Szukano tagu: SMS PZPS II Szczyrk


1.

Siatkarki: SMS PZPS II - Wisła 3-2

Sobota, 18 lutego 2023 r.     0
Siatkarki krakowskiej Wisły nadrobiły dziś zaległości z 10. kolejki ligowej, mierząc się na wyjeździe z drugą drużyną zespołu Szkoły Mistrzostwa Sportowego PZPS ze Szczyrku. Podobnie jak w spotkaniu, które obydwa zespoły rozegrały w Krakowie, także i tym razem rywalizacja zakończyła się naszą porażką po tie-breaku.

2.

Siatkówka: Wisła - SMS PZPS II 2-3

Sobota, 1 października 2022 r.     0
Od porażki nowy sezon na drugoligowych parkietach rozpoczęły siatkarki krakowskiej Wisły. Choć wiślaczki prowadziły z ekipą SMS-u PZPS II Szczyrk już 2-0, to ostatecznie przegrały inauguracyjne spotkanie ligowe we własnej hali 2-3.

3.

Siatkówka: SMS PZPS II - Wisła 3-0

Sobota, 22 stycznia 2022 r.     0
Po raz szósty w bieżącym sezonie siatkarki krakowskiej Wisły zeszły z parkietu pokonane. Uległy bowiem 0-3 w wyjazdowej potyczce drugiej drużynie SMS-u PZPS Szczyrk.

4.

Siatkówka: Wisła - SMS PZPS II 3-1

Poniedziałek, 25 października 2021 r.     0
Siatkarki krakowskiej Wisły rozegrały dziś awansem spotkanie z 6. kolejki ligowej z zespołem SMS-u PZPS II Szczyrk. Wiślaczki wygrały tę potyczkę 3-1.

5.

Siatkówka: SMS PZPS II Szczyrk - Wisła Kraków 3-1

Czwartek, 18 lutego 2021 r.     1
W rozegranym awansem spotkaniu siatkarskiej II ligi zespół krakowskiej Wisły doznał już niestety ostatnio tradycyjnej porażki. Wiślaczki uległy bowiem ekipie SMS PZPS II Szczyrk 1-3.

6.

Siatkówka: Wisła Kraków - SMS PZPS II Szczyrk 2-3

Sobota, 28 listopada 2020 r.     0
Podobnie jak przed tygodniem w Krzeszowicach - siatkarki krakowskiej Wisły znów przegrały swój mecz w rozgrywkach II ligi po tie-breku, tym razem ulegając ekipie SMS-u PZPS II Szczyrk. Co ciekawe obydwa te mecze miały dokładnie taką samą historię, bo po przegranych dwóch pierwszych setach, w dwóch kolejnych nasza drużyna doprowadziła do wyrównania, by ostatecznie przegrać 2-3.

Znaleziono 6 wyników zapytania.