Szukano tagu: Zoran Arsenić


1.

Tam gdzie Jesús, tam wygrana... Jagiellonia - Wisła 3-2

Piątek, 23 sierpnia 2019 r.     77
Z dalekiego wyjazdu do Białegostoku zespół Wisły Kraków wraca bez choćby jednego punktu, bo po... trzech bramkach naszego byłego zawodnika, Jesúsa Imaza, przegrywamy z Jagiellonią 2-3. Gole dla "Białej Gwiazdy" zdobyli w tym meczu Paweł Brożek oraz pierwszego w Ekstraklasie 16-letni Aleksander Buksa.

2.

Lechia Gdańsk z Pucharem Polski

Czwartek, 2 maja 2019 r.     15
Zespół, który w 1/32 finału wyeliminował Wisłę Kraków z Pucharu Polski, a więc gdańska Lechia, sięgnął po to trofeum. W potyczce finałowej "biało-zieloni" pokonali 1-0 Jagiellonię Białystok, zdobywając bramkę w doliczonym czasie gry.

3.

Zoran Arsenić i Martin Košťál zadebiutowali w barwach Jagiellonii

Piątek, 8 lutego 2019 r.     6
Dwaj byli piłkarze Wisły Kraków, Zoran Arsenić i Martin Košťál, zadebiutowali w barwach swojego nowego klubu, którym jest Jagiellonia Białystok. Obydwaj wyszli w podstawowym składzie "żółto-czerwonych" w meczu ligowym z Miedzią Legnica.

4.

Oficjalnie: Zoran Arsenić piłkarzem Jagiellonii Białystok

Środa, 16 stycznia 2019 r.     24
Jak podała oficjalna strona internetowa Jagiellonii Białystok - jej nowym obrońcą został Zoran Arsenić, który podpisał z tym klubem 3,5-letni kontrakt.

5.

Zoran Arsenić blisko Jagiellonii Białystok

Wtorek, 15 stycznia 2019 r.     18
Jak donosi "Przegląd Sportowy" - Zoran Arsenić, po rozwiązaniu z winy naszego klubu kontraktu, nową umowę podpisać ma z Jagiellonią Białystok. Jeszcze dziś przejść ma bowiem testy medyczne, po czym dołączy do zgrupowania swojego nowego zespołu w Turcji.

6.

Zoran Arsenić trafi do Legii?

Piątek, 11 stycznia 2019 r.     38
Według doniesień "Przeglądu Sportowego" - Zoran Arsenić, który po przeterminowanym wezwaniu do zapłaty, nie jest już w praktyce związany umową z naszym klubem miał się porozumieć w sprawie podpisania kontraktu z Legią Warszawa.

7.

Piłkarze Wisły Kraków rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej

Środa, 9 stycznia 2019 r.     21
Mimo olbrzymich kłopotów organizacyjno-finansowych - piłkarze Wisły Kraków rozpoczęli w bazie treningowej w Myślenicach przygotowania do rundy wiosennej rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy. Niewątpliwie wydarzeniem dnia było pojawienie się tam, a następnie rozpoczęcie wraz z wiślakami zajęć - Jakuba Błaszczykowskiego, który być może ponownie przywdzieje koszulkę z "Białą Gwiazdą". Wszystko zależeć będzie oczywiście od uporządkowania spraw organizacyjnych klubu.

8.

Z Wisły może w najbliższych dniach odejść aż piętnastu zawodników!

Piątek, 4 stycznia 2019 r.     36
Wprawdzie dokładnie zostało to powiedziane w trakcie dzisiejszej konferencji prasowej i w jej zapisie informacja ta się znalazła, ale jest ona na tyle ważna, że zamieszczamy ją dodatkowo. Dotyczy ona zawodników, którzy z powodu zaległości w wypłatach albo już mogą złożyć w PZPN-ie wniosek o rozwiązanie kontraktu z naszym klubem, albo będą mogli to zrobić za około 10 dni.

9.

Zoran Arsenić nie jest już piłkarzem Wisły Kraków?!

