Szukano tagu: Michał Buchalik


1.

Symboliczna kara dla Arki Gdynia od Komisji Ligi

Środa, 17 czerwca 2020 r.     18
W trakcie meczu ligowego Arki Gdynia z Wisłą Kraków doszło do skandalicznego incydentu. Na murawie pojawił się bowiem... kibic, który nie tylko wykrzykiwał obsceniczne hasła, ale szykował się też do bójki z bramkarzem "Białej Gwiazdy" - Michałem Buchalikiem. I tak jak całość - w obecnej sytuacji epidemicznej - była mocno niebezpieczna, tak gdyński klub został przez Komisję Ligi potraktowany naszym zdaniem bardzo ulgowo.

2.

Tłusty czwartek z wiślakami

Czwartek, 20 lutego 2020 r.     4
Z okazji tzw. "tłustego czwartku" pod jedną z krakowskich galerii handlowych piłkarze "Białej Gwiazdy" spotkali się z krakowianami, aby m.in. rozdać im tradycyjnie zjadane w ten dzień w Polsce pączki. Zapraszamy Was do obejrzenia fotogaleria z tej sympatycznej akcji.

3.

Michał Buchalik: - Pewnie będę musiał Rafałowi coś postawić

Niedziela, 16 lutego 2020 r.     5
- Taki był nasz plan i cieszymy się z tego, że udało się to w miarę szybko zrobić i praktycznie po dwóch kolejkach wychodzimy ze strefy spadkowej, ale mimo tego dalej będziemy sobie powtarzać, że jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji, bo miejsce Wisły Kraków jest gdzieś indziej. Będziemy walczyć, żeby nasze miejsce na pewno było lepsze - mówił po zwycięstwie w Lubinie, bramkarz zespołu "Białej Gwiazdy", Michał Buchalik.

4.

Michał Buchalik: - Jesteśmy naprawdę bardzo dobrze przygotowani

Sobota, 8 lutego 2020 r.     6
- Mówiliśmy dużo o tym, żeby dobrze zacząć i myślę, że tak właśnie było. Chłopaki wybiegali ten mecz i praktycznie do samego końca tych sił nie brakowało, cały czas byliśmy pod grą i nie pozwoliliśmy Jagielloni na zbyt dużo - mówił po pewnym zwycięstwie nad Jagiellonią, bramkarz krakowskiej Wisły, Michał Buchalik.

5.

Michał Buchalik: - Zostawiliśmy na boisku serducho

Sobota, 14 grudnia 2019 r.     1
- Duży kamień z serca naprawdę nam spadł i możemy się trochę pocieszyć tym zwycięstwem, ale wiemy, że to jest dopiero początek tej ciężkiej drogi. Przed świętami jest jeszcze jeden mecz i fajnie byłoby zrobić sobie na nie prezent i dopisać kolejne trzy punkty - mówił po zwycięskim spotkaniu z Pogonią Szczecin, bramkarz zespołu Wisły Kraków, Michał Buchalik.

6.

Michał Buchalik na czele listopadowego rankingu

Czwartek, 28 listopada 2019 r.     10
Za nami kolejny fatalny miesiąc w wykonaniu piłkarzy Wisły Kraków. Kolejne ich porażki sprawiają, że w Waszych pomeczowych głosowaniach oceniani są oni bardzo nisko, ale nie może to niestety dziwić. Tak jak i końcowy wynik tego rankingu, który wygrywa zawodnik z najniższym wynikiem w jego historii! Osiągnął go Michał Buchalik i wyniósł on 3.54 punktów. Tak niska ocena bardziej świadczy jednak o jego kolegach z zespołu, niż o nim samym... Buchalik był bowiem i tak... "najlepszy".

7.

Michał Buchalik: - Nie mamy nic na swoje usprawiedliwienie

Niedziela, 10 listopada 2019 r.     5
- Po stracie bramki odpłynęliśmy i nie wiedzieliśmy co się dzieje. Do jej straty stwarzaliśmy sobie sytuacje i myślę, że gdybyśmy strzelili jako pierwsi bramkę, to ten mecz byśmy wygrali, ale jakby stare przysłowie się sprawdziło, że gdy nie strzelasz, to sam ją dostajesz. I tak właśnie było - mówił po kolejnej porażce zespołu Wisły Kraków, tym razem 0-1 z Arką Gdynia, bramkarz naszej drużyny, Michał Buchalik.

8.

