Szukano tagu: Rafał Wisłocki


1.

Zarząd TS Wisła zaakceptował propozycję Tomasza Jażdżyńskiego

Wtorek, 31 grudnia 2019 r.     28
Jak na Twitterze poinformował Prezes Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków - Rafał Wisłocki - Zarząd Towarzystwa jednogłośnie zaakceptował zaproponowane przez Tomasza Jażdżyńskiego rozwiązanie, co zresztą Przewodniczący Rady Nadzorczej Wisły Kraków SA potwierdził. W tej sprawie zawarto już porozumienie, które obydwie strony podpisały.

2.

Wojenka przy Reymonta trwa niestety w najlepsze...

Piątek, 22 listopada 2019 r.     72
Wciąż "grupa ratunkowa" Wisły Kraków SA w postaci Jakuba Błaszczykowskiego, Jarosława Królewskiego i Tomasza Jażdżyńskiego - oraz Zarząd Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków - daleko są od porozumienia odnośnie dalszej ewentualnej współpracy i przyszłości piłkarskiej Wisły Kraków! Ostatnimi czasy zarówno Jażdżyński, jak i prezes Towarzystwa, Rafał Wisłocki, spotkali się zresztą z przedstawicielami mediów, co dodatkowo doprowadziło do podgrzania atmosfery. I niekoniecznie zbliżyło strony do porozumienia.

3.

Małopolska wesprze TS Wisła Kraków

Czwartek, 3 października 2019 r.     3
W rozpoczynającym się w sobotę sezonie koszykarki Wisły Kraków będą promować region Małopolska podczas meczów Energa Basket Ligi Kobiet.

4.

Zmiany we władzach Wisły Kraków SA

Wtorek, 2 lipca 2019 r.     22
Rafał Wisłocki, po wyborze na prezesa zarządu Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, zrezygnował z pełnienia funkcji prezesa w zarządzie Wisły Kraków SA. Do zarządu piłkarskiej spółki został z kolei powołany Piotr Obidziński.

5.

Piotr Obidziński zastąpi Rafała Wisłockiego?

Poniedziałek, 24 czerwca 2019 r.     15
Według doniesień portalu sport.tvp.pl - nowym prezesem Wisły Kraków SA zostać może Piotr Obidziński, który dotychczas sprawował w Wiśle funkcję prokurenta. Zastąpiłby na tym stanowisku Rafała Wisłockiego, który niedawno został prezesem Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków.

6.

Rafał Wisłocki Prezesem Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków

Czwartek, 13 czerwca 2019 r.     11
Podczas Walnego Zgromadzenia Delegatów Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków wybrano nowe władze. Nadal Prezesem klubu będzie Rafał Wisłocki. Dotychczas, po ustąpieniu poprzednich władz, piastował tę funkcję jako p.o. prezesa. Przypomnijmy, że od 4 stycznia br. jest on również prezesem Wisły Kraków SA.

7.

Wisła Kraków z nowymi Skyboxami

Czwartek, 16 maja 2019 r.     1
We współpracy z firmą Interior Commercial Space krakowska Wisła ma od dziś do dyspozycji osiem nowych Skyboxów, które zlokalizowane są w trybunie wschodniej Stadionu Miejskiego. Co ciekawe trzy z nich - jeszcze przed ich otwarciem - zostały już zarezerwowane! Na spotkaniu z zaproszonymi na tę uroczystość gośćmi zjawili się m.in. prezes Rafał Wisłocki, pełnomocnik Zarządu, Piotr Obidziński, a także trener naszych piłkarzy, Maciej Stolarczyk.

8.

Oddaj krew dla Bohatera. Wiślacka akcja krwiodawstwa

Piątek, 1 marca 2019 r.     3
W niedzielę, 3 marca, w godzinach od 10:00 do 14:00 na parkingu od ulicy Reymonta, KHDK PCK Wisła Kraków przeprowadzi pierwszą w tym roku przedmeczową akcję poboru krwi. Odpowiadając na apel "Oddaj krew dla Bohatera" niedzielna akcja przebiegnie pod tym właśnie hasłem. Potrzebującym jest generał brygady Tadeusz Bieńkowicz ps. "Rączy", który, dopóki pozwalało mu na to zdrowie, bywał na meczach Białej Gwiazdy.

9.

