Szukano tagu: Piłkarz meczu


1.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Wisłą Płock

Piątek, 18 września 2020 r.     16
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 4. kolejki ligowej spotkaniu z Wisłą Płock.

2.

Oceny po meczu z Pogonią. Pierwsze wyróżnienie Jeana Carlosa Silvy

Wtorek, 15 września 2020 r.     19
Po raz pierwszy w Waszym głosowaniu najlepszym piłkarzem krakowskiej Wisły został Jean Carlos Silva. Brazylijczyk wyszedł w podstawowym składzie naszego zespołu w meczu z Pogonią Szczecin i już w 3. minucie, po naprawdę ładnym trafieniu, wpisał się na listę strzelców. No i przyznać też należy, że ze swoich obowiązków wywiązywał się całkiem dobrze, więc nie dziwi, że jego końcowa ocena to 6.13.

3.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Pogonią

Niedziela, 13 września 2020 r.     19
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 3. kolejki ligowej spotkaniu z Pogonią Szczecin.

4.

Oceny po meczu ze Śląskiem. Najwyżej Yaw Yeboah

Poniedziałek, 31 sierpnia 2020 r.     17
Chyba nie jest trudno się domyślić, że po takim meczu, jak ten przeciwko Śląskowi Wrocław, nasi piłkarze nie otrzymali od Was wysokich not. Tak jak i nie jest trudno zgadnąć, że najwyżej oceniliście debiutującego w naszych barwach Yawa Yeboaha. Tylko ten pochodzący z Ghany zawodnik otrzymał od Was zresztą cenzurkę powyżej wyjściowej "piątki", bo sobotni występ zakończył ze średnią notą 6.40 punktów. Kolejny na liście - Jakub Błaszczykowski dostał już tylko 4.34, a poza naszym kapitanem "czwórki" dostali od Was jeszcze tylko Dawid Szot i Michał Mak.

5.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu ze Śląskiem

Sobota, 29 sierpnia 2020 r.     23
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 2. kolejki ligowej spotkaniu ze Śląskiem Wrocław.

6.

Oceny po meczu z Jagiellonią. Najwyżej Jakub Błaszczykowski

Środa, 26 sierpnia 2020 r.     19
Za nami Wasze pierwsze w sezonie 2020/2021 głosowanie na "piłkarza meczu", które miało miejsce po wyjazdowej potyczce wiślaków z Jagiellonią Białystok. Zdecydowanie wygrał je Jakub Błaszczykowski, po którego uderzeniu "Biała Gwiazda" doprowadziła do wyrównania i ostatecznie wróciła do domu z jednym punktem. Błaszczykowski otrzymał od Was średnią notę równą 6.12 punktów i zdecydowanie wyprzedził drugiego w tym zestawieniu - Macieja Sadloka. Niestety tylko ta dwójka otrzymała za poniedziałkowy występ ocenę powyżej wyjściowej "piątki".

7.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Jagiellonią

Poniedziałek, 24 sierpnia 2020 r.     23
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 1. kolejki ligowej spotkaniu z Jagiellonią Białystok.

8.

Hat-trick Mateusza Lisa. Nasz bramkarz najlepszym wiślakiem w meczu z Arką

Poniedziałek, 20 lipca 2020 r.     6
W naszych trzech kolejnych meczach ligowych najlepszym piłkarzem krakowskiej Wisły został w Waszym głosowaniu nasz bramkarz - Mateusz Lis. Za występ przeciwko Arce Gdynia otrzymał wprawdzie średnią notę równą tylko 4.99 punktów, ale jego koledzy z zespołu na wyższe cenzurki nie zasłużyli, więc Lisowi do zwycięstwa taka wystarczyła. Jednocześnie pozwalając zaliczyć mu hat-trick - trzech kolejnych tytułów.

9.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Arką

Sobota, 18 lipca 2020 r.     14
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 37. kolejki ligowej spotkaniu z Arką Gdynia.

10.

Mateusz Lis najlepszym wiślakiem w meczu z Zagłębiem

Piątek, 17 lipca 2020 r.     10
Najlepszym piłkarzem Wisły Kraków, w meczu 36. kolejki z Zagłębiem Lubin, był Waszym zdaniem Mateusz Lis. Nasz bramkarz otrzymał średnią notę równą 6.18 punktów i bez wątpienia miał w tym spotkaniu sporo zasług w tym, że zakończyliśmy je ze stratą... tylko trzech bramek.

11.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Zagłębiem

Wtorek, 14 lipca 2020 r.     12
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 36. kolejki ligowej spotkaniu z Zagłębiem Lubin.

12.

Mateusz Lis najlepszym wiślakiem w meczu z Koroną

Poniedziałek, 13 lipca 2020 r.     12
Najlepszym piłkarzem krakowskiej Wisły, w jej meczu ligowym z Koroną Kielce, był Waszym zdaniem nasz bramkarz - Mateusz Lis. Jako jedyny otrzymał ocenę rozpoczynającą się od "szóstki" i zdecydowanie wyprzedził kolejnych na liście - Vullneta Bashę oraz Macieja Sadloka. Na czwartym miejscu znalazł się Alon Turgeman - i napastnika z Izraela tyle "kosztuje" zmarnowana "jedenastka".

13.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Koroną

Sobota, 11 lipca 2020 r.     9
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 35. kolejki ligowej spotkaniu z Koroną Kielce.