Czwartek, 3 stycznia 2019 r.     42
Jak w wywiadzie dla "Gazety Krakowskiej" powiedział agent Zorana Arsenicia, Branko Hucika, umowa jego podopiecznego z Wisłą Kraków jest już nieważna, a teraz całą sprawą zajęli się prawnicy.

10.

Socios Wisła może udzielić Wiśle Kraków SA pożyczki

Poniedziałek, 31 grudnia 2018 r.     73
Stowarzyszenie "Socios Wisła" podjęło decyzję o możliwości udzielenia pożyczki Wiśle Kraków SA, która to pomóc ma w spłaceniu zaległości finansowych względem naszego piłkarza, Zorana Arsenicia.

11.

Interia sprawdziła ostatnie klubowe wydatki Marzeny Sarapaty!

Niedziela, 30 grudnia 2018 r.     107
Portal Interia.pl dotarł do dokumentów finansowych Wisły Kraków SA oraz ostatnich wydatków klubu, za kadencji prezes Marzeny Sarapaty. Te były możliwe, bo zysk netto z meczu z Lechem Poznań wynieść miał 400 tysięcy złotych. I tak - z tej kwoty 60 tysięcy powędrowało na konto... małżonka pani prezes, opłacając faktury za druk magazynu meczowego "R22".

12.

Socios Wisła starają się uratować kontrakt Zorana Arsenicia

Niedziela, 30 grudnia 2018 r.     22
Jak podał portal lovekrakow.pl - do członków "Socios Wisła" zostało wysłane mailowe zapytanie o możliwość udzielenia klubowi pożyczki w wysokości 65 tysięcy złotych, która miałaby być przekazana na uratowanie kontraktu Zorana Arsenicia. Przypomnijmy, że chorwacki obrońca złożył przed dwoma tygodniami wezwanie do zapłaty zaległych wynagrodzeń, które zostało już zresztą przeterminowane.

13.

Zoran Arsenić odejdzie z Wisły za darmo?!

Piątek, 28 grudnia 2018 r.     95
Według pojawiających się w mediach informacjach - Wisła Kraków SA, w związku z wezwaniem do zapłaty, które przed niespełna dwoma tygodniami złożył Kamil Wojtkowski, dokonała wczoraj koniecznych przelewów, aby ten młody zawodnik nie miał podstaw do rozwiązania umowy z "Białą Gwiazdą". Jak udało nam się dowiedzieć - podobna sztuka nie powiedzie się z Zoranem Arseniciem, którego termin płatności zaległych kwot minąć miał dzisiaj!

14.

Jesús Imaz piłkarzem kolejki! W jej jedenastce także Zoran Arsenić

Niedziela, 7 października 2018 r.     4
Redakcja sportowa stacji Canal+ Sport do najlepszej jedenastki 11. kolejki ligowej sezonu 2018/2019 wybrała dwóch piłkarzy Wisły Kraków. Są to Jesús Imaz oraz Zoran Arsenić, przy czym Hiszpan został ponadto wybrany najlepszym zawodnikiem całej tej serii gier.

15.

Wiślacy częstowali kawą, już po raz trzeci

Piątek, 5 października 2018 r.     6
Już po raz trzeci piłkarze "Białej Gwiazdy" częstowali krakowian kawą, promując jednocześnie nasze najbliższe domowe spotkanie ligowe, w którym zmierzymy się z sosnowieckim Zagłębiem. Tym razem w rolę "kawoszy" wcielili się Zoran Arsenić, Jakub Bartkowski oraz Dawid Kort. A jak cała akcja wyglądała na zdjęciach, zobaczyć możecie w naszej fotogalerii!

16.

Tibor Halilović trenuje z drużyną!

Środa, 8 sierpnia 2018 r.     23
Trener Maciej Stolarczyk ma do dyspozycji pełną kadrę pierwszej drużyny! Do zajęć z zespołem wrócił już bowiem ostatni z rekonwalescentów, którym był Tibor Halilović. I chyba przyznać trzeba, że takiej sytuacji w naszym zespole zwyczajnie... nie pamiętamy.

17.