Wisła Kraków SA gotowa na zmianę właściciela

Wtorek, 19 lutego 2019 r.     41
W dniu 18 lutego 2019 roku doszło do podpisania umów, w myśl których osoby zaangażowane w ratowanie klubu otrzymały prawo do decydowania o losie jego akcji w przyszłości. Uregulowana została również kwestia zadłużenia spółki Wisła Kraków SA wobec Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków.

10.

Fotogaleria z prezentacji nowych piłkarzy Wisły

Niedziela, 10 lutego 2019 r.     5
Podczas specjalnie zwołanego spotkania z przedstawicielami mediów - Wisła Kraków zaprezentowała swoich czterech nowych zawodników, którzy reprezentować będą wiosną nasze barwy. Są to Łukasz Burliga, Lukas Klemenz, Sławomir Peszko i Vukan Savićević. Zapraszamy Was do obejrzenia fotogalerii z tej prezentacji.

11.

Jakub Błaszczykowski zaprezentowany ponownie jako piłkarz Wisły Kraków!

Piątek, 8 lutego 2019 r.     17
Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej - Wisła Kraków zaprezentowała Jakuba Błaszczykowskiego. Ponownie jako swojego piłkarza! W imieniu klubu przywitał go prezes "Białej Gwiazdy", Rafał Wisłocki. - Cieszę się, że po 14 latach, bo od dziś mija 14 lat jak Kuba pojawił się w Wiśle, mamy ten piękny dzień. Mam nadzieję, że to będzie początek pięknego rozdziału. Ode mnie tyle, Kuba jest dziś najważniejszy - powiedział.

12.

10 tysięcy karnetów?! Sprzedane!

Środa, 6 lutego 2019 r.     26
Trwa niesamowita akcja wsparcia dla piłkarskiej Wisły. Nie dalej jak w ciągu ostatniej doby fani "Białej Gwiazdy" kupili akcje piłkarskiej spółki za niebagatelną kwotę 4 mln złotych, a dziś tuż po godzinie 13-tej "pękła" magiczna bariera 10 tysięcy sprzedanych karnetów!

13.

Spotkanie dyrektora ZIS z prezesem Wisły Kraków

Środa, 23 stycznia 2019 r.     10
Dyrektor Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie Krzysztof Kowal spotkał się dziś z przedstawicielami nowego kierownictwa Wisły Kraków SA - Prezesem Zarządu - Rafałem Wisłockim i Pełnomocnikiem Zarządu ds. restrukturyzacji, Piotrem Obidzińskim.

14.

Krajowy Rejestr Sądowy wpisał Rafała Wisłockiego jako prezesa Wisły Kraków SA!

Poniedziałek, 21 stycznia 2019 r.     23
Jak na Twitterze poinformował Krzysztof Stanowski - Krajowy Rejestr Sądowy potwierdził wniosek naszego klubu, na mocy którego prezesem Wisły Kraków SA jest Rafał Wisłocki.

15.

Stan Futbolu o Wiśle Kraków

Sobota, 12 stycznia 2019 r.     18
Dzisiejszy odcinek cyklicznego programu "Stan Futbolu" poświęcony będzie w głównej mierze aktualnej sytuacji w Wiśle Kraków, tym bardziej, że gośćmi Krzysztofa Stanowskiego będą prezes naszego klubu, Rafał Wisłocki, a także mocno go wspierający Jarosław Królewski. Ponadto wystąpią w nim Andrzej Iwan oraz Michał Trela i wydaje się to być "pozycja obowiązkowa" dla każdego fana "Białej Gwiazdy".

16.

Komunikat Wisły Kraków SA w sprawie licencji

Sobota, 12 stycznia 2019 r.     9
W piątek 11 stycznia odbyło się posiedzenie Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN w sprawie licencji Wisły Kraków SA nr 14 na grę w Lotto Ekstraklasie w sezonie 2018/2019. Wyjaśnienia dotyczące naruszenia postanowień Podręcznika Licencyjnego składał Rafał Wisłocki, pełniący obowiązki prezesa klubu, a także Marcin Melzacki z kancelarii LSW.

17.

TVN24: Wisła złożyła do sądu wniosek o wpisanie nowego zarządu

Czwartek, 10 stycznia 2019 r.     13
Jak podała stacja TVN24 - we wtorek, 8 stycznia, nasz klub złożył wniosek do Krajowego Rejestru Sądowego o wpisanie Rafała Wisłockiego jako prezesa Wisły Kraków SA.