14.

Alon Turgeman najlepszym piłkarzem Wisły w meczu z ŁKS-em

Niedziela, 5 lipca 2020 r.     13
Najlepszym piłkarzem Wisły Kraków, w meczu z Łódzkim Klubem Sportowym, był Waszym zdaniem Alon Turgeman. I jest to wybór, który nie jest żadnym zaskoczeniem. Nasz napastnik nie tylko zdobył dwa gole, ale też tego drugiego - przez fakt wywalczenia rzutu karnego - wypracował. Nic więc dziwnego, że jego nota to wysokie 8.05 punktów.

15.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z ŁKS-em

Piątek, 3 lipca 2020 r.     21
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 34. kolejki ligowej spotkaniu z Łódzkim Klubem Sportowym.

16.

Rafał Boguski najlepszym wiślakiem w meczu z Górnikiem Zabrze

Poniedziałek, 29 czerwca 2020 r.     4
Najlepszym piłkarzem krakowskiej Wisły w spotkaniu z Górnikiem Zabrze był Waszym zdaniem Rafał Boguski, który otrzymał od Was średnią notę równą aż 7.71 punktów! Warto w tym miejscu podkreślić, że jest to najwyższa indywidualna ocena dla wiślaka, od momentu ligowego restartu.

17.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Górnikiem

Sobota, 27 czerwca 2020 r.     14
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 33. kolejki ligowej spotkaniu z Górnikiem Zabrze.

18.

Jakub Błaszczykowski najlepszym piłkarzem Wisły Kraków w meczu z Wisłą Płock

Czwartek, 25 czerwca 2020 r.     6
Po raz trzeci w ostatnich czterech spotkaniach najlepszym piłkarzem Wisły Kraków był Waszym zdaniem Jakub Błaszczykowski. Po występie przeciwko Wiśle Płock strzelec zwycięskiej dla nas w tym meczu bramki otrzymał od Was średnią notę równą 7.07 punktów i wyprzedził kolejnych w tym zestawieniu zawodników - Rafała Janickiego, Vullneta Bashę, Mateusza Lisa i Alona Turgemana. Wymieniamy ich wszystkich, bo każdy otrzymał notę rozpoczynającą się od "szóstki". A w takiej liczbie wiślacy dawno nie zostali tak dobrze przez Was ocenieni.

19.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Wisłą Płock

Wtorek, 23 czerwca 2020 r.     10
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 32. kolejki ligowej spotkaniu z Wisłą Płock.

20.

Aleksander Buksa najlepszym wiślakiem w meczu z Rakowem

Poniedziałek, 22 czerwca 2020 r.     11
Strzelec jedynej bramki dla Wisły Kraków w spotkaniu z Rakowem Częstochowa, a więc Aleksander Buksa, był Waszym zdaniem naszym najlepszym w nim piłkarzem. Młody wiślak otrzymał średnią notę równą 6.18 punktów i wyprzedził drugiego w tym zestawieniu Jakuba Błaszczykowskiego. Z całej stawki jedynie ta dwójka otrzymała od Was za ten występ noty powyżej wyjściowej "piątki"! Na "czwórki" zasłużyli Waszym zdaniem Vullnet Basha i Maciej Sadlok, na "trójki" Hebert i Rafał Janicki, a pozostali wiślacy ocenieni zostali już znacznie gorzej.

21.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Rakowem

Sobota, 20 czerwca 2020 r.     25
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 31. kolejki ligowej spotkaniu z Rakowem Częstochowa.

22.

Jakub Błaszczykowski najlepszym piłkarzem Wisły w meczu z Arką

Wtorek, 16 czerwca 2020 r.     12
Najlepszym piłkarzem krakowskiej Wisły, w spotkaniu ligowym z Arką Gdynia, był Waszym zdaniem Jakub Błaszczykowski. Nasz kapitan otrzymał od Was za ten występ notę równą 6.29 punktów i wyprzedził kolejnych w tym zestawieniu - Nikolę Kuveljicia oraz Mateusza Hołownię.

23.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Arką

Niedziela, 14 czerwca 2020 r.     12
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 30. kolejki ligowej spotkaniu z Arką Gdynia.

24.

Jakub Błaszczykowski najlepszym piłkarzem Wisły w meczu z Rakowem

Piątek, 12 czerwca 2020 r.     3
Potyczka krakowskiej Wisły z Rakowem Częstochowa to był solidny rollercoaster dla fanów "Białej Gwiazdy". Zresztą znamy takich, którzy nie wytrzymali i po tym jak nasz przeciwnik wyszedł na prowadzenie... przestali ten mecz oglądać. Na pewno przez to trudniej im było oddać głos w naszej tradycyjnej ankiecie na najlepszego piłkarza danego spotkania, a tym we wspomnianej grze był Waszym zdaniem nie kto inny, jak Jakub Błaszczykowski. Nie może to być zresztą żadnym zaskoczeniem.

25.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Rakowem

Środa, 10 czerwca 2020 r.     7
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 29. kolejki ligowej spotkaniu z Rakowem Częstochowa.

26.