Oceny po meczu z Rakowem Częstochowa. Michał Buchalik i Kamil Wojtkowski z trójkami

Środa, 6 listopada 2019 r.     19
Siedem kolejnych porażek to rezultat, którego na starcie bieżącego sezonu nikt przy Reymonta się nie spodziewał. "Biała Gwiazda" jest w coraz gorszej sytuacji w ligowej tabeli, więc nic dziwnego, że po kolejnych przegranych spotkaniach wystawiane przez Was noty niezmiennie zaniżają średnie naszych piłkarzy. Nie inaczej było też po spotkaniu z Rakowem, po którym zaledwie dwóch zawodników otrzymało oceny rozpoczynające się od "trójek". Są to Michał Buchalik oraz Kamil Wojtkowski. Trójki bliski był też Lukas Klemenz, ale ostatecznie do takiego wyniku nie dobił.

9.

Michał Buchalik najlepszym wiślakiem w październiku

Piątek, 1 listopada 2019 r.     9
Październik 2019 roku w wykonaniu piłkarzy Wisły Kraków był dla ich kibiców fatalnym okresem. Wprawdzie wiślacy zagrali zaledwie trzy spotkanie, ale nie tyle każde z nich przegrali, co zaliczyli katastrofalne rezultaty. 0-7 z Legią oraz 0-4 z Lechem to wyniki, na które żaden fan "Białej Gwiazdy" nie jest przygotowany. I nie można obok nich przejść obojętnie. W trzecim spotkaniu października przegraliśmy 1-2 z Piastem Gliwice, co dopełnia zakończony właśnie miesiąc.

10.

Oceny po warszawskiej kompromitacji

Wtorek, 29 października 2019 r.     19
Porażka 0-7 w Warszawie to najbardziej kompromitujący wynik piłarskiej Wisły na przełomie kilkudziesięciu lat. Nic więc dziwnego, że "bohaterowie" tego wydarzenia zostali przez Was ocenieni poniżej jakiejkolwiek krytyki. Poza Michałem Buchalikiem - wszyscy zawodnicy, którzy zagrali w tym blamażu, otrzymali od Was średnie noty rozpoczynające się od "jedynki", a przynajmniej na początku głosowania zanosiło się na indywidualny antyrekord, ale ten ostatecznie nie padł. A szkoda...

11.

Michał Buchalik: - Nie mogę w to uwierzyć

Niedziela, 27 października 2019 r.     11
- Jeszcze nie wierzę w to, co się stało. Dziś praktycznie nie wyszliśmy na to spotkanie i dostaliśmy siedem bramek. Naprawdę ciężko mi coś powiedzieć, nie mogę w to uwierzyć - mówił po klęsce w Warszawie bramkarz krakowskiej Wisły, Michał Buchalik.

12.

W meczu z Piastem najlepszy Michał Buchalik

Niedziela, 20 października 2019 r.     11
Piłkarze krakowskiej Wisły są w solidnym dołku, przegrywają niestety mecz za meczem i ponownie zaliczyli występ, po którym Wasze oceny ich postawy są dalekie od choćby przyzwoitego poziomu. Nie inaczej było też po spotkaniu z Piastem Gliwice, po którym jedyną "czwórkę" - a więc i tak notę poniżej "wyjściowej piątki" - otrzymał tylko Michał Buchalik. Dokładniej jest to ocena 4.10, co dobitnie pokazuje - jak znów nisko ocenieni zostali podopieczni trenera Macieja Stolarczyka.

13.

Michał Buchalik: - Pokazaliśmy wolę walki

Sobota, 19 października 2019 r.     9
- Musimy te błędy przeanalizować, bo nie możemy dopuszczać do takich sytuacji, jakie miał Piotr Parzyszek. Nie chcę tego oceniać na gorąco, jak to wszystko wyglądało, bo może przy drugiej bramce mogłem pomóc, ale piłka była bardzo ostra. Uczulaliśmy się przed meczem na to, że Parzyszek jest takim napastnikiem, którego piłka szuka w polu karnym i ten mecz to pokazał. Znalazł się tak trzy razy - mówił po meczu z Piastem Gliwice, bramkarz Wisły Kraków, Michał Buchalik.

14.

Michał Buchalik najlepszym wiślakiem w meczu z Koroną

Poniedziałek, 16 września 2019 r.     7
Najlepszym piłkarzem Wisły Kraków, w meczu z Koroną Kielce, był Waszym zdaniem nasz bramkarz - Michał Buchalik. Jako jedyny otrzymał od Was średnią notę zaczynającą się od "szóstki", a dokładniej 6.03. Kolejni w tym zestawieniu - Paweł Brożek i Maciej Sadlok otrzymali oceny na poziomie odpowiednio 5.84 i 5.71 punktów.

