Szukano tagu: Jacek Majchrowski


1.

Komunikat Wisły Kraków SA

Czwartek, 12 września 2019 r.     22
W związku z informacjami dotyczącymi planowanych inwestycji na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie, które zostały przedstawione podczas obrad Komisji Sportu i Kultury Fizycznej Rady Miasta Krakowa w dniu 10 września 2019 roku, Wisła Kraków SA zaprezentowała swoje oficjalne stanowisko w tej sprawie - w postaci pisma skierowanego do Pana Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego, a także Rady Miasta oraz Zarządu Infrastruktury Sportowej.

2.

Wisła nie otrzyma wsparcia w spłacie zadłużenia od miasta

Poniedziałek, 12 sierpnia 2019 r.     72
Po niedawnym posiedzeniu Rady Miasta Krakowa, która pozytywnie zaopiniowała możliwość ewentualnych zmian w sposobie spłaty zadłużenia klubu Wisła Kraków SA w stosunku do Miasta Krakowa - negatywną opinię w tej sprawie wydał prezydent miasta, Jacek Majchrowski. Oznacza to, że "Biała Gwiazda" będzie musiała spłacić zadłużenie w wysokości około 5,2 mln złotych zgodnie z wcześniej przyjętym harmonogramem, ale ten wpłynąć może na płynność finansową klubu.

3.

Miasto Kraków nie rozłoży Wiśle długu na raty

Wtorek, 14 maja 2019 r.     32
W ostatnich dniach Wisła Kraków SA poprosiła włodarzy miejskich o rozłożenie na raty długu za wynajem stadionu, który wynosić ma 4,8 milionów złotych. Okres jego spłaty był jednak bardzo długi, bo aż... 25-letni i jak podał "Dziennik Polski" - prezydent Krakowa, Jacek Majchrowski, nie wyraził zgody na wiślacką propozycję.

4.

Miasto Kraków udzieli Wiśle pożyczki?!

Piątek, 4 stycznia 2019 r.     44
Jak podał "Dziennik Polski", w piątek, 4 stycznia, ma dojść do spotkania prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego z prezesem Małopolskiego Związku Piłki Nożnej Ryszardem Niemcem i krakowskimi autorytetami w sprawie ratowania Wisły Kraków. Jednym z pomysłów jest udzielenie przez miasto pożyczki pod zastaw terenów przy ul. Reymonta.

5.

Biznesmeni czy przebierańcy - co dalej z Wisłą?

Środa, 26 grudnia 2018 r.     100
Bardzo poważnym błędem zarządu Wisły Kraków, który w minioną sobotę podał się do dymisji, był niemalże całkowity brak transparentności w działaniu. Wprawdzie w wielu wywiadach prezes Marzena Sarapata wiele o tym mówiła, ale czym więcej mówiła, tym niestety mniej się z tym działo. Samo wydawanie newslettera, dla oczyszczenia gęstniejącej atmosfery wokół klubu, dawało niewiele. Problem w tym, że po oddaniu akcji spółki w nowe ręce i po powołaniu tymczasowego prezesa, w osobie Adama Pietrowskiego, z transparentnością jest niestety równie źle.

6.

Potencjalni wiślaccy inwestorzy spotkali się z prezydentem Krakowa

Sobota, 22 grudnia 2018 r.     35
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, potencjalni właściciele Wisły Kraków SA spotkali się dziś z prezydentem miasta Krakowa, Panem Jackiem Majchrowskim. Po zakończenu tej wizyty nie udzielili jednak zgromadzonym w magistracie dziennikarzom żadnego komunikatu.

7.

Potencjalni właściciele Wisły spotkają się z prezydentem miasta Krakowa

Piątek, 21 grudnia 2018 r.     18
Jak poinformował portal interia.pl - na sobotę, 22 grudnia, na godzinę 13:00, umówione zostało spotkanie, podczas którego prezydent Krakowa, Jacek Majchrowski, spotka się z potencjalnymi nowymi właścicielami Wisły Kraków SA. Plany te zdradziła Interii rzecznik prasowy prezydenta, Pani Monika Chylaszek.

8.

Zmiany właścicielskie w Wiśle, czyli czekając na komunikat, czekając na przelew...