Poprawia się sytuacja kadrowa zespołu Wisły Kraków

Piątek, 3 sierpnia 2018 r.     15
- Do treningów z zespołem dołączył Zoran Arsenić oraz Matej Palčič. Jest też już z nami od początku tego tygodnia Mateusz Lis. Cieszę się, że Ci zawodnicy wznowili treningi, że mam ich do dyspozycji. Mam możliwość przygotowania większej grupy zawodników i to napawa optymizmem, że rywalizacja pozwoli na podniesienie poziomu zespołu - mówił dziś trener piłkarzy krakowskiej Wisły, Maciej Stolarczyk.

18.

Raport medyczny zespołu Wisły, przed meczem z Miedzią

Czwartek, 26 lipca 2018 r.     7
- Nadal w fazie rehabilitacji znajdują się Zoran Arsenić, Tibor Halilović, Matej Palčič oraz Mateusz Lis. Marcin Wasilewski w ostatnim meczu uległ stłuczeniu podudzia, jest poddawany rehabilitacji, natomiast lekarz przekazał nam, że prawdopodobnie będzie mógł zagrać w jutrzejszym spotkaniu - powiedziała, przekazując informacje o stanie zdrowia naszego zespołu, rzecznik prasowa krakowskiej Wisły, Pani Iwona Stankiewicz.

19.

Raport medyczny Wisły Kraków

Wtorek, 24 lipca 2018 r.     9
W spotkaniu ligowym z Arką Gdynia - kontuzji doznał nasz obrońca, Marcin Wasilewski. Jak podała oficjalna strona "Białej Gwiazdy" - piłkarz poddawany jest rehabilitacji i od jej wyników zależeć będzie czy wystąpi w piątkowym meczu z Miedzią Legnica.

20.

Raport zdrowotny Wisły, przed ligową inauguracją

Piątek, 20 lipca 2018 r.     19
Już jutro ligowa inauguracja sezonu 2018/2019, ale czeka nas ona z powodu kontuzji i rehabilitacji zawodników z niepełną kadrą. Na konferencji prasowej przed spotkaniem z Arką Gdynia poinformowano o absencjach kadrowych w zespole Wisły Kraków.

21.

Adam Kokoszka nie zostanie piłkarzem Wisły

Sobota, 14 lipca 2018 r.     13
Adam Kokoszka, który ostatnimi czasy brał udział w treningach pierwszej drużyny "Białej Gwiazdy", nie zostanie ponownie naszym piłkarzem. Informacja ta pojawiała się już w mediach społecznościowych, a dziś potwierdził ją trener Maciej Stolarczyk.

22.

Raport zdrowotny zespołu Wisły, na tydzień przed startem ligi

Piątek, 13 lipca 2018 r.     27
Do startu nowego sezonu ligowego pozostał już tylko tydzień i po wszelkich zawirowaniach wokół naszego klubu, warto zacząć wreszcie zwracać uwagę na aspekty sportowe jego działalności. Niestety i tutaj nie wszystkie wiadomości są najlepsze. Jak przyznał bowiem, w wywiadzie dla oficjalnego serwisu internetowego "Białej Gwiazdy" nasz trener, Maciej Stolarczyk, zespół wciąż nie może trenować w pełnym składzie.

23.

Maciej Stolarczyk: - Będę potrzebował całego zespołu, który od początku będzie w pełni gotowy

Środa, 27 czerwca 2018 r.     12
- Mamy jeszcze sporo do zrobienia i będziemy się nad tym skupiali, przy czym pielęgnować też będziemy to, co w dzisiejszym spotkaniu było zrobione dobrze - mówił po sparingowej wygranej nad Rakowem Częstochowa, trener piłkarzy Wisły Kraków, Maciej Stolarczyk.

24.

Zoran Arsenić: - Moja przyszłość jest z Wisłą

Niedziela, 20 maja 2018 r.     6
- Jesteśmy rozczarowani, bo mieliśmy szansę na to, żeby w następnym sezonie zagrać w pucharach, ale przegraliśmy. Uważam, że nie zagraliśmy najgorszego spotkania, mieliśmy swoje sytuacje, ale nie zdobyliśmy bramki. Ta sztuka udała się Górnikowi i to oni zagrają w następnym sezonie w pucharach. Każdy chce grać w Europie, oni chcieli, my chcieliśmy, ja bardzo chciałem osiągnąć ten cel, daliśmy z siebie dziś wszystko, ale to nie był nasz dzień - mówił po spotkaniu z Górnikiem, obrońca krakowskiej Wisły, Zoran Arsenić.

