Szukano tagu: Iwona Stankiewicz


1.

Wisła Kraków dementuje doniesienia Interii!

Poniedziałek, 10 grudnia 2018 r.     45
Na swoich łamach portal Interia.pl opublikował dość zaskakującą informację, w której podał, że Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków za zbycie akcji piłkarskiej spółki oczekiwało od kontrahentów kwoty miliona złotych. Doniesienie to zdementowała za pośrednictwem Twittera rzecznik prasowy naszego klubu, Pani Iwona Stankiewicz.

2.

Z Górnikiem bez Jakuba Bartosza

Piątek, 24 sierpnia 2018 r.     7
Na mecz 6. kolejki ligowej z Górnikiem Zabrze z kadry krakowskiej Wisły wypadł Jakub Bartosz. 22-letni obrońca doznał kontuzji barku i dopiero w najbliższych dniach dowiemy się kiedy będzie mógł wrócić do treningów.

3.

Raport medyczny zespołu Wisły, przed meczem z Miedzią

Czwartek, 26 lipca 2018 r.     7
- Nadal w fazie rehabilitacji znajdują się Zoran Arsenić, Tibor Halilović, Matej Palčič oraz Mateusz Lis. Marcin Wasilewski w ostatnim meczu uległ stłuczeniu podudzia, jest poddawany rehabilitacji, natomiast lekarz przekazał nam, że prawdopodobnie będzie mógł zagrać w jutrzejszym spotkaniu - powiedziała, przekazując informacje o stanie zdrowia naszego zespołu, rzecznik prasowa krakowskiej Wisły, Pani Iwona Stankiewicz.

4.

Wisła oburzona sytuacją z Franem Vélezem

Środa, 25 lipca 2018 r.     42
Przed tygodniem rozwiązał kontrakt, by wrócić do przebywającej w Hiszpanii rodziny, a wczoraj odnalazł się w Grecji i w klubie Áris Saloniki. Mowa oczywiście o hiszpańskim zawodniku Franie Vélezie, którego postawą nasz klub jest oburzony. Do tego stopnia, że jak napisała na Twitterze rzecznik prasowy krakowskiej Wisły, Iwona Stankiewicz, zlecono analizę prawną tej sytuacji.

5.

Iwona Stankiewicz nowym rzecznikiem prasowym Wisły Kraków

Poniedziałek, 2 lipca 2018 r.     9
Nowym rzecznikiem prasowym Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków oraz Wisły Kraków SA została Pani Iwona Stankiewicz. Zastąpiła na tym stanowisku Olgę Tabor-Leszko.

Znaleziono 5 wyników zapytania.