15.

Michał Buchalik: - Czasami takie mecze też można wygrać

Sobota, 14 września 2019 r.     7
- Graliśmy w osłabieniu przez dłuższy czas meczu i wiadomo, że mieliśmy swoje sytuacje i czasami takie mecze też można wygrać, ale ten punkt też szanujemy - mówił po meczu z Koroną Kielce, bramkarz zespołu Wisły Kraków, Michał Buchalik. - Gdybyśmy wytrzymali te pierwsze piętnaście minut po przerwie, to ten mecz nie musiał się tak skończyć. Mówiliśmy sobie o tym w przerwie, że początek będzie bardzo ważny - dodał wiślak.

16.

Michał Buchalik: - Cieszę się z tego, że trener dał mi kredyt zaufania

Sobota, 17 sierpnia 2019 r.     6
- Najważniejsze, że worek z bramkami się rozwiązał i wykorzystaliśmy te sytuacje, które mieliśmy. Cieszę się z tego, że trener dał mi kredyt zaufania, a ja mogę skupiać się tylko na mojej pracy. Staram się więc powolutku to spłacać. Nie chcę być hurraoptymistą, bo narazie jest super. Mało tych bramek tracimy, to jest najważniejsze. Dziś fajnie, że w końcu wygraliśmy tak zdecydowanie - mówił po zwycięstwie z ŁKS-em, bramkarz zespołu "Białej Gwiazdy", Michał Buchalik.

17.

Michał Buchalik najlepszym wiślakiem w meczu z Pogonią

Poniedziałek, 12 sierpnia 2019 r.     18
Drużyna Pogoni Szczecin nie jest w ostatnich miesiącach naszym "ulubionym" rywalem. W sobotę przegraliśmy z "Portowcami" po raz trzeci z rzędu, do tego po bardzo słabym występie. Po nim - w Waszych ocenach - na notę powyżej wyjściowej "piątki" zasłużył tylko jeden zawodnik - nasz bramkarz, Michał Buchalik. Pozostali wiślacy znaleźli się "pod kreską", co dobitnie pokazuje, że mecz w Szczecinie był naszym występem "do zapomnienia".

18.

Sytuacja kadrowa Wisły przed meczem z Miedzią

Piątek, 17 maja 2019 r.     8
W porównaniu do naszego poprzedniego spotkania ligowego, w którym zmierzyliśmy się z Arką Gdynia, sytuacja kadrowa zespołu "Białej Gwiazdy" uległa poprawie. Do treningów z zespołem wrócił bowiem Łukasz Burliga, a po przerwie spowodowaną nadmiarem żółtych kartek, gotowy do gry jest Rafał Pietrzak. Do dyspozycji trenerów jest też nieobecny ostatnio Vullnet Basha, którego zabrakło w Gdyni z powodów osobistych.

19.

Sytuacja kadrowa Wisły Kraków, przed meczem z Koroną

Czwartek, 9 maja 2019 r.     8
W zaplanowanym na piątek, 10 maja, spotkaniu ligowym z Koroną Kielce zespół Wisły Kraków wystąpi bez zmuszonego pauzować za nadmiar żółtych kartek Rafała Boguskiego. Ponadto trener Maciej Stolarczyk nie będzie mógł skorzystać z zawodników, którzy są kontuzjowani, choć lista nieobecnych jest znacznie mniejsza, niż to było jeszcze niedawno.

20.

Sytuacja kadrowa Wisły Kraków, przed meczem w Zabrzu

Środa, 1 maja 2019 r.     16
W czekającym nas już w najbliższy piątek spotkaniu ligowym z Górnikiem Zabrze do gry gotowi są dwaj ostatnio nieobecni piłkarze - kontuzję wyleczył już bowiem Kamil Wojtkowski, a po przerwie za czerwoną kartkę wystąpić będzie już mógł Łukasz Burliga.

21.

Sytuacja kadrowa Wisły Kraków, przed meczem w Sosnowcu

Środa, 24 kwietnia 2019 r.     9
Sytuacja kadrowa Wisły Kraków, przed czekającym nas już jutro meczem z Zagłębiem Sosnowiec, uległa niestety dalszemu pogorszeniu - w porównaniu do poprzedniego spotkania. Poza ósemką kontuzjowanych zawodników, do grona nieobecnych dołączył bowiem zmuszony pauzować za czerwoną kartkę Łukasz Burliga.

22.