18.

Socios Wisła rośnie w siłę! Dziś pierwsze przelewy na konta piłkarzy!

Czwartek, 10 stycznia 2019 r.     35
Tylko w dniu wczorajszym do "Socios Wisła" wpłynęły aż 72 deklaracje członkowskie! Trwa też akcja kibiców, która ma na celu wsparcie klubu w tym trudnym okresie, polegająca na wpłacie dowolnej kwoty pieniędzy, która pomóc ma "Białej Gwieździe" wyjść z problemów finansowych.

19.

Piłkarze Wisły Kraków rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej

Środa, 9 stycznia 2019 r.     21
Mimo olbrzymich kłopotów organizacyjno-finansowych - piłkarze Wisły Kraków rozpoczęli w bazie treningowej w Myślenicach przygotowania do rundy wiosennej rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy. Niewątpliwie wydarzeniem dnia było pojawienie się tam, a następnie rozpoczęcie wraz z wiślakami zajęć - Jakuba Błaszczykowskiego, który być może ponownie przywdzieje koszulkę z "Białą Gwiazdą". Wszystko zależeć będzie oczywiście od uporządkowania spraw organizacyjnych klubu.

20.

Wisła z podwyższonym kapitałem?!

Środa, 9 stycznia 2019 r.     14
Jak na Twitterze napisał dziennikarz Krzysztof Stanowski, Wisła Kraków SA podnieść ma swój kapitał z 74 na 78 mln złotych. Oznaczać to może ni mniej ni więcej, ale fakt, że prężnie działający w ostatnich dniach nasz nowy prezes, Rafał Wisłocki, znalazł inwestora, który może wpłacić na wiślackie konto kwotę 4 mln złotych!

21.

Spotkanie prezesów Ekstraklasy S.A. i Wisły Kraków

Wtorek, 8 stycznia 2019 r.     11
W siedzibie Ekstraklasy S.A. odbyło się dziś spotkanie prezesa spółki zarządzającej rozgrywkami, Marcina Animuckiego, z prezesem Wisły Kraków, Rafałem Wisłockim, podczas którego dyskutowano nad scenariuszami wyjścia z sytuacji kryzysowej, w której znalazł się krakowski klub.

22.

W środę piłkarze Wisły powinni rozpocząć przygotowania do ligowej wiosny... Zbigniew Jakubas ratunkiem Białej Gwiazdy?!

Poniedziałek, 7 stycznia 2019 r.     32
W środę, 9 stycznia 2019 roku, piłkarze Wisły Kraków rozpocząć powinni przygotowania do ligowej wiosny. Gdyby kontrahenci, z którymi pertraktował poprzedni Zarząd naszego klubu, w osobach Marzeny Sarapaty i Daniela Gołdy, nie okazali się osobami niepoważnymi oraz co oczywiste, gdyby wspomniana prezes inaczej zarządzała klubem - zapewne znajdowalibyśmy się w zupełnie innej sytuacji. Dziś jednak większość naszych zawodników odliczać może dni do daty, od której będzie mogła z winy naszego klubu odejść z zespołu "Białej Gwiazdy".

23.

Akcja #50kforwk nabiera rozpędu!

Niedziela, 6 stycznia 2019 r.     66
O zapoczątkowanej na Twitterze akcji #50kforwk mówił podczas piątkowej konferencji prasowej prezes Wisły Kraków SA, Rafał Wisłocki. Przypomnijmy, że zapoczątkował ją jego przyjaciel, Jarosław Królewski, i już wtedy na jej koncie zadeklarowana była kwota 150 tysięcy złotych. Jak podawał już wczoraj Królewski - powiększyła się ona do 200 tysięcy!

24.

Konferencja prasowa Towarzystwa Sportowego Wisła o sytuacji w Wiśle Kraków SA

Piątek, 4 stycznia 2019 r.     94
Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej przedstawiciele Zarządu Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków poinformowali o aktualnym stanie finansowym oraz prawnym Wisły Kraków SA. Bardzo ważną informacją jest ta, że Towarzystwo powołało nowy Zarząd spółki oraz Radę Nadzorczą. Prezesem Wisły Kraków SA został Rafał Wisłocki, a Towarzystwo Sportowe w porozumieniu z kancelariami prawnymi posiadać ma opinie, które mówią, że umowa sprzedaży spółki funduszom Alelega oraz Noble Capital Partners nie wywarła skutków prawnych i tym samym jest nieważna.