Łukasz Burliga najlepszym wiślakiem w meczu z Legią

Wtorek, 9 czerwca 2020 r.     3
Najlepszym piłkarzem Wisły Kraków w meczu z warszawską Legią, był Waszym zdaniem Łukasz Burliga. Strzelec jedynej bramki dla "Białej Gwiazdy" w tym spotkaniu otrzymał notę 4.86 punktów, co oznacza, że w kolejnym meczu żaden z wiślaków nie otrzymał od Was oceny powyżej wyjściowej piątki.

27.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Legią

Niedziela, 7 czerwca 2020 r.     3
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 28. kolejki ligowej spotkaniu z Legią Warszawa.

28.

Oceny po meczu z Piastem. Tylko kapitan z trójką

Poniedziałek, 1 czerwca 2020 r.     17
Chyba w najczarniejszych snach nie spodziewaliśmy się, że po tak dobrym starcie w rundę wiosenną, piłkarze krakowskiej Wisły wznowią ekstraklasową rywalizację w stylu, który pamiętamy z... jesieni ubiegłego roku. Oczywiście porażka jest wpisana w sport, ale już styl jaki zaprezentowali wiślacy jest nieakceptowalny dla nikogo. Dla nich samych - również, dlatego też do nikogo nie mogą mieć pretensji, że oceny, jakie za występ przeciwko Piastowi im wystawiliście, są aż tak fatalne.

29.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Piastem

Sobota, 30 maja 2020 r.     11
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 27. kolejki ligowej spotkaniu z Piastem Gliwice.

30.

Gieorgij Żukow najlepszym piłkarzem Wisły w meczu z Lechem

Wtorek, 10 marca 2020 r.     3
Najlepszym piłkarzem Wisły Kraków w spotkaniu ligowym z Lechem Poznań była Waszym zdaniem Gieorgij Żukow. Pomocnik "Białej Gwiazdy" otrzymał średnią notę równą 7.80 punktów i wyprzedził kolejnych w tym zestawieniu - Vukana Savićevicia oraz Kamila Wojtkowskiego.

31.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Lechem

Niedziela, 8 marca 2020 r.     6
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 26. kolejki ligowej spotkaniu z Lechem Poznań.

32.

Gieorgij Żukow najlepszym piłkarzem Wisły w spotkaniu derbowym

Czwartek, 5 marca 2020 r.     24
Najlepszym piłkarzem Wisły Kraków, w spotkaniu derbowym z Cracovią był waszym zdaniem nasz środkowy pomocnik, Gieorgij Żukow. Reprezentant Kazachstanu otrzymał od Was bardzo wysoką notę, bo 8.54 punktów i wyprzedził strzelców bramek w derbach - Jakuba Błaszczykowskiego oraz Heberta, którzy zresztą także otrzymali od Was "ósemki". Na nią zasłużył też Vullnet Basha, a bardzo blisko był jej również Kamil Wojtkowski. Jeśli więc chodzi o oceny - mamy mecz niemalże idealny!

33.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Cracovią

Wtorek, 3 marca 2020 r.     18
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 25. kolejki ligowej spotkaniu z Cracovią.

34.

Jakub Błaszczykowski najlepszym piłkarzem Białej Gwiazdy w meczu z Wisłą Płock

Poniedziałek, 2 marca 2020 r.     24
Po serii bardzo udanych spotkań, po których wiślacy otrzymywali od Was w komplecie noty powyżej "wyjściowej piątki", tym razem tylko pięciu grających, w zremisowanej potyczce z Wisłą Płock, zasłużyło Waszym zdaniem na coś więcej, niż wspomniana "piątka". Najwyżej oceniliście Jakuba Błaszczykowskiego, który z notą 6.13 wygrywa ranking na "piłkarza meczu" z "Nafciarzami".

35.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Wisłą Płock

Sobota, 29 lutego 2020 r.     23
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 24. kolejki ligowej spotkaniu z Wisłą Płock.

36.

David Niepsuj najlepszym wiślakiem w meczu z Koroną

Wtorek, 25 lutego 2020 r.     8
Zakończyliśmy już przyjmowanie Waszych głosów, dzięki którym poznać mieliśmy najlepszego piłkarza Wisły Kraków w spotkaniu ligowym z Koroną Kielce. Został nim Waszym zdaniem David Niepsuj, który otrzymał od Was średnią notę równą 7.48 punktów i nieznacznie wyprzedził Gieorgija Żukowa, a także Michała Buchalika.

37.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Koroną

Niedziela, 23 lutego 2020 r.     18
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 23. kolejki ligowej spotkaniu z Koroną Kielce.

38.

Rafał Janicki najlepszym piłkarzem Wisły w meczu z Zagłębiem

Wtorek, 18 lutego 2020 r.     27
Bardzo często zdarza się, że zawodnicy, którzy strzelają bramki są tymi, którzy wygrywają głosowanie na najlepszego piłkarza danego meczu. Okazuje się jednak, że nie jest tak zawsze, bo najwyższą średnią notę, po spotkaniu z Zagłębiem Lubin, otrzymał od Was nie zdobywca zwycięskiej dla nas bramki, a ten, który uratował nam utrzymanie jakże cennego prowadzenia. Najwyżej oceniliście bowiem Rafała Janickiego, bo to jego interwencja obronna pozwoliła nam wywieźć trzy punkty z potyczki z "miedziowymi".

39.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Zagłębiem

Niedziela, 16 lutego 2020 r.     7
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 22. kolejki ligowej spotkaniu z Zagłębiem Lubin.

40.