Sytuacja kadrowa Wisły Kraków, przed meczem z Wisłą Płock

Piątek, 19 kwietnia 2019 r.     21
Bez aż siedmiu kontuzjowanych zawodników radzić będzie sobie musiała drużyna Wisły Kraków, w swoim pierwszym meczu finałowej części sezonu ligowego 2018/2019, w którym zmierzy się z Wisłą Płock.

23.

Sytuacja kadrowa Wisły, przed meczem w Lubinie

Piątek, 12 kwietnia 2019 r.     12
W ostatnim meczu zasadniczej części sezonu ligowego, w którym zmierzymy się w Lubinie z tamtejszym Zagłębiem, zespół Wisły Kraków radzić będzie sobie musiał bez Marcina Wasilewskiego i Jakuba Bartosza. Dopiero indywidualne zajęcia rozpoczął Michał Buchalik.

24.

Sytuacja kadrowa Wisły, przed meczem z Piastem

Piątek, 5 kwietnia 2019 r.     21
W niezwykle ważnym spotkaniu ligowym z Piastem Gliwice zespół Wisły Kraków radzić będzie sobie musiał bez co najmniej czterech zawodników. Do kontuzjowanych już wcześniej Michała Buchalika i Jakuba Bartosza dołączył bowiem na dłużej Marcin Wasilewski. Ponadto za nadmiar żółtych kartek pauzować będzie musiał Łukasz Burliga.

25.

Sytuacja kadrowa Wisły, przed meczem z Zagłębiem Sosnowiec

Wtorek, 2 kwietnia 2019 r.     5
Nie zmieniła się sytuacja kadrowa Wisły Kraków po meczu z Legią Warszawa. Oznacza to, że w czekającej nas już jutro potyczce z Zagłębiem Sosnowiec trener Maciej Stolarczyk nie będzie mógł skorzystać z dwóch aktualnie kontuzjowanych piłkarzy, którymi są Michał Buchalik oraz Jakub Bartosz.

26.

Sytuacja kadrowa Wisły, przed meczem z Legią

Piątek, 29 marca 2019 r.     13
W spotkaniu ligowym z Legią Warszawa nie będzie mogło wystąpić dwóch zawodników Wisły Kraków. Są to kontuzjowani piłkarze Michał Buchalik oraz Jakub Bartosz.

27.

Tobiasz Weinzettel bramkarzem Wisły Kraków

Poniedziałek, 25 marca 2019 r.     11
Nowym bramkarzem Wisły Kraków został dziś 22-letni Tobiasz Weinzettel, którego poprzednim klubem była I-ligowa Odra Opole. Na Reymonta przychodzi na zasadzie "wolnego transferu", a jego umowa obowiązywać będzie do końca czerwca 2019 roku.

28.

Raport medyczny po derbach

Wtorek, 19 marca 2019 r.     13
Po spotkaniu derbowym dwóch zawodników Wisły Kraków doznało kontuzji. Na około trzy miesiące z kadry zespołu wypada niestety Michał Buchalik, który doznał urazu mięśnia prostego uda. Mniej poważna kontuzja spotkała Krzysztofa Drzazgę.

29.

Z Wisły może w najbliższych dniach odejść aż piętnastu zawodników!

Piątek, 4 stycznia 2019 r.     36
Wprawdzie dokładnie zostało to powiedziane w trakcie dzisiejszej konferencji prasowej i w jej zapisie informacja ta się znalazła, ale jest ona na tyle ważna, że zamieszczamy ją dodatkowo. Dotyczy ona zawodników, którzy z powodu zaległości w wypłatach albo już mogą złożyć w PZPN-ie wniosek o rozwiązanie kontraktu z naszym klubem, albo będą mogli to zrobić za około 10 dni.

30.

Paweł Brożek dogonił Władysława Kawulę

Niedziela, 9 grudnia 2018 r.     1
Wczorajszy występ Pawła Brożka w wiślackich barwach przeciwko Jagiellonii Białystok, był jego 329. ekstraklasowym meczem w koszulce z "Białą Gwiazdą". Popularny "Brozio" dogonił tym samym Władysława Kawulę, który grając w Wiśle w latach 1956-1970, również wystąpił w 329. spotkaniach ligowych naszego klubu.

31.

Michał Buchalik najlepszym wiślakiem w meczu pucharowym z Lechią

Czwartek, 27 września 2018 r.     12
Najlepszym piłkarzem Wisły Kraków, w spotkaniu rozgrywek Pucharu Polski z Lechią Gdańsk, był Michał Buchalik. W Waszym głosowaniu z notą 7.67 punktów wygrał ze sporą przewagą, bo kolejni w zestawieniu - Jakub Bartkowski, Marko Kolar i Jesús Imaz otrzymali oceny zaczynające się od "piątek". I to jedyni wiślacy, którzy za wtorkowy występ otrzymali od Was oceny powyżej tej wyjściowej.