Środa, 19 grudnia 2018 r.     68
Wisła Kraków i jej zmiany właścicielskie są w ostatnich dniach jednym z najbardziej gorących tematów w polskim internecie. Nic jednak dziwnego - sprawa dotyczy jednego z największych klubów sportowych w naszym kraju, który ma ogromną rzeszę kibiców. Stąd też zanim dojdzie do oficjalnych potwierdzeń - warto zebrać te szczegóły, które znamy dotychczas.

9.

Nieoficjalnie: Wisła Kraków ma nowych właścicieli!

Wtorek, 18 grudnia 2018 r.     81
Wszystko wskazuje na to, choć jest to jeszcze informacja nieoficjalna, że Wisła Kraków SA ma nowych właścicieli. Część kapitału, który zainwestuje w "Białą Gwiazdę" pochodzić ma z funduszu inwestycyjnego z dalekiej Kambodży. Część natomiast należeć ma do kapitału szwedzkiego.

10.

Miasto Kraków największym sponsorem Wisły Kraków?

Środa, 5 grudnia 2018 r.     60
Jak poinformował "Dziennik Polski" - Wisła Kraków złożyła prezydentowi Jackowi Majchrowskiemu ofertę poszerzenia współpracy, tak aby to właśnie miasto Kraków zostało największym sponsorem "Białej Gwiazdy".

11.

Oficjalnie: Wisła Kraków zostaje na Reymonta!

Środa, 18 lipca 2018 r.     25
W imieniu Prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego, Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu podpisał ze spółką Ekstraklasa SA umowę cesji wierzytelności Wisły Kraków SA. Spółka zapłaci Gminie ok. 4 miliony 600 tysięcy złotych tytułem spłaty zadłużenia klubu sportowego z odsetkami wobec ZIKiT za dzierżawę stadionu przy ulicy Reymonta. Pierwsza wpłata zostanie zrealizowana w najbliższych dniach - podała oficjalna strona Wisły Kraków.

12.

Porozumienie miasta i Ekstraklasy SA z Wisłą Kraków, odnośnie spłaty zadłużenia za dzierżawę stadionu

Czwartek, 12 lipca 2018 r.     62
Wisła Kraków zawarła porozumienie z miastem, na mocy którego "Biała Gwiazda" będzie mogła rozgrywać swoje spotkania na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana - poinformował portal sport.lovekrakow.pl. Wstępne uzgodnienia mówią, że kwota wynajmu ma sięgać 130 tysięcy złotych, za każdorazowe użytkowanie obiektu przy ulicy Reymonta, a co najważniejsze, ma ona zostać zaksięgowana na koncie miasta na 48 godzin przed planowanym wykorzystaniem obiektu.

13.

Światło w tunelu! Wisła może zostać na Reymonta!

Czwartek, 12 lipca 2018 r.     68
Jak na swoim koncie na facebooku poinformował prezydent miasta Krakowa, Jacek Majchrowski, wspólnie z Ekstraklasą SA znaleziono rozwiązanie, które pozwolić ma pozostać piłkarzom Wisły Kraków na stadionie przy ulicy Reymonta.

14.

Wiślacy piszą do prezydenta

Środa, 11 lipca 2018 r.     40
Byli piłkarze krakowskiej Wisły - Kazimierz Kmiecik, Marek Kusto, Marek Motyka, Dariusz Marzec, Arkadiusz Głowacki, Radosław Sobolewski, Paweł Brożek, Maciej Stolarczyk, Bogdan Zając, Marcin Kuźba - napisali apel do prezydenta miasta Krakowa, Jacka Majchrowskiego, aby przyszedł z pomocą Wiśle Kraków i pomógł rozwiązać problem z występami "Białej Gwiazdy" na stadionie przy ulicy Reymonta.

15.

Miasto nie przedłużyło Wiśle umowy na dzierżawę stadionu!

Poniedziałek, 2 lipca 2018 r.     158
Jak podał serwis lovekrakow.pl - prezydent miasta Krakowa, Jacek Majchrowski, po negatywnej opinii skarbnika i miejskich prawników, nie pozwolił Zarządowi Infrastruktury Sportowej na przedłużenie z Wisłą Kraków SA umowy dzierżawy stadionu przy ulicy Reymonta.

Znaleziono 15 wyników zapytania.