Gieorgij Żukow najlepszym piłkarzem Wisły w meczu z Jagiellonią

Poniedziałek, 10 lutego 2020 r.     16
Inauguracja rozgrywek ligowych w 2020 roku dostarczyła fanom krakowskiej Wisły mnóstwo pozytywnych emocji. Zwycięstwo aż 3-0 nad ekipą Jagiellonii Białystok sprawiło, że wystawiliście wiślakom dość entuzjastycznie oceny. Ale trudno się dziwić, bo za dobrą pracę należy się nagroda, a taką są noty po sobotniej potyczce. A kto oceniony został przez Was najwyżej? Zaskoczenia nie będzie, bo najwyższe noty dostał debiutant - Gieorgij Żukow.

41.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Jagiellonią

Sobota, 8 lutego 2020 r.     8
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 21. kolejki ligowej spotkaniu z Jagiellonią Białystok.

42.

Michał Mak najlepszym wiślakiem w meczu z ŁKS-em

Niedziela, 22 grudnia 2019 r.     11
Najlepszym zawodnikiem Wisły Kraków, w spotkaniu ligowym z Łódzkim Klubem Sportowym, był Waszym zdaniem Michał Mak. Nasz skrzydłowy otrzymał od Was średnią notę równą 7.39 punktów, ale też nie ma się co dziwić. Miał bardzo ważny udział przy dwóch kluczowych sytuacjach tego spotkania. Najpierw bardzo dobrze podał bowiem do Pawła Brożka, by po chwili łodzianie grać musieli w "dziesiątkę", a Maciej Sadlok wpisał się na listę strzelców. Potem dołożył do tego wywalczenie rzutu karnego, co wyraźnie doceniliście.

43.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z ŁKS-em

Czwartek, 19 grudnia 2019 r.     10
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 20. kolejki ligowej spotkaniu z ŁKS-em Łódź.

44.

Lukas Klemenz najlepszym piłkarzem Wisły w meczu z Pogonią

Niedziela, 15 grudnia 2019 r.     10
Po niebywałej serii porażek - piłkarze Wisły Kraków wreszcie dopisali do swojego dorobku komplet punktów! Wielki kamień spadł więc z serc całej wiślackiej społeczności, a że przeciwko liderującej przed tym spotkaniem Pogoni - zespół "Białej Gwiazdy" rozegrał niezwykle ambitne zawody, więc nie ma się co dziwić, że praktycznie w komplecie podopieczni trenera Artura Skowronka otrzymali od Was całkiem niezłe oceny. Najlepszą zaś strzelec "złotego" dla nas gola - Lukas Klemenz, którego grę oceniliście w dziesięciostopniowej skali na 7.16 punktów.

45.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Pogonią

Piątek, 13 grudnia 2019 r.     11
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 19. kolejki ligowej spotkaniu z Pogonią Szczecin.

46.

Paweł Brożek najlepszym wiślakiem w meczu z Górnikiem

Niedziela, 8 grudnia 2019 r.     10
Najlepszym piłkarzem Wisły Kraków, w spotkaniu ligowym z Górnikiem Zabrze, był Waszym zdaniem Paweł Brożek. Nasz napastnik otrzymał od Was średnią notę równą 5.84 punktów i wyprzedził Chukę oraz Michała Maka, którzy zakończyli głosowanie z ocenami odpowiednio 5.59 i 5.22. I to po tym meczu jedyni wiślacy, którzy otrzymali od Was cenzurki powyżej wyjściowej "piątki", choć blisko był jej jeszcze Damian Pawłowski.

47.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Górnikiem

Piątek, 6 grudnia 2019 r.     30
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 18. kolejki ligowej spotkaniu z Górnikiem Zabrze.

48.

Damian Pawłowski najlepszym wiślakiem w meczu z Lechią

Wtorek, 3 grudnia 2019 r.     30
Najlepszym piłkarzem Wisły Kraków, w spotkaniu z Lechią Gdańsk, był Waszym zdaniem Damian Pawłowski. Młody pomocnik przełamał jednocześnie impas w Waszych głosowaniach na piłkarza meczu i po sześciu z rzędu, w których żaden z wiślaków nie otrzymał oceny powyżej wyjściowej "piątki", tym razem Pawłowski przebił ten ostatnio nieosiągalny wynik. 20-latek otrzymał bowiem średnią notę równą 5.63 punktów.

49.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Lechią

Niedziela, 1 grudnia 2019 r.     17
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 17. kolejki ligowej spotkaniu z Lechią Gdańsk.

50.

Damian Pawłowski najlepszym wiślakiem w meczu ze Śląskiem

Wtorek, 26 listopada 2019 r.     24
Najlepszym piłkarzem Wisły Kraków, w spotkaniu ligowym ze Śląskiem Wrocław, był Waszym zdaniem Damian Pawłowski. To właśnie ten młody pomocnik wywalczył dla naszego zespołu "jedenastkę", która przyniosła nam chwilę później prowadzenie. Niestety tego nie udało się utrzymać, dlatego też już po raz szósty z rzędu żaden z wiślaków nie otrzymał od Was oceny końcowej choćby na poziomie wyjściowej "piątki". Zwycięzca zarobił bowiem notę 4.50.

51.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu ze Śląskiem

Niedziela, 24 listopada 2019 r.     24
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 16. kolejki ligowej spotkaniu ze Śląskiem Wrocław.