25.

Oficjalnie: Rafał Wisłocki prezesem Wisły Kraków SA

Piątek, 4 stycznia 2019 r.     32
Na dzisiejszej konferencji prasowej Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków SA poinformowano, że nowym prezesem Wisły Kraków SA został Rafał Wisłocki. Jednocześnie będzie on pełniącym obowiązki prezesem Towarzystwa Sportowego Wisła.

26.

Rafał Wisłocki nowym prezesem Wisły Kraków SA?

Piątek, 4 stycznia 2019 r.     20
Jak podał portal sport.pl, podczas zaplanowanej na dziś, na godzinę 18:00 konferencji prasowej, nowym prezesem Wisły Kraków SA ogłoszony ma zostać Rafał Wisłocki.

27.

Wisła walczy o... powrót do Ekstraklasy

Piątek, 4 stycznia 2019 r.     30
Zawieszona przez PZPN licencja na występy w Ekstraklasie Wiśle Kraków oznacza, że "Biała Gwiazda" na tę chwilę nie ma prawa rozgrywać w niej swoich meczów. Jak na Twitterze napisał Rafał Wisłocki, członek zarządu TS Wisła, nasz klub przyjął propozycję Bogusława Leśnodorskiego, który pomóc ma wrócić Wiśle do ligi.

28.

Towarzystwo Sportowe wstrzymuje się z decyzjami

Niedziela, 30 grudnia 2018 r.     47
Wciąż trwa ogromne zamieszanie związane ze zmianami właścicielskimi Wisły Kraków SA. Potencjalni inwestorzy nie wywiązali się z zawartej umowy, ale na jakiekolwiek wiążące decyzje poczekać będziemy musieli co najmniej do poniedziałku, 31 grudnia br. Jak dla "Przeglądu Sportowego" wypowiedział się bowiem członek Zarządu Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, Rafał Wisłocki, Towarzystwo jest w stałym kontakcie z jednym z przedstawicieli potencjalnych nowych właścicieli klubu, Matsem Hartligiem.

29.

Zmiany właścicielskie w Wiśle, czyli czekając na komunikat, czekając na przelew...

Środa, 19 grudnia 2018 r.     68
Wisła Kraków i jej zmiany właścicielskie są w ostatnich dniach jednym z najbardziej gorących tematów w polskim internecie. Nic jednak dziwnego - sprawa dotyczy jednego z największych klubów sportowych w naszym kraju, który ma ogromną rzeszę kibiców. Stąd też zanim dojdzie do oficjalnych potwierdzeń - warto zebrać te szczegóły, które znamy dotychczas.

30.

Wisła nawiązuje współpracę z Unią Tarnów

Niedziela, 8 lipca 2018 r.     19
Krakowska Wisła rozpoczyna współpracę szkoleniową z tarnowską Unią. "Biała Gwiazda" obejmie patronat nad pierwszą w Tarnowie i regionie Szkołą Mistrzostwa Sportowego.

31.

Nowi członkowie Zarządu Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków

Środa, 27 czerwca 2018 r.     24
Dorota Gburczyk-Sikora oraz Rafał Wisłocki zostali wybrani nowymi członkami zarządu Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków.

32.

Wiślacka Akademia z oddziałem w Krzeszowicach

Czwartek, 5 kwietnia 2018 r.     4
Akademia Piłkarska "Białej Gwiazdy" otworzy swój pierwszy oddział poza Krakowem. Będzie miał on swoją siedzibę w podkrakowskich Krzeszowicach.

33.

Kibice wsparli wiślacką Akademię. Akademia wspiera rozwój zawodników!

Piątek, 16 marca 2018 r.     0
Dzięki prowadzonej na przełomie lutego i marca bieżącego roku akcji kibiców #WislaToNaszaPrzyszlosc, która polegała na wpłatach pieniędzy na konto Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków, ta mogła dokonać zakupu urządzenia FITLIGHT Trainer™. To z kolei pozwoli rozwijać motorykę młodych zawodników "Białej Gwiazdy".

Znaleziono 33 wyników zapytania.