Szukano tagu: Víctor Moya Martínez


1.

Chuca najlepszym wiślakiem w meczu z Górnikiem

Środa, 7 sierpnia 2019 r.     31
Zdobycie bramki w debiucie to nie jest częste wydarzenie! A już zdobycie w ogóle zwycięskiej bramki w pierwszym występie, do tego w ostatniej akcji doliczonego czasu gry! Tak zapamiętamy inauguracyjny mecz dla "Białej Gwiazdy" Víctora Moyi Martíneza, a więc Chuki, który został przez Was, za grę przeciwko zabrzańskiemu Górnikowi, oceniony na 7.36 punktów, a to daje mu tytuł najlepszego wiślaka w tym spotkaniu.

2.

Grali do końca! Wisła - Górnik 1-0

Poniedziałek, 5 sierpnia 2019 r.     52
Dopiero w doliczonym czasie gry, w swoim trzecim występie w sezonie 2019/2020, wiślacy zdobyli pierwszą bramkę! I zrobił to debiutujący w naszych barwach Hiszpan Chuca! Co najważniejsze - był to gol na wagę trzech punktów! Wisła pokonała bowiem Górnika Zabrze 1-0!

3.

Debiut Víctora Moyi Martíneza w Wiśle

Poniedziałek, 5 sierpnia 2019 r.     12
W spotkaniu z Górnikiem Zabrze w barwach krakowskiej Wisły zadebiutował nasz nowy pomocnik, Víctor Moya Martínez. 22-letni Hiszpan pojawił się na murawie w 71. minucie, zastępując Michała Maka. I debiut zapamięta nie tylko on, ale i kibice, bo zdobył w nim bramkę na wagę trzech punktów!

4.

Wisła przedstawiła Víctora Moyę Martíneza - fotogaleria

Sobota, 3 sierpnia 2019 r.     0
Na specjalnie zwołanym spotkaniu z przedstawicielami mediów - krakowska Wisła przedstawiła swojego nowego pomocnika, którym jest 22-letni Hiszpan, Víctor Moya Martínez, który występować będzie na boiskach Ekstraklasy używając przydomek - Chuca. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z tego wydarzenia.

5.

Víctor Moya Martínez: - Motywacja od kibiców

Piątek, 2 sierpnia 2019 r.     11
- Moje pierwsze dni w Krakowie oceniam jak najbardziej na plus. Drużyna przyjęła mnie bardzo dobrze i dzięki temu czuję się tutaj jak członek grupy, mimo tego, że jestem tutaj dopiero od paru dni. Te są najtrudniejsze, dlatego też najwięcej czasu spędzam z zawodnikami hiszpańskojęzycznymi. Mogę powiedzieć, że cała drużyna przyjęła mnie jednak bardzo dobrze. Aktualnie załatwiam sprawy związane z przeprowadzką. Po tej kilkudniowej adaptacji będzie więcej spokoju - mówił na specjalnie zorganizowanym spotkaniu z dziennikarzami nasz nowy pomocnik, Chuca.

6.

Chuca piłkarzem Wisły Kraków!

Środa, 31 lipca 2019 r.     50
22-letni hiszpański pomocnik, Víctor Moya Martínez, został zawodnikiem Wisły Kraków. Grający z przydomkiem Chuca piłkarz podpisał z "Białą Gwiazdą" trzyletni kontrakt!

7.

Hiszpan wzmocni Wisłę?

Niedziela, 28 lipca 2019 r.     15
Według doniesień serwisu transfery.info - do zespołu Wisły Kraków dołączyć może 22-letni hiszpański pomocnik, Víctor Moya Martínez, który dotychczas występował w ekipie Villarreal CF B. Zawodnik grający z przydomkiem "Chuca" - ma w swoim CV osiem meczów w pierwszym zespole "żółtej łodzi podwodnej". Co ciekawe, piłkarz ma już przebywać w Polsce.

Znaleziono 7 wyników zapytania.