52.

Oceny po meczu z Arką. Tym razem najwyżej Kamil Wojtkowski

Poniedziałek, 11 listopada 2019 r.     33
Siódma kolejna porażka w lidze piłkarzy Wisły Kraków, odniesiona z Arką Gdynia, musiała przełożyć się na oceny, jakie wystawiacie wiślakom. Ci po raz piąty z rzędu (!) nie zarobili u Was choćby jednej noty na poziomie wyjściowej "piątki", ale trudno się temu dziwić. Najlepszy Waszym zdaniem był tym razem Kamil Wojtkowski, który otrzymał średnią ocenę równą 2.85 punktów. Wygrać jednak w dziesięciopunktowej skali konkurs z taką notą to jedno wielkie nieporozumienie, ale też taka jest ostatnio postawa wiślaków.

53.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Arką

Sobota, 9 listopada 2019 r.     17
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 15. kolejki ligowej spotkaniu z Arką Gdynia.

54.

Oceny po meczu z Rakowem Częstochowa. Michał Buchalik i Kamil Wojtkowski z trójkami

Środa, 6 listopada 2019 r.     19
Siedem kolejnych porażek to rezultat, którego na starcie bieżącego sezonu nikt przy Reymonta się nie spodziewał. "Biała Gwiazda" jest w coraz gorszej sytuacji w ligowej tabeli, więc nic dziwnego, że po kolejnych przegranych spotkaniach wystawiane przez Was noty niezmiennie zaniżają średnie naszych piłkarzy. Nie inaczej było też po spotkaniu z Rakowem, po którym zaledwie dwóch zawodników otrzymało oceny rozpoczynające się od "trójek". Są to Michał Buchalik oraz Kamil Wojtkowski. Trójki bliski był też Lukas Klemenz, ale ostatecznie do takiego wyniku nie dobił.

55.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Rakowem

Poniedziałek, 4 listopada 2019 r.     20
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 14. kolejki ligowej spotkaniu z Rakowem Częstochowa.

56.

Oceny po warszawskiej kompromitacji

Wtorek, 29 października 2019 r.     19
Porażka 0-7 w Warszawie to najbardziej kompromitujący wynik piłarskiej Wisły na przełomie kilkudziesięciu lat. Nic więc dziwnego, że "bohaterowie" tego wydarzenia zostali przez Was ocenieni poniżej jakiejkolwiek krytyki. Poza Michałem Buchalikiem - wszyscy zawodnicy, którzy zagrali w tym blamażu, otrzymali od Was średnie noty rozpoczynające się od "jedynki", a przynajmniej na początku głosowania zanosiło się na indywidualny antyrekord, ale ten ostatecznie nie padł. A szkoda...

57.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Legią

Niedziela, 27 października 2019 r.     31
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 13. kolejki ligowej spotkaniu z Legią Warszawa.

58.

W meczu z Piastem najlepszy Michał Buchalik

Niedziela, 20 października 2019 r.     11
Piłkarze krakowskiej Wisły są w solidnym dołku, przegrywają niestety mecz za meczem i ponownie zaliczyli występ, po którym Wasze oceny ich postawy są dalekie od choćby przyzwoitego poziomu. Nie inaczej było też po spotkaniu z Piastem Gliwice, po którym jedyną "czwórkę" - a więc i tak notę poniżej "wyjściowej piątki" - otrzymał tylko Michał Buchalik. Dokładniej jest to ocena 4.10, co dobitnie pokazuje - jak znów nisko ocenieni zostali podopieczni trenera Macieja Stolarczyka.

59.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Piastem

Piątek, 18 października 2019 r.     14
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 12. kolejki ligowej spotkaniu z Piastem Gliwice.

60.

Kamil Wojtkowski najlepszym piłkarzem Wisły w meczu z Lechem

Poniedziałek, 7 października 2019 r.     15
W nienajlepszych nastrojach piłkarze Wisły Kraków spędzą najbliższe dwa tygodnie, bo tyle przyjdzie im czekać na kolejny występ ligowy. Dobrze byłoby, aby w tym czasie na tablicy w bazie treningowej w Myślenicach wydrukowali sobie i powiesili oceny, jakie wystawiliście im za występ przeciwko Lechowi Poznań. Noty te są bowiem takie, jak ich gra, a więc beznadziejne! Dość powiedzieć, ale tylko dwóch wiślaków otrzymało po tym spotkaniu od Was "trójki". I są to Kamil Wojtkowski oraz Michał Buchalik.

61.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Lechem

Sobota, 5 października 2019 r.     12
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 11. kolejki ligowej spotkaniu z Lechem Poznań.

62.

Michał Mak najlepszym wiślakiem w meczu derbowym

Wtorek, 1 października 2019 r.     10
Najlepszym zawodnikiem Wisły Kraków, w spotkaniu derbowym z Cracovią, był Waszym zdaniem Michał Mak. Otrzymał on od Was średnią notę równą 5.37 punktów i był jednym z zaledwie dwóch piłkarzy, którzy Waszym zdaniem zasłużyli na ocenę powyżej wyjściowej "piątki". Taką też notę "zarobił" bowiem jeszcze tylko Michał Buchalik.

63.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Cracovią

Niedziela, 29 września 2019 r.     18
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 10. kolejki ligowej spotkaniu z Cracovią.