25.

Zoran Arsenić przedłużył kontrakt z Wisłą Kraków!

Czwartek, 17 maja 2018 r.     24
Podstawowy obrońca krakowskiej Wisły, Zoran Arsenić, parafował z naszym klubem nowy, dłuższy kontrakt, który obowiązywać będzie do końca czerwca 2022 roku! Dotychczasowy wygasał z końcem sezonu 2018/2019, przy czym zawierał opcję przedłużenia o kolejne dwa lata. Obecna umowa jest jeszcze o kolejny rok dłuższa.

26.

Daniel Gołda dla Zapinamypasy.pl: - Wydaje się, że oferta za Zorana Arsenicia to kwestia czasu

Poniedziałek, 14 maja 2018 r.     24
W kolejnym i już cyklicznym programie poświęconym krakowskiej Wiśle, w radiu internetowym "Zapinamypasy.pl", gościem był dyrektor wykonawczy naszego klubu, którym jest Daniel Gołda. Znów poruszono w nim tematy transferowe, a dokładniej te związane z takimi piłkarzami jak Carlos López, Pol Llonch, Vullnet Basha oraz Zoran Arsenić. Poruszono także sprawę przyszłości Tomasza Cywki, a także Petara Brleka.

27.

Dwóch wiślaków w jedenastce 36. kolejki

Poniedziałek, 14 maja 2018 r.     6
Po meczu z Lechem Poznań, który rozegrany został w ramach 36. kolejki bieżącego sezonu, w najlepszej jej jedenastce znalazło się dwóch piłkarzy krakowskiej Wisły. Są to Zoran Arsenić oraz Tomasz Cywka. I przyznać trzeba, że zwłaszcza w kontekście doniesień o przyszłości tego ostatniego z wymienionych zawodników, tym bardziej fakt takiego, a nie innego jego wyróżnienia, jest szczególnie godny podkreślenia. A także uznania.

28.

Carlos López piłkarzem kolejki! W najlepszej jedenastce także Zoran Arsenić i Pol Llonch!

Niedziela, 6 maja 2018 r.     15
Aż trzech piłkarzy krakowskiej Wisły - Zoran Arsenić, Pol Llonch oraz Carlos López, wybranych zostało do najlepszej jedenastki 34. kolejki ligowej. W niej "Biała Gwiazda" pokonała w Kielcach tamtejszą Koronę aż 3-0, a dwie zdobyte w tym spotkaniu bramki dały popularnemu Carlitosowi tytuł najlepszego piłkarza całej 34. serii spotkań Ekstraklasy. W trwającym sezonie tytuł "piłkarza kolejki" trafia do Hiszpana już po raz szósty!

29.

Zoran Arsenić: - Obrona kluczem do zwycięstwa

Niedziela, 6 maja 2018 r.     0
- Gdyby ktoś popatrzył tylko na wynik tego spotkania, to pewnie pomyślałby, że było ono łatwe. A było zupełnie inaczej, za nami bardzo trudny mecz. Broniliśmy w nim jednak bardzo dobrze i uważam, że był to klucz do zwycięstwa. Tak samo było z Jagiellonią, dobra gra w defensywie napędzała nasz atak. Bronimy razem i dzięki temu stwarzamy sobie dużo okazji po drugiej stronie boiska - mówił po wysokiej wygranej w Kielcach, obrońca krakowskiej Wisły, Zoran Arsenić.

30.

