rezerwowa drużyna Wisły Kraków rozpocznie swój mecz rozgrywek małopolskiej IV ligi, w którym zmierzy się z MKS-em Trzebinia. Spotkanie będzie transmitowane w serwisie Youtube, zapraszamy do oglądania tej potyczki.

19.

IV liga: Wisła II Kraków - Unia Oświęcim 2-1

Sobota, 16 września 2023 r.     7
Siódme zwycięstwo z rzędu zapisują na swoim koncie rywalizujące w małopolskiej IV lidze wiślackie rezerwy. Dziś podopieczni trenera Mariusza Jopa pokonali 2-1 ekipę Unii Oświęcim, a gole na wagę wygranej strzelili Daniel Ramírez oraz Wiktor Szywacz.

20.

Transmisja meczu IV ligi: Wisła II Kraków - Unia Oświęcim

Sobota, 16 września 2023 r.     0
O godzinie 11:00 rezerwowa drużyna Wisły Kraków rozpocznie swój mecz rozgrywek małopolskiej IV ligi, w którym zmierzy się z Unią Oświęcim. Spotkanie będzie transmitowane w serwisie Youtube, zapraszamy do oglądania tej potyczki.

21.

IV liga: Limanovia Limanowa - Wisła II Kraków 0-2

Sobota, 9 września 2023 r.     3
Już szóste zwycięstwo z rzędu notuje na swoim koncie rezerwowa drużyna krakowskiej Wisły. Tym razem młoda ekipa "Białej Gwiazdy" pokonała 2-0 Limanovię Limanowa.

22.

IV liga: Wisła II Kraków - Niwa Nowa Wieś 8-0

Sobota, 2 września 2023 r.     6
Rezerwy krakowskiej Wisły odnoszą na IV-ligowych boiskach swoje piąte zwycięstwo z rzędu. Tym razem młoda ekipa "Białej Gwiazdy" rozbiła aż 8-0 zespół Niwy Nowej Wsi. Po dwa trafienia zaliczyli Bartosz Talar, Marcin Bartoń i Marc Grau, a kolejne bramki dorzucili Michał Zimon oraz Jakub Niewiadomski.

23.

Transmisja meczu IV ligi: Wisła II Kraków - Niwa Nowa Wieś

Sobota, 2 września 2023 r.     0
O godzinie 11:00 rezerwowa drużyna Wisły Kraków rozpocznie swój mecz rozgrywek małopolskiej IV ligi, w którym zmierzy się z Niwą Nowa Wieś. Spotkanie będzie transmitowane w serwisie Youtube, zapraszamy do oglądania tej potyczki.

24.

IV liga: Bocheński KS - Wisła II Kraków 2-4

Środa, 30 sierpnia 2023 r.     6
Rezerwy krakowskiej Wisły kontynuują swoją zwycięską passę. Dziś w ramach 6. kolejki rozgrywek małopolskiej IV ligi wygrywają z Bocheńskim Klubem Sportowym 4-2.

25.

Transmisja meczu IV ligi: Bocheński KS - Wisła II Kraków

Środa, 30 sierpnia 2023 r.     0
O godzinie 17:30 rezerwowa drużyna Wisły Kraków rozpocznie swój mecz rozgrywek małopolskiej IV ligi, w którym zmierzy się z Bocheńskim Klubem Sportowym. Spotkanie będzie transmitowane w serwisie Youtube, zapraszamy do oglądania tej potyczki.

26.

IV liga: Wisła II Kraków - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-0

Sobota, 26 sierpnia 2023 r.     13
W ramach 5. kolejki rozgrywek małopolskiej IV ligi wiślackie rezerwy zmierzyły się ze świetnie punktującym w bieżącym roku kalendarzowym zespołem Kalwarianki. Mecz młodego zespołu "Białej Gwiazdy" z ekipą z Kalwarii Zebrzydowskiej zakończył się zwycięstwem wiślaków 2-0.

27.

Transmisja meczu IV ligi: Wisła II Kraków - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska

Sobota, 26 sierpnia 2023 r.     1
O godzinie 11:00 rezerwowa drużyna Wisły Kraków rozpocznie swój mecz rozgrywek małopolskiej IV ligi, w którym zmierzy się z Kalwarianką Kalwaria Zebrzydowska. Spotkanie będzie transmitowane w serwisie Youtube, zapraszamy do oglądania tej potyczki.

28.

IV liga: Wierchy Rabka Zdrój - Wisła II Kraków 1-10

Niedziela, 20 sierpnia 2023 r.     9
Rezerwy krakowskiej Wisły mają na swoim koncie drugie zwycięstwo w rozgrywkach małopolskiej IV ligi. Tym razem drugi zespół "Białej Gwiazdy" wygrał bardzo wysoko z ekipą Wierchów Rabka Zdrój, bo aż 10-1.

29.

IV liga: Wisła II Kraków - Glinik Gorlice 1-0

Wtorek, 15 sierpnia 2023 r.     9
W swoim drugim spotkaniu sezonu 2023/2024 IV ligi wiślackie rezerwy zaliczają pierwszą wygraną. Pokonali bowiem 1-0 drużynę Glinika Gorlice.

30.

Transmisja meczu IV ligi: Wisła II Kraków - Glinik Gorlice

Wtorek, 15 sierpnia 2023 r.     3
O godzinie 11:00 rezerwowa drużyna Wisły Kraków rozpocznie swój mecz rozgrywek małopolskiej IV ligi, w którym zmierzy się z Glinikiem Gorlice. Spotkanie będzie transmitowane w serwisie Youtube, zapraszamy do oglądania tej potyczki.

31.

Domowe mecze wiślackich rezerw z transmisjami w Internecie

Poniedziałek, 14 sierpnia 2023 r.     0
Jak poinformował nasz klub na łamach mediów społecznościowych domowe mecze rundy jesiennej drugiej drużyny zespołu "Białej Gwiazdy" będzie można oglądać "na żywo" w Internecie.

32.

IV liga: Watra Białka Tatrzańska - Wisła II Kraków 0-0

Niedziela, 6 sierpnia 2023 r.     7
W pierwszym spotkaniu sezonu 2023/2024 IV ligi wiślackie rezerwy zremisowały bezbramkowo z zespołem Watra Białka Tatrzańska.

Znaleziono 32 wyników zapytania.