64.

Oceny po meczu w Płocku. Najlepszy Paweł Brożek

Wtorek, 24 września 2019 r.     10
Nie będzie dla nikogo zaskoczeniem fakt, że w Waszym głosowaniu na piłkarza meczu po spotkaniu zespołu "Białej Gwiazdy" w Płocku zwyciężył Paweł Brożek. Nasz napastnik otrzymał od Was notę 6.04 punktów i wyprzedził Michała Maka oraz kolejnych dwóch piłkarzy Kamila Wojtkowskiego i Michała Buchalika. To jedyni zawodnicy po tym meczu, którzy zasługiwali na mniej więcej pozytywne odczucia.

65.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Wisłą Płock

Niedziela, 22 września 2019 r.     21
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 9. kolejki ligowej spotkaniu z Wisłą Płock.

66.

Michał Buchalik najlepszym wiślakiem w meczu z Koroną

Poniedziałek, 16 września 2019 r.     7
Najlepszym piłkarzem Wisły Kraków, w meczu z Koroną Kielce, był Waszym zdaniem nasz bramkarz - Michał Buchalik. Jako jedyny otrzymał od Was średnią notę zaczynającą się od "szóstki", a dokładniej 6.03. Kolejni w tym zestawieniu - Paweł Brożek i Maciej Sadlok otrzymali oceny na poziomie odpowiednio 5.84 i 5.71 punktów.

67.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Koroną

Sobota, 14 września 2019 r.     5
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 8. kolejki ligowej spotkaniu z Koroną Kielce.

68.

Paweł Brożek najlepszym wiślakiem w meczu z Zagłębiem

Poniedziałek, 2 września 2019 r.     3
Przeżywający swoją "drugą młodość" Paweł Brożek został wybrany przez Was najlepszym piłkarzem "Białej Gwiazdy", w spotkaniu ligowym z Zagłębiem Lubin. Strzelec dwóch bramek w tej potyczce otrzymał średnią notę równą aż 8.68 punktów - i warto nadmienić, że dla "Brozia" mecz z lubinianami był trzecim z rzędu ze zdobytą choć jedną bramką. A że w dwóch z nich zaliczył dublet, więc ma już w bieżącym sezonie strzelonych pięć goli! Do tego część z nich to "maestria futbolu"!

69.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Zagłębiem

Sobota, 31 sierpnia 2019 r.     13
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 7. kolejki ligowej spotkaniu z Zagłębiem Lubin.

70.

Aleksander Buksa najlepszym wiślakiem w meczu z Jagiellonią

Niedziela, 25 sierpnia 2019 r.     15
Aleksander Buksa to nadzieja nie tylko wiślackiej piłki nożnej, ale i polskiej. W spotkaniu z Jagiellonią Białystok zdobył dla naszego zespołu swoją pierwszą oficjalną bramkę - zostając nie tylko najmłodszym ligowym strzelcem Wisły Kraków, ale i najmłodszym w Ekstraklasie w XXI wieku. Ma to swoją wymowę i po występie przeciwko zespołowi z Białegostoku młody wiślak został wyróżniony także przez Was. Z notą 6.52 otrzymuje tytuł najlepszego piłkarza Wisły w meczu 6. kolejki, przeciwko Jagiellonii.

71.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Jagiellonią

Piątek, 23 sierpnia 2019 r.     17
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 6. kolejki ligowej spotkaniu z Jagiellonią Białystok.

72.

Paweł Brożek najlepszym wiślakiem w meczu z ŁKS-em

Niedziela, 18 sierpnia 2019 r.     11
Dwa gole zdobyte w meczu z ŁKS-em przez Pawła Brożka oraz jego gra w tym spotkaniu zostały przez Was mocno docenione. Nasz napastnik otrzymał od Was za ten występ średnią ocenę równą aż 8.71 punktów - i jest to jak na razie najlepsza indywidualna nota w bieżącym sezonie dla wiślaka. Co zrozumiałe - wygrana aż 4-0 oraz naprawdę dobra gra naszego zespołu sprawiła, że także drużynowo całość wygląda zdecydowanie najlepiej w nowym sezonie.

73.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z ŁKS-em

Piątek, 16 sierpnia 2019 r.     16
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 5. kolejki ligowej spotkaniu z ŁKS-em Łódź.

74.

Michał Buchalik najlepszym wiślakiem w meczu z Pogonią

Poniedziałek, 12 sierpnia 2019 r.     18
Drużyna Pogoni Szczecin nie jest w ostatnich miesiącach naszym "ulubionym" rywalem. W sobotę przegraliśmy z "Portowcami" po raz trzeci z rzędu, do tego po bardzo słabym występie. Po nim - w Waszych ocenach - na notę powyżej wyjściowej "piątki" zasłużył tylko jeden zawodnik - nasz bramkarz, Michał Buchalik. Pozostali wiślacy znaleźli się "pod kreską", co dobitnie pokazuje, że mecz w Szczecinie był naszym występem "do zapomnienia".

75.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Pogonią

Sobota, 10 sierpnia 2019 r.     25
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 4. kolejki ligowej spotkaniu z Pogonią Szczecin.

76.