Białystok zdobyty! Jagiellonia - Wisła 0-1

Niedziela, 29 kwietnia 2018 r.     56
Piłkarze krakowskiej Wisły wywieźli ze stolicy Podlasia komplet punktów. Po bramce Zorana Arsenicia pokonali bowiem 1-0 wciąż walczącą o czołowe lokaty w tabeli Ekstraklasy Jagiellonię Białystok. W spotkaniu tym to jednak białostoczanie bliżsi byli jako pierwsi zdobycia bramki, ale w 61. minucie nie wykorzystali rzutu karnego. Strzał Romana Bezjaka został bowiem obroniony przez Juliána Cuestę. Ta niewykorzystana okazja srogo się na "Jadze" zemściła, bo po rzucie rożnym, w 82. minucie, zamieszanie podbramkowe skutecznie wykończył Arsenić.

31.

Obserwujemy grę. Po meczu Wisła - Legia

Wtorek, 24 kwietnia 2018 r.     7
Zbyt duże przestrzenie zostawiane na bokach obrony, brak powrotów po stratach piłek, czy też nie do końca optymalne rozwiązywanie tych nielicznych sytuacji, które udało się stworzyć - to główne przyczyny naszej słabej postawy w pierwszej połowie meczu ligowego z warszawską Legią, w której jak się okazało - rozstrzygnęły się losy tej rywalizacji. Przeczytacie o tym dokładniej w kolejnym odcinku naszego stałego tej wiosny cyklu, pt. "obserwujemy grę".

32.

Wisła z kłopotami kadrowymi w defensywie

Środa, 18 kwietnia 2018 r.     23
Komplikuje się sytuacja kadrowa zespołu Wisły Kraków, przed czekającym nas w niedzielę spotkaniem ligowym z Legią Warszawa. Do grona kontuzjowanych, już od jakiegoś czasu, Vullneta Bashy, Arkadiusza Głowackiego i Ivana Gonzáleza, dołączył niedawno Maciej Sadlok, a dziś Zoran Arsenić! To mocno komplikuje zestawienie naszej formacji defensywnej, bo przeciwko Legii zabraknie także - zmuszonego pauzować za cztery żółte kartki - Jakuba Bartkowskiego.

33.

Absencje w Wiśle przed meczem z Sandecją

Piątek, 6 kwietnia 2018 r.     17
W spotkaniu ligowym z Sandecją Nowy Sącz trener Joan Carrillo nie będzie mógł skorzystać z pauzującego za żółte kartki Zorana Arsenicia, a także z zawodników kontuzjowanych, którymi są Vullnet Basha, Arkadiusz Głowacki, Iván González, Maciej Sadlok oraz Kamil Wojtkowski.

34.

Obserwujemy grę. Po meczu Wisła - Lech

Wtorek, 3 kwietnia 2018 r.     13
Spotkanie Wisły Kraków, z poznańskim Lechem, obejrzało na stadionie przy ulicy Reymonta ponad 20 tysięcy kibiców, jednak Ci sympatyzujący z "Białą Gwiazdą" opuszczali go mocno rozczarowani. Wiślacy przegrali bowiem 1-3, a czemu tak się stało, próbujemy znaleźć odpowiedź w naszej pomeczowej analizie.

35.

Z Sandecją bez Zorana Arsenicia

Poniedziałek, 2 kwietnia 2018 r.     4
Bez Zorana Arsenicia zagra w swoim kolejnym meczu ligowym zespół krakowskiej Wisły. Obrońca "Białej Gwiazdy", w potyczce przeciwko Lechowi Poznań, obejrzał swoją czwartą w tym sezonie żółtą kartkę.

36.

Zoran Arsenić: - Najważniejsze było to, że graliśmy jak drużyna

Niedziela, 18 marca 2018 r.     5
- Przed meczem wiedzieliśmy, że nie wygraliśmy w Warszawie od dłuższego czasu i była to dla nas dobra motywacja. Uczucie po tym wygranym meczu jest znakomite. Uważam, że nie graliśmy dziś najlepszego spotkania, ale wystarczyło, aby dziś wygrać. Najważniejsze było to, że graliśmy jak drużyna przez pełne 90 minut. Broniliśmy razem, jak i atakowaliśmy razem. To jest główny powód dlaczego dzisiaj wygraliśmy - powiedział po wygranej z Legią, obrońca krakowskiej Wisły, Zoran Arsenić.

37.