32.

Michał Buchalik: - O wszystkim decyduje trener

Środa, 26 września 2018 r.     11
- Udało nam się doprowadzić do rzutów karnych, bo wiadomo, graliśmy w dziesiątkę i próbowaliśmy się bronić, choć zdarzały nam się także kontrataki. Taki był już później plan, żeby do tych rzutów karnych dotrzymać. Wiadomo, że te to jest loteria i szkoda, bo dobrze strzelaliśmy, ale Lechia jak widać także robiła to dobrze - powiedział po meczu pucharowym z Lechią Gdańsk, bramkarz zespołu Wisły Kraków, Michał Buchalik.

33.

Michał Buchalik na dłużej w Wiśle!

Czwartek, 20 września 2018 r.     6
Michał Buchalik podpisał nowy kontrakt z Wisłą Kraków. Umowa zacznie obowiązywać wraz z zakończeniem bieżącego sezonu i będzie ważna do końca czerwca 2022 roku - poinformowała oficjalna strona naszego klubu.

34.

W sparingu z Victorią Wisła z Pawłem Brożkiem w składzie

Środa, 5 września 2018 r.     47
Jak w wywiadzie dla "Gazety Krakowskiej" powiedział dyrektor sportowy Wisły Kraków, Arkadiusz Głowacki, w zaplanowanym na najbliższy piątek spotkaniu towarzyskim z Victorią Jaworzno, w barwach naszego zespołu ponownie zagra Paweł Brożek. Po trzech tygodniach treningów jest on już bowiem na tyle gotowy do występów, że będzie mógł zaprezentować się kibicom "Białej Gwiazdy".

35.

Tibor Halilović trenuje z drużyną!

Środa, 8 sierpnia 2018 r.     23
Trener Maciej Stolarczyk ma do dyspozycji pełną kadrę pierwszej drużyny! Do zajęć z zespołem wrócił już bowiem ostatni z rekonwalescentów, którym był Tibor Halilović. I chyba przyznać trzeba, że takiej sytuacji w naszym zespole zwyczajnie... nie pamiętamy.

36.

Michał Buchalik: - Biorę to na siebie

Niedziela, 5 sierpnia 2018 r.     7
- Dziś niestety popełniłem błąd, biorę to na siebie i z tego miejsca chciałem przeprosić chłopaków. Z przebiegu meczu na pewno zasłużyliśmy tutaj przynajmniej na punkt. Zdaniem sędziego był to faul, który kwalifikował się na czerwoną kartkę. Dostał taki sygnał z wozu. Muszę się z tym chyba zgodzić, bo nic z tym nie zrobię. Muszę to jeszcze na spokojnie zobaczyć, ale punktów nie odzyskamy - mówił po meczu w Białymstoku Michał Buchalik, dla którego zakończył się on w 57. minucie - czerwoną kartką.

37.

Z Białegostoku na tarczy. Jagiellonia - Wisła 1-0

Niedziela, 5 sierpnia 2018 r.     45
Piłkarze krakowskiej Wisły wracają z Białegostoku bez choćby jednego punktu. Przegrywamy bowiem z aktualnym wicemistrzem Polski - Jagiellonią, 0-1, tracąc przy tym Michała Buchalika, który po niespełna godzinie gry musiał opuścić murawę za czerwoną kartkę. Zaraz potem wiślacy stracili bramkę po rzucie wolnym, a grając w osłabieniu nie udało im się odrobić straty.

38.

Michał Buchalik piłkarzem lipca

Czwartek, 2 sierpnia 2018 r.     9
Jak zapewne doskonale wiecie - po każdym oficjalnym meczu piłkarzy Wisły Kraków, który zarazem jest ogólnodostępny do obejrzenia, możecie na naszych łamach oceniać postawę poszczególnych wiślaków. Otrzymane oceny pozwalają nam przedstawić najlepszego piłkarza danego spotkania oraz w danym miesiącu - "piłkarza miesiąca". I po zakończonym właśnie miesiącu lipcu wiemy już, że najlepiej ocenialiście grę Michała Buchalika. Jego lipcowa średnia to 6.76 punktów.

39.