Chuca najlepszym wiślakiem w meczu z Górnikiem

Środa, 7 sierpnia 2019 r.     31
Zdobycie bramki w debiucie to nie jest częste wydarzenie! A już zdobycie w ogóle zwycięskiej bramki w pierwszym występie, do tego w ostatniej akcji doliczonego czasu gry! Tak zapamiętamy inauguracyjny mecz dla "Białej Gwiazdy" Víctora Moyi Martíneza, a więc Chuki, który został przez Was, za grę przeciwko zabrzańskiemu Górnikowi, oceniony na 7.36 punktów, a to daje mu tytuł najlepszego wiślaka w tym spotkaniu.

77.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Górnikiem

Poniedziałek, 5 sierpnia 2019 r.     11
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 3. kolejki ligowej spotkaniu z Górnikiem Zabrze.

78.

W Gdańsku najlepszy Vullnet Basha

Wtorek, 30 lipca 2019 r.     7
Zakończyliśmy przyjmowanie Waszych głosów na najlepszego piłkarza Wisły Kraków w spotkaniu 2. kolejki sezonu ligowego 2019/2020, w którym zmierzyliśmy się z ekipą Lechii Gdańsk. I z tego jak ocenialiście wiślaków wynika, że najlepiej w naszym zespole zaprezentował się Vullnet Basha. Nasz środkowy pomocnik otrzymał od Was notę równą 6.19 punktów i nieznacznie wyprzedził Davida Niepsuja oraz dwóch kolejnych zawodników, którzy kończą niedzielny występ z "szóstkami", a mianowicie Rafała Boguskiego oraz Jeana Carlosa Silvę.

79.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Lechią

Niedziela, 28 lipca 2019 r.     5
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 2. kolejki ligowej spotkaniu z Lechią Gdańsk.

80.

Rafał Boguski najlepszym wiślakiem w meczu ze Śląskiem

Poniedziałek, 22 lipca 2019 r.     25
Za nami pierwszy mecz piłkarzy "Białej Gwiazdy" w nowym sezonie ligowym, a co za tym idzie - Wasze pierwsze głosowanie na piłkarza spotkania. To niestety nie było dla naszego zespołu szczególnie udane, bo osłabiony absencjami kilku kluczowych zawodników - musiał uznać wyższość ekipy z Wrocławia. Nic więc dziwnego, że żaden z wiślaków nie uzyskał noty powyżej wyjściowej "piątki". Najlepszy okazał się Rafał Boguski, który otrzymał oceną równą 4.75 punktów.

81.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu ze Śląskiem

Sobota, 20 lipca 2019 r.     16
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 1. kolejki ligowej spotkaniu ze Śląskiem Wrocław.

82.

W szalonym meczu z Miedzią Marko Kolar najlepszym wiślakiem

Poniedziałek, 20 maja 2019 r.     3
To było iście szalone zakończenie sezonu - i nawet jeśli trener Maciej Stolarczyk zapowiadał i przewidywał otwarte zawody z Miedzią Legnica, to nikt nie spodziewał się, że kibice zobaczą aż... dziewięć bramek. Dwie z nich strzelił Marko Kolar i to on został w Waszym głosowaniu wybrany najlepszym wiślakiem tego spotkania. Chorwat otrzymał od Was średnią notę równą 6.17 punktów i wyprzedził na pewno dziś szczęśliwego w związku z powołaniem do reprezentacji Czarnogóry - Vukana Savićevicia.

83.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Miedzią

Sobota, 18 maja 2019 r.     10
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 37. kolejki ligowej spotkaniu z Miedzią Legnica.

84.

Mateusz Lis najlepszym wiślakiem w meczu z Arką

Środa, 15 maja 2019 r.     18
Najlepszym piłkarzem Wisły Kraków, w jej meczu ligowym z Arką Gdynia, był Waszym zdaniem Mateusz Lis. Niestety - jako że był to po prostu słaby występ wiślaków, więc w komplecie otrzymali oni oceny poniżej wyjściowej "piątki". Stąd też do zwycięstwa w głosowaniu naszemu bramkarzowi wystarczyła średnia ocena równa 4.23 punkty.

85.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Arką

Poniedziałek, 13 maja 2019 r.     18
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 36. kolejki ligowej spotkaniu z Arką Gdynia.

86.

Mateusz Lis piłkarzem meczu Wisły z Koroną

Niedziela, 12 maja 2019 r.     30
Najlepszym piłkarzem Wisły Kraków, w meczu z Koroną Kielce, był Waszym zdaniem nasz bramkarz - Mateusz Lis. Otrzymał on średnią notę równą 7.82 punktów i wyprzedził w tym zestawieniu drugiego niewątpliwego bohatera piątkowego spotkania, którym był Lukas Klemenz. Bez większej dyskusji to właśnie ta dwójka walnie przyczyniła się do tego, że potyczkę z kielczanami zakończyliśmy nie tylko zwycięstwem, ale i na tzw. "zero z tyłu".

87.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Koroną

Piątek, 10 maja 2019 r.     12
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 35. kolejki ligowej spotkaniu z Koroną Kielce.

88.

Po meczu w Zabrzu najlepsze oceny mógł otrzymać tylko Marko!

