Szukano tagu: Słowacja


1.

Powołanie dla Ľubomíra Tupty

Wtorek, 10 marca 2020 r.     0
Ľubomír Tupta otrzymał wstępne powołanie od selekcjonera słowackiej kadry do lat 21. Młodzi Słowacy zmierzą się w ramach kwalifikacji do UEFA Euro U-21 z Gruzją oraz z Liechtensteinem.

2.

Polacy poznali rywali na Mistrzostwach Europy

Sobota, 30 listopada 2019 r.     10
W stolicy Rumunii, Bukareszcie, odbyło się losowanie fazy grupowej przyszłorocznych Mistrzostw Europy w piłce nożnej. "Biało-czerwoni" trafili do grupy E i zmierzą się z Hiszpanią, Szwecją oraz ze zwycięzcą barażu B, a więc najlepszą ekipą z czwórki: Bośnia i Hercegowina, Irlandia Północna, Słowacja i Irlandia.

3.

Kamil Broda zagrał w meczu kadry U-18

Wtorek, 12 lutego 2019 r.     1
Bramkarz krakowskiej Wisły, Kamil Broda, wystąpił w towarzyskim meczu reprezentacji Polski U-18, która zmierzyła się ze Słowacją, pokonując ich 1-0. Młody wiślak zagrał pełne 90 minut.

4.

Słowacka młodzieżówka przegrywa w Belfaście. Bez Martina Košťála

Wtorek, 16 października 2018 r.     1
Pomocnika krakowskiej Wisły, Martina Košťála, zabrakło w kadrze Słowacji na ostatni mecz eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Europy, przeciwko Irlandii Północnej. Spotkanie zakończyło się porażką zespołu wiślaka 0-1, jednak wynik ten nie miał już znaczenia dla układu tabeli. Słowacy już wcześniej stracili bowiem szansę na awans. Ostatecznie zajęli zresztą dopiero trzecie miejsce w swojej grupie.

5.

Słowacja wygrywa z Estonią. 20 minut Martina Košťála

Piątek, 12 października 2018 r.     0
Młodzieżowa reprezentacja Słowacji pokonała 2-0 swoich rówieśników z Estonii, w meczu eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Europy. Powołany na to spotkanie pomocnik Wisły Kraków, Martin Košťál, wszedł na ostatnie 20 minut meczu, zastępując zawodnika Lechii Gdańsk, Lukáša Haraslína.

6.

Martin Košťál powołany do młodzieżowej reprezentacji Słowacji

Poniedziałek, 1 października 2018 r.     2
Pomocnik krakowskiej Wisły, Martin Košťál, został powołany do reprezentacji Słowacji na mecze eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy przeciwko Estonii i Irlandii Północnej.

7.

Martin Košťál rezerwowym w meczu słowackiej młodzieżówki

Wtorek, 11 września 2018 r.     5
Tylko z ławki rezerwowych spotkanie swojej kadry U-21 z Islandią oglądał Martin Košťál. Reprezentacja wiślaka wygrała ten mecz 3-2.

8.

Martin Košťál zagrał w meczu towarzyskim słowackiej młodzieżówki

Czwartek, 6 września 2018 r.     6
Pomocnik krakowskiej Wisły, Martin Košťál, wystąpił w towarzyskim meczu młodzieżowej reprezentacji Słowacji, przeciwko drużynie Włoch. Spotkanie to zakończyło się wygraną Słowaków aż 3-0.

9.

Martin Košťál w kadrze U-21 Słowacji

Środa, 22 sierpnia 2018 r.     8
Słowacki skrzydłowy "Białej Gwiazdy", Martin Košťál, został powołany do reprezentacji Słowacji U-21 na mecz towarzyski z Włochami (6 września w Dunajskiej Stredzie) oraz starcie z Islandią (11 września w Reykjaviku) w ramach eliminacji do młodzieżowych mistrzostw Europy.

Znaleziono 9 wyników zapytania.