Michał Buchalik najlepszym wiślakiem w meczu z Miedzią

Niedziela, 29 lipca 2018 r.     14
Najlepszym piłkarzem Wisły Kraków, w spotkaniu ligowym z Miedzią Legnica, został w Waszym głosowaniu Michał Buchalik. Nasz bramkarz otrzymał średnią notę równą 8.07 punktów i wyprzedził kolejnych w zestawieniu - Zdenka Ondráška oraz Vullneta Bashę.

40.

Trzech wiślaków w jedenastce kolejki

Niedziela, 29 lipca 2018 r.     2
Aż trzech piłkarzy Wisły Kraków znalazło się w najlepszej "jedenastce" 2. kolejki ligowej sezonu 2018/2019, którą wybiera redakcja stacji Canal+ Sport. Wyróżnienie to trafiło do Michała Buchalika, Vullneta Bashy oraz do Zdenka Ondráška. Są to pierwsze takie nominacje dla wiślaków w bieżącym sezonie.

41.

Michał Buchalik: - Tylko trzeba się z tego cieszyć, że mogłem pomóc zespołowi

Sobota, 28 lipca 2018 r.     15
- Koledzy dziękowali mi, a ja dziękowałem im, bo cała drużyna zdobyła dziś trzy punkty. Co do tej sytuacji, to trzeba się z tego cieszyć, bo poszedłem "w ciemno" przed strzałem. Udało się obronić. Tylko trzeba się z tego cieszyć, że mogłem pomóc zespołowi w zdobyciu trzech punktów - mówił jeden z bohaterów zespołu Wisły Kraków w zwycięskim spotkaniu z Miedzią Legnica, którym niewątpliwie był Michał Buchalik. W doliczonym czasie gry swoją interwencją uchronił nas od straty niemal pewnej wyrównującej bramki.

42.

Raport kadrowy Wisły, przed meczem z Górnikiem

Piątek, 18 maja 2018 r.     19
W ostatnim spotkaniu ligowym, w sezonie 2017/2018, w którym piłkarze krakowskiej Wisły zmierzą się w Zabrzu z tamtejszym Górnikiem, w kadrze "Białej Gwiazdy" zabraknie zawodników kontuzjowanych, którymi nadal są Maciej Sadlok, Fran Vélez, Michał Buchalik i Arkadiusz Głowacki. Ponadto z drobnymi urazami zmagają się Denys Bałaniuk oraz Patryk Małecki.

43.

Raport kadrowy, przed meczem z Zagłębiem

Wtorek, 8 maja 2018 r.     18
W czekającym nas w środę, 9 maja, spotkaniu ligowym z Zagłębiem Lubin trener Joan Carrillo nie będzie mógł skorzystać z czterech zawodników, którzy są kontuzjowani. Są to: Michał Buchalik, Arkadiusz Głowacki, Matej Palčič oraz Maciej Sadlok. Cała czwórka jest w trakcie rehabilitacji.

44.

Raport kadrowy Wisły, przed meczem w Kielcach

Piątek, 4 maja 2018 r.     11
W niedzielnym spotkaniu, rozgrywanym w ramach 34. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym krakowska Wisła zmierzy się w Kielcach z tamtejszą Koroną, opiekun "Białej Gwiazdy", Joan Carrillo, nie będzie mógł liczyć na pięciu zawodników. Do dyspozycji trenera nie będą bowiem dostępni Maciej Sadlok, Matej Palčič, Arkadiusz Głowacki i Michał Buchalik, których z gry wykluczają urazy. Ponadto w Kielcach nie będzie mógł wystąpić Nikola Mitrović, który pauzować będzie z powodu nadmiaru żółtych kartek.

45.

Daniel Gołda dla Zapinamypasy: - Mamy z Carlitosem wspólny cel

Poniedziałek, 9 kwietnia 2018 r.     19
Gościem inauguracyjnego magazynu kibiców Wisły Kraków w radiu internetowym, Zapinamypasy.pl, był dziś dyrektor wykonawyczy "Białej Gwiazdy", Daniel Gołda. Tematem przewodnim były oczywiście sprawy kontraktowe zawodników, a głównym dementowanie plotki o rzekomym odejściu po zakończeniu bieżącego sezonu Carlosa Lópeza do... poznańskiego Lecha, która to przewija się ostatnio na forach internetowych oraz w mediach społecznościowych.

46.

Michał Buchalik na dłużej w Wiśle

Piątek, 6 kwietnia 2018 r.     7
Kontrakt naszego bramkarza, Michała Buchalika, który pierwotnie zakończyć miał się w czerwcu bieżącego roku, został automatycznie przedłużony o kolejne dwanaście miesięcy. Wynikało to z umowy zawodnika z klubem, w której był zapis, że stanie się tak w przypadku rozegrania przez niego w trwających rozgrywkach odpowiedniej liczby minut.

47.

Obserwujemy grę. Po meczu Piast - Wisła

Wtorek, 27 lutego 2018 r.     3
Zapraszamy Was do kolejnej odsłony naszej krótkiej analizy gry piłkarzy Wisły Kraków, w jej meczu ligowym. Tym razem dotyczy on naszego wyjazdowego spotkania z Piastem Gliwice, który był niewątpliwie najsłabszym występem wiślaków w tym roku.

48.

Michał Buchalik najlepszym wiślakiem w meczu z Piastem

Wtorek, 27 lutego 2018 r.     20
Bardzo szanujemy dokonania Michała Buchalika w meczu z Piastem Gliwice, bo w kilku sytuacjach uratował nas on od straty gola, ale chyba nie ma nic gorszego, jak... bramkarz z najwyższą notą... I to po spotkaniu z zespołem, którego jedynym celem na bieżący sezon jest walka o utrzymanie. Tak jednak było w naszej potyczce w Gliwicach, w której to najwyżej doceniliście grę naszego bramkarza. I to najlepiej też świadczy o postawie pozostałych wiślaków.

49.

Michał Buchalik: - Miejsce w ósemce to jest nasz cel minimum

Niedziela, 25 lutego 2018 r.     5
- Na kolejny mecz nasz skład na pewno się zmieni, ale my o tym nie myślimy, bo decyzja należy do trenera, ale na pewno ma on już na to pomysł. Dla nas najważniejsze jest to, żeby powoli o tym spotkaniu zapomnieć i w spokoju przygotowywać się do tego z Koroną, bo powiedzmy sobie szczerze, w nim musimy zdobyć trzy punkty - powiedział po bezbramkowym remisie w Gliwicach, bramkarz krakowskiej Wisły, Michał Buchalik.

50.

Michał Buchalik: - Staram się spłacać kredyt zaufania

Niedziela, 18 lutego 2018 r.     9
- Zwycięstwo było priorytetem. Mimo to, że straciliśmy dwie bramki, to najważniejsze jest to, że strzeliliśmy trzy i komplet punktów został w Krakowie - powiedział po wygranej z Arką bramkarz zespołu "Białej Gwiazdy", Michał Buchalik.

51.

Powrót do zajęć Michała Buchalika

Piątek, 19 stycznia 2018 r.     9
Po kilkudniowej przerwie w treningach do zajęć z zespołem Wisły Kraków powrócił dziś Michał Buchalik - poinformowała oficjalna strona naszego klubu - wisla.krakow.pl. W dzisiejszych popołudniowych zajęciach wziął z kolei udział Arkadiusz Głowacki, a podczas porannych indywidualnie trenował Paweł Brożek.

52.

Kontuzja Kamila Wojtkowskiego

Czwartek, 18 stycznia 2018 r.     9
Jak poinformowała "Gazeta Krakowska" - do niestety wciąż licznego grona kontuzjowanych zawodników Wisły Kraków dołączył Kamil Wojtkowski. Jak wykazały przeprowadzone badania młody pomocnik "Białej Gwiazdy" uszkodził podczas treningu mięsień czworogłowy i czekać go może nawet sześciotygodniowe leczenie.

53.

Michał Buchalik: - Trzecią bramkę biorę na klatę

Niedziela, 3 grudnia 2017 r.     19
- Zaczęło się od VAR-u. Praktycznie gramy sobie spokojnie, Górnik nie może nic stworzyć, kontrolujemy mecz, jakaś sytuacja w polu karnym, za pięć minut nagle sędzia coś sprawdza i jest rzut karny, który praktycznie odmienia mecz - powiedział po przegranym 2-3 spotkaniu z Górnikiem Zabrze, bramkarz krakowskiej Wisły, Michał Buchalik.

54.

50 ligowych meczów Michała Buchalika w Wiśle Kraków

Wtorek, 28 listopada 2017 r.     6
We wczorajszym spotkaniu z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza swój jubileuszowy, 50. mecz w rozgrywkach Ekstraklasy w wiślackich barwach rozegrał Michał Buchalik. Łącznie nasz bramkarz wystąpił dla Wisły w 53 meczach.

55.

