Szukano tagu: Maciej Skorża


1.

Maciej Skorża: - Najlepszy mecz od kiedy jestem trenerem Lecha

Sobota, 8 maja 2021 r.     5
- Przede wszystkim chciałbym pogratulować drużynie dobrego meczu - zarówno w aspekcie mentalnym, jak i jeśli chodzi o dyscyplinę taktyczną na boisku. Z ogromną determinacją walczyliśmy od pierwszej minuty i dobrze wykorzystywaliśmy te przestrzenie, które drużyna gospodarzy nam zostawiała. Szczególnie w środkowej strefie boiska. Można być zadowolonym z realizacji tych założeń - mówił po wygranym spotkaniu w Krakowie z Wisłą, trener zespołu Lecha Poznań, Maciej Skorża.

2.

Maciej Stolarczyk (na razie) zachowa posadę

Poniedziałek, 28 października 2019 r.     85
Mimo kompromitującej porażki z Legią Warszawa, bo aż 0-7, która była naszym szóstym przegranym spotkaniem z rzędu, w tym piątym w rozgrywkach Ekstraklasy, trener Maciej Stolarczyk pozostanie na stanowisku pierwszego trenera zespołu "Białej Gwiazdy". Na dalsze losy szkoleniowca w Wiśle decydujący wpływ będą mieć jednak przede wszystkim dwa najbliższe mecze ligowe, w których nasz zespół zmierzy się na wyjeździe z Rakowem Częstochowa oraz na własnym stadionie z Arką Gdynia.

3.

Były trener Wisły został selekcjonerem kadry olimpijskiej Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Poniedziałek, 19 marca 2018 r.     4
Były trener krakowskiej Wisły, Maciej Skorża, został dziś przedstawiony jako selekcjoner kadry olimpijskiej Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Przypomnijmy, że Skorża prowadził zespół "Białej Gwiazdy" w latach 2007-2010 i wywalczył dwukrotnie mistrzostwo Polski.

4.

Maciej Skorża przed meczem z Wisłą: - Zagramy bardzo ambitnie i z wielkim poświęceniem

Czwartek, 13 lipca 2017 r.     5
- Chcę jak najlepiej zestawić drużynę, choć tego czasu nie było zbyt dużo, bo przez cztery tygodnie trudno odcisnąć na zespole jakieś strasznie mocne piętno. Będziemy więc potrzebować trochę czasu, żebyście zobaczyli jakieś wyraźne zmiany w taktyce, czy tendencjach, choć zapewne już jutro będzie to widoczne - mówił na konferencji prasowej, przed meczem Pogoń Szczecin - Wisła Kraków, nowy trener szczecińskiej drużyny, którym latem bieżącego roku został doskonale znany w Krakowie, Maciej Skorża.

5.

Były trener Wisły podejmie pracę w Pogoni Szczecin

Wtorek, 23 maja 2017 r.     26
Były szkoleniowiec zespołu Wisły Kraków, Maciej Skorża, podejmie od nowego sezonu pracę w Pogoni Szczecin. Jak poinformował ten klub - Skorża podpisał umowę na dwa lata.

Znaleziono 5 wyników zapytania.