Obserwujemy grę. Po meczu Wisła - Śląsk

Sobota, 10 marca 2018 r.     5
Patrząc na wyniki już zakończonych meczów 27. kolejki Ekstraklasy, coraz mocniej doceniać należy trzy punkty, które wiślacy wywalczyli w rywalizacji ze Śląskiem Wrocław. A jak to spotkanie wyglądało w naszej analizie? Zapraszamy!

38.

Obserwujemy grę. Po meczu Piast - Wisła

Wtorek, 27 lutego 2018 r.     3
Zapraszamy Was do kolejnej odsłony naszej krótkiej analizy gry piłkarzy Wisły Kraków, w jej meczu ligowym. Tym razem dotyczy on naszego wyjazdowego spotkania z Piastem Gliwice, który był niewątpliwie najsłabszym występem wiślaków w tym roku.

39.

Z Koroną bez Zorana Arsenicia

Wtorek, 27 lutego 2018 r.     8
Wniosek Wisły Kraków o odwieszenie czerwonej kartki dla Zorana Arsenicia, którą nasz obrońca zobaczył w meczu z Piastem Gliwice, został oddalony. Oznacza to, że Chorwat nie będzie mógł wystąpić w jutrzejszym spotkaniu ligowym z Koroną Kielce.

40.

Wisła zamierza odwołać się od czerwonej kartki dla Zorana Arsenicia

Niedziela, 25 lutego 2018 r.     16
Jak na Twitterze poinformował dyrektor wykonwaczy Wisły Kraków SA, Daniel Gołda, nasz klub zamierza odwołać się od czerwonej kartki, którą w meczu z Piastem Gliwice otrzymał Zoran Arsenić.

41.

Mroźny remis w Gliwicach. Piast - Wisła 0-0

Niedziela, 25 lutego 2018 r.     83
W bardzo zimowej scenerii piłkarzom krakowskiej Wisły nie udało się podtrzymać zwycięskiej passy spotkań ligowych z Piastem Gliwice. Po trzech kolejnych zwycięstwach wiślaków nad gliwiczanami, dziś podzieliliśmy się z nim punktami. Mimo co najmniej kilku dobrych sytuacji do zdobycia goli - po każdej ze stron - całość zakończyła się bezbramkowym remisem, a mecz kończyliśmy w "dziesiątkę", bo z czerwoną kartką, w 90. minucie, z murawy zejść musiał Zoran Arsenić.

42.

Z Koroną Kielce bez Kamila Wojtkowskiego i Zorana Arsenicia

Niedziela, 25 lutego 2018 r.     7
Bez Kamila Wojtkowskiego i Zorana Arsenicia zagra w swoim kolejnym meczu ligowym zespół krakowskiej Wisły. Wojtkowski, w potyczce przeciwko Piastowi Gliwice, obejrzał bowiem swoją czwartą w tym sezonie żółtą kartkę, a Arsenić czerwoną, co automatycznie zawiesza jego występ w kolejnym spotkaniu ligowym.

43.

Obserwujemy grę. Po meczu Wisła - Arka

Poniedziałek, 19 lutego 2018 r.     15
Zapoczątkowana na naszych łamach przed tygodniem próba analizy gry wiślaków, przyjęta została przez Was bardzo dobrze, a to oznacza, że nie pozostaje nam nic innego, jak tematykę kontynuować. Z tym większą radością robimy to po wygranym spotkaniu, bo podopieczni Joana Carrillo dopisali w potyczce z nieobliczalną ekipą Arki Gdynia jakże ważny komplet punktów.

44.

Zoran Arsenić najlepszym wiślakiem w meczu z Arką

Poniedziałek, 19 lutego 2018 r.     29
Wynik głosowania na najlepszego piłkarza meczu "Białej Gwiazdy" z Arką Gdynia był już chyba dla wszystkich jasny, zaraz po końcowym gwizdku sędziego. Nie mógł bowiem wygrać nikt inny, jak Zoran Arsenić, którego dwa zdobyte gole przesądziły o końcowym sukcesie Wisły Kraków. Dla Chorwata to pierwsze takie wyróżnienie, od kiedy gra przy Reymonta, i robi to z przytupem bo z notą 8.22 punkty.