Niedziela, 5 maja 2019 r.     8
Dwie zdobyte bramki oraz wielka pomoc również w defensywie - to w najkrótszy możliwy sposób najlepiej podsumowuje występ Marko Kolara w meczu "Białej Gwiazdy" w Zabrzu, gdzie właśnie trafienia Chorwata zapewniły nam jakże cenne zwycięstwo. Wygraną świętować może nie tylko Wisła, jako drużyna, ale dziś także Kolar indywidualnie, bo za zabrzański występ otrzymał on od Was średnią notę równą aż 8.64 punkty, a co za tym idzie - tytuł piłkarza tego meczu.

89.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Górnikiem

Piątek, 3 maja 2019 r.     13
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 34. kolejki ligowej spotkaniu z Górnikiem Zabrze.

90.

Powrót Vukana, w meczu ze Śląskiem - najlepszy

Wtorek, 30 kwietnia 2019 r.     18
W dwóch pierwszych meczach rundy finałowej bieżącego sezonu niewątpliwie brakowało w naszym składzie obecności Vukana Savićevića, który zmuszony był w nich pauzować, z powodu kontuzji. W spotkaniu ze Śląskiem Wrocław już jednak zagrał i to na tyle dobrze, że właśnie jego wybraliście najlepszym piłkarzem "Białej Gwiazdy", z notą 7.38 punktów.

91.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu ze Śląskiem

Niedziela, 28 kwietnia 2019 r.     11
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 33. kolejki ligowej spotkaniu ze Śląskiem Wrocław.

92.

Krzysztof Drzazga najlepszy w meczu z Zagłębiem Sosnowiec

Sobota, 27 kwietnia 2019 r.     7
Najlepszym piłkarzem Wisły Kraków, w naszym czwartkowym meczu z Zagłębiem Sosnowiec, był Waszym zdaniem strzelec jedynej w nim dla nas bramki, a więc Krzysztof Drzazga. Otrzymał on średnią notę równą 5.40 punktów i wyprzedził kolejnego w tym zestawieniu Daniela Hoyo-Kowalskiego, który zasłużył w Waszej ocenie na cenzurkę równą 5.22. I to jedyni wiślacy z notą powyżej wyjściowej "piątki" w tym spotkaniu.

93.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Zagłębiem Sosnowiec

Czwartek, 25 kwietnia 2019 r.     5
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 32. kolejki ligowej spotkaniu z Zagłębiem Sosnowiec.

94.

Sławomir Peszko najlepszym wiślakiem w meczu z Nafciarzami

Środa, 24 kwietnia 2019 r.     5
W tym głosowaniu nie mogło być innego zwycięzcy - dwie bramki strzelone drużynie Wisły Płock, nawet jeśli nie przyniosły nam żadnych punktów, musiały dać zwycięstwo w głosowaniu na najlepszego piłkarza "Białej Gwiazdy" w potyczce z "Nafciarzami" dla Sławomira Peszki. Jego średnia nota to 6.90 i zdecydowana wygrana nad drugim w tym zestawieniu - Vullnetem Bashą.

95.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Wisłą Płock

Poniedziałek, 22 kwietnia 2019 r.     16
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 31. kolejki ligowej spotkaniu z Wisłą Płock.

96.

Jakub Błaszczykowski najlepszy w Lubinie! Dziękujemy jednak nie tylko jemu!

Poniedziałek, 15 kwietnia 2019 r.     20
Chyba dla wszystkich kibiców Wisły mecz w Lubinie, który był dla nas walką "o być, albo nie być" w "ósemce", to było rozczarowujące spotkanie. "Biała Gwiazda" pojechała jednak na potyczkę z rozpędzonym tej wiosny Zagłębiem ze zbyt wieloma "rannymi", aby móc rywalizować w "miedziowymi" jak równy z równym. Jednym z nich był Jakub Błaszczykowski, który Waszym zdaniem był w tym spotkaniu najlepszym z wiślaków, uzyskując średnią notę równą 6.11 punktów.

97.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Zagłębiem Lubin

Sobota, 13 kwietnia 2019 r.     12
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 30. kolejki ligowej spotkaniu z Zagłębiem Lubin.

98.

Matej Palčič najlepszym wiślakiem w meczu z Piastem

Poniedziałek, 8 kwietnia 2019 r.     16
Sprawa wygranej w Waszym głosowaniu na najlepszego piłkarza Wisły Kraków w spotkaniu z Piastem Gliwice została rozstrzygnięta natychmiast po końcowym gwizdku sędziego Szymona Marciniaka. Wiadomo było bowiem, że wygrać mógł wyłącznie Matej Palčič. Słoweniec aż dwukrotnie wpisał się w tym meczu na listę strzelców i można tylko żałować, że nie przyniosło to nam trzech punktów. Jemu natomiast dało średnią ocenę równą 7.97.

99.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Piastem

Sobota, 6 kwietnia 2019 r.     18
Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 29. kolejki ligowej spotkaniu z Piastem Gliwice.

100.

Sławomir Peszko najlepszym wiślakiem w meczu z Zagłębiem Sosnowiec

Piątek, 5 kwietnia 2019 r.     9
Najlepszym piłkarzem Wisły Kraków, w spotkaniu z Zagłębiem Sosnowiec, był Waszym zdaniem Sławomir Peszko. Skrzydłowy "Białej Gwiazdy" otrzymał średnią notę równą 6.65 punktów i wyprzedził kolejnych w tym zestawieniu - Vullneta Bashę oraz Vukana Savićevicia.

Znaleziono 100 wyników zapytania - wyszukiwane jest maksymalnie 100 najnowszych informacji.