Michał Buchalik: - Ten mecz był trochę szalony

Poniedziałek, 27 listopada 2017 r.     7
- Ten mecz był trochę szalony. Gdyby ktoś powiedział mi przed nim, że strzelimy trzy bramki, to powiedziałbym, że to spotkanie spokojnie wygramy, ale dziś sytuacja była trochę inna. Szkoda, że nie strzeliliśmy bramki na 3-1 w pierwszej połowie, a później na 4-2. Niestety to tylko napędzało Termalikę, która dopięła swego i wyrównała - mówił po remisie 3-3 w Niecieczy, bramkarz krakowskiej Wisły, Michał Buchalik.

56.

Michał Buchalik - Końcówka była trochę nerwowa

Sobota, 18 listopada 2017 r.     3
- Po czerwonej kartce Pogoń musiała zaryzykować, musieli postawić wszystko na jedną kartę, ale myślę, że kontrolowaliśmy to spotkanie. Końcówka była trochę nerwowa, ale wiadomo, że tak jest, gdy wynik to tylko 1-0, więc wtedy nerwy w końcówce są zawsze - mówił po meczu z Pogonią Szczecin bramkarz krakowskiej Wisły, Michał Buchalik.

57.

Michał Buchalik: - Zdecydowanie zasłużyliśmy na to zwycięstwo

Sobota, 4 listopada 2017 r.     3
- Myślę, że kontrolowaliśmy ten mecz, przez całe spotkanie, od samego jego początku. Zdecydowanie zasłużyliśmy na to zwycięstwo. Najważniejsze dla mnie było to, że cała drużyna dobrze zagrała w defensywie i nie straciliśmy bramki, to też jest jakiś pozytyw - mówił po meczu z Sandecją Nowy Sącz, bramkarz Wisły Kraków, Michał Buchalik.

58.

Dwóch wiślaków w jedenastce kolejki

Niedziela, 29 października 2017 r.     29
Bramkarz krakowskiej Wisły, Michał Buchalik, a także nasz pomocnik, Vullnet Basha, wybrani zostali do najlepszej jedenastki 14. kolejki ligowej bieżącego sezonu rozgrywek Ekstraklasy, w której "Biała Gwiazda" zmierzyła się w Poznaniu z tamtejszym Lechem.

59.

Michał Buchalik najlepszym wiślakiem w meczu z Lechem

Niedziela, 29 października 2017 r.     13
Nie będzie żadnym zaskoczeniem, że najlepszym piłkarzem Wisły Kraków, w jej meczu z Lechem Poznań, został w Waszym głosowaniu Michał Buchalik. W co najmniej kilku sytuacjach ratował on skórę swoim kolegom z zespołu i skapitulował dopiero w 94. minucie. W dużej jednak mierze to właśnie dzięki Buchalikowi Wisła w Poznaniu nie przegrała. Nic więc dziwnego, że otrzymał on bardzo wysoką notę, bo aż 8.63.

60.

Udany jubileusz Michała Buchalika

Sobota, 28 października 2017 r.     3
Wprawdzie w wiślackich barwach debiutował ponad trzy lata temu, bo w lipcu 2014 roku, ale dopiero teraz cieszyć może się z pierwszego poważniejszego jubileuszu. Mowa o Michale Buchaliku, który we wczorajszym spotkaniu z Lechem Poznań wystąpił w koszulce z "Białą Gwiazdą" dokładnie po raz pięćdziesiąty. I uczcił ten fakt bardzo dobrze, bo takie też zaliczył przeciwko "Kolejorzowi" zawody.

61.

Michał Buchalik: - Szanujemy ten punkt

Piątek, 27 października 2017 r.     15
- Na pewno po ostatnim gwizdku sędziego nerwy były dość duże, bo straciliśmy bramkę w ostatnich sekundach spotkania i to na pewno boli, ale remis w Poznaniu możemy uznać za zdobyty punkt - mówił po zremisowanym 1-1 spotkaniu z Lechem Poznań, bramkarz zespołu "Białej Gwiazdy", Michał Buchalik.

62.

Michał Buchalik: - Graliśmy bardzo konsekwentnie

Sobota, 14 października 2017 r.     8
- Było to bardzo dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Realizowaliśmy to, co mieliśmy grać i myślę, że zasłużenie dzisiaj wygraliśmy. Wydaje mi się, że kluczem do zwycięstwa były wykorzystane sytuacje, które sobie stworzyliśmy, bo praktycznie poza jeszcze jedną Carlitosa, to jakichś mega stuprocentowych nie było. Ale to co mieliśmy, to wykorzystaliśmy i graliśmy bardzo konsekwentnie - mówił po zwycięstwie nad Śląskiem, bramkarz Wisły Kraków, Michał Buchalik.

Znaleziono 62 wyników zapytania.