45.

Dwóch wiślaków w jedenastce kolejki

Niedziela, 18 lutego 2018 r.     8
Po zwycięstwie 3-2 krakowskiej Wisły nad gdyńską Arką w meczu 23. kolejki aż dwóch naszych piłkarzy zostało wyróżnionych i znalazło się w najlepszej jedenastce tej serii gier. Są to Zoran Arsenić oraz Pol Llonch. Dla Chorwata to pierwsza taka nominacja w bieżącym sezonie, dla Hiszpana - druga.

46.

Zoran Arsenić: - To było wspaniałe uczucie

Niedziela, 18 lutego 2018 r.     6
- Nie przypominam sobie ostatniego spotkania na poziomie profesjonalnym, w którym zdobyłbym dwie bramki w jednym spotkaniu. To było wspaniałe uczucie - mówił po meczu z Arką szczęśliwy stoper Wisły Kraków, Zoran Arsenić, który strzelił aż dwie bramki, jednocześnie zapewniając "Białej Gwieździe" zwycięstwo.

47.

Supersnajper Zoran! Wisła - Arka 3-2

Sobota, 17 lutego 2018 r.     68
Po niezwykle emocjonującym spotkaniu, bramce Jesúsa Imaza oraz aż dwóch Zorana Arsenicia, zespół "Białej Gwiazdy" pokonuje 3-2 ekipę gdyńskiej Arki i wraca tam gdzie jego miejsce, a więc do czołowej "ósemki" ligi! No i równie ważny jest fakt, że wiślakom udało się dopisać komplet punktów po meczu na własnym stadionie, bo nasze poprzednie trzy spotkaniach na R22 kończyliśmy niepowodzeniami.

48.

Kłopoty kadrowe Wisły, przed meczem z Lechią

Środa, 7 lutego 2018 r.     27
Już za trzy dni piłkarze Wisły Kraków rozegrają swój pierwszy mecz rundy wiosennej rozgrywek Ekstraklasy, co kibiców bez wątpienia bardzo cieszy. Niestety tak jak jesienią martwić mogą nas wciąż liczne kontuzje w zespole, bo do grona zawodników, którzy mogą być w ligowej inauguracji nieobecni dołączył właśnie Vullnet Basha.

49.

Zoran Arsenić: - Po rzucie karnym nie było nas na boisku

Niedziela, 3 grudnia 2017 r.     6
- Ciężko jest mi się wypowiedzieć o sytuacji z rzutem karnym, bo nie widziałem powtórki. Jestem jednak przekonany, że nie był to rzut karny, bo piłka najpierw uderzyła mnie w brzuch, a później w rękę. Nie było czasu, żeby w jakikolwiek sposób zareagować. Uważam, że sytuacja z wyczekiwaniem na ostateczną decyzję, to był kluczowy moment tego spotkania. Pod względem psychologicznym bardzo ciężko było się po tym podnieść. Po rzucie karnym nie było nas na boisku. Wszystko poszło nie tak - mówił po porażce z Górnikiem, obrońca Wisły Kraków, Zoran Arsenić.

50.

Raport medyczny. Dziś badania Marko Kolara

Poniedziałek, 13 listopada 2017 r.     9
Dziś wieczorem odbędą się specjalistyczne badania kontuzjowanego podczas sobotniego meczu sparingowego ze Śląskiem Wrocław napastnika "Białej Gwiazdy", Marko Kolara. Po zabiegu operacyjnym jest już z kolei Fran Vélez - i to najpoważniejsze informacje z najnowszego klubowego raportu medycznego.

51.

Raport medyczny po meczu z Sandecją

Poniedziałek, 6 listopada 2017 r.     3
Jak poinformowała oficjalna strona internetowa naszego klubu - po meczu z Sandecją Nowy Sącz kontuzjowanymi zawodnikami są Jesús Imaz oraz Zoran Arsenić, którzy mają lekko skręcone stawy skokowe. Urazy te nie wykluczą ich jednak z kolejnego występu, kiedy to za niespełna dwa tygodnie zmierzymy się z Pogonią Szczecin.

Znaleziono 51 